Добавить новость
103news.com

Parlamentnilisty.cz

Parlamentnilisty.cz

Parlamentnilisty.cz Каталог
Июль
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Povodí Labe: Další zlepšení plavebních podmínek na labské vodní cestě

Parlamentnilisty.cz 

Povodí Labe soustavně pracuje na obnově plavebního provozu na labské vodní cestě, který byl omezen po povodňových průtocích na začátku letošního roku. Na počátku července byly dokončeny práce, které dále zlepšily plavební podmínky mezi Brandýsem nad Labem a Chvaleticemi na středním Labi.

Premiér Petr Drahota. Vykopejte už tu vládu, slyšel od lidí Okamura

Parlamentnilisty.cz 

Do kraje svých předků zavítal Tomio Okamura na víkend, během kterého stihl i dvě setkání s občany. Na gulášovém festivalu ve Valašském Meziříčí si nad pivem vyslechl, aby už opozice vykopala tuto vládu, a čelil dotazům, proč se před veřejností schovávají zástupci vlády.Vzpoura, ohně a rabování v anglickém Leedsu. Vše začalo romskou rodinou

Parlamentnilisty.cz 

V severoanglickém Leedsu v noci na čtvrtek vypukly v ulicích masové nepokoje. Dav zapálil dvoupatrový autobus, převrátil policejní vozidlo, uvádějí zahraniční média. Vzpoura je proti odebírání dětí lidem ze strany státu, popisuje na sociální síti blogerka Jana Frank.

Harrisová poprvé od konce Bidena vystoupila. A Trump už může tušit, jak na ni

Parlamentnilisty.cz 

Kamala Harrisová absolvovala své první veřejné vystoupení jako možná prezidentská kandidátka demokratů. Nejprve vychválila končícího prezidenta Joea Bidena. „Náš prezident Joe Biden bojuje za americký lid a my jsme hluboce, hluboce vděční za jeho službu našemu národu,“ uvedla. A Trump už ví, s pomocí jakých dvou témat by nad ní mohl zvítězit.

Ministerstvo zdravotnictví: Pro zajištění léků děláme maximum, výsledky máme na české i evropské úrovni

Parlamentnilisty.cz 

Prvního června vstoupila v účinnost zásadní část zákona o léčivech. Nové povinnosti a nástroje získali držitelé rozhodnutí o registraci, distributoři, lékárny, Ministerstvo zdravotnictví i Státní ústav pro kontrolu léčiv. Resort zdravotnictví dělá pro zajištění dostupnosti léků maximum, a to nejen na české, ale také evropské úrovni. Na setkání s novináři to řekli zástupci Ministerstva zdravotnictví a SÚKL.

Obama „srazil“ Harrisovou. Co se dělo pár hodin před koncem Bidena? Zveřejněno

Parlamentnilisty.cz 

V neděli oznámil prezident USA Joe Biden, že nebude obhajovat prezidentský post a místo sebe do Oválné pracovny navrhuje svou viceprezidentku Kamalu Harrisovou. Ale co se dělo v posledních pár hodinách před výbuchem tohoto politického granátu? Kamala Harrisová prý absolvovala na stovku telefonátů. Mimo jiné hovořila i s někdejším prezidentem Barackem Obamou, který má v demokratické straně stále velký vliv.

ČSSD a nezávislé osobnosti kandidují do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje

Parlamentnilisty.cz 

V nadcházejících volbách do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje se na podzim 2024 utká koalice „ČSSD A NEZÁVISLÉ OSOBNOSTI“ (zkratka ČSSDANO) s podporou Soukromníků. Kandidátku tvoří zkušení politici z místní i celostátní scény a odborníci na zdravotnictví, školství, sociální služby, dopravu, stavebnictví a finance.

„Ukrajina v NATO? Sci-fi.“ Po utajeném podpisu dohody bouchly ve sněmovně dveře

Parlamentnilisty.cz 

S politikou naivní a dětinské podpory EU, Ukrajiny a transatlantické vazby zůstáváme podle poslance SPD Radovana Vícha v regionu postupně osamoceni. Obává se, že po Fialově vládě toho bude třeba v této oblasti hodně napravovat. Rozhovor, který se týkal i obranné smlouvy s Ukrajinou, byl pořízen ještě předtím, než byla v pondělí dohoda oficiálně zveřejněna na webu vlády, poté, co již několik dní její text neoficiálně koloval sociálními sítěmi.Москва

Спортивные игры в СЛД "Москва-Сортировочная" филиала "Московский"


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Собянин: 24 объекта культнаследия восстановили инвесторы по городской программе103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Концерт

Концерт «Лето. Арфа. Голос» состоялся в Варлаамовской башне в Пскове
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

До конца июля анимационная компания «ЯРКО» проведет еще одно мероприятие в ТРЦ «Ривьера» – развлекательную программу по мотивам мультсериала «Команда МАТЧ» (‍27 июля).

Спортивные игры в СЛД "Москва-Сортировочная" филиала "Московский"

Спортсменки из Красногорска выиграли «Кубок футбольных мам» в Коломне


Мария Шарапова

Теннисистка Мария Шарапова снялась без макияжа и укладкиНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Москва

Транссибирская магистраль | 12) БиробиджанЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России