Добавить новость
103news.com

World News in Estonian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Февраль
2023
1234567
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Все новости

KUULSAMAD KUTSUD: ligi kümme aastat oma surnud peremeest oodanud Hachikost sõjas kangelastegusid sooritanud Chipsini

Ohtuleht 

Arvatavasti hullab taevastel mänguväljakutel loendamatu arv vähem või rohkem tuntud koeri. Nende seas on ilmselt Hachiko, kes ootas surnud omanikku Jaapani raudteejaamas ustavalt ligi kümme aastat ning ka hiiglaslik Peritas, kes päästis mitmel korral Aleksander Suure elu. Tõenäoliselt ei puudu sealt ka Adolf Hitleri lemmik Blondi, kes tulutult oma peremeest otsib.Kinoteater annab oma tegevustoetusest 10 000 eurot ära. Kultuuriministeerium: meie sellesse ei sekku

Ohtuleht 

Kinoteater, kes sai oma 11aastase tegutsemise jooksul kultuuriministeeriumilt teist korda tegevustoetust, annab summast 10 000 eurot kaasaegse kunsti muuseumile. Kultuuriministeerium nendib, et muuseumi rahaline olukord on kindlasti keeruline. „Juhtumipõhiselt püüame appi tulla ka muudes küsimustes. Näiteks olema just eraldamas 3000 eurot tuletõkkeuste soetamiseks, et muuseum saaks täita päästeameti ettekirjutust,“ sõnab ministeeriumi asekantsler Taaniel Raudsepp.

Praxis: erakondade haridusprogrammides puudub visioon

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Erakonnad soovivad oma valimisprogrammides tõsta õpetajate keskmist palka kõrgemaks kui riigi keskmine ning minna üle eestikeelsele haridusele. Räägitakse ka õpetajate töökoormuse vähendamisest ning tasuta huviringidest. Praxise analüütiku sõnul puudub aga programmides visioon.

Karm audit sunnib EOKd bürokraatiamasinasse lugupidavamalt suhtuma

Ohtuleht 

Eelmise aasta novembri lõpus valminud kultuuriministeeriumi audist selgub, et Eesti olümpiakomitees (EOK) on suhtutud seadusega ette nähtud kohustustesse üpris loominguliselt. Teisipäeval esimesena auditile tähelepanu pööranud Äripäev tõi oma artiklis välja sellegi, et ka maksumaksjalt saadud rahaga on EOKs kohati üsna vabameelselt ümber käidud.Iraan rajas salajase maa-aluse õhubaasi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Iraan teatas teisipäeval uue maa-aluse õhubaasi rajamisest. Iraan on väidetavalt enda mägedesse rajanud mitmeid selliseid õhubaase, millest saab vajadusel teha üllatusrünnakuid.

Puljong, puuviljad, kalasupp – milline on parim toit haigusega võitlemiseks?

Postimees 

Erinevad viirushaigused ja külmetus käivad sageli talveperioodiga käsikäes. Et haiguse läbipõdemisel on tähtis organismi igal võimalikul viisil toetada, on oluline roll ka õigel toitumisel, sealhulgas vitamiinidel. Kuidas võiks viirushaiguste või külmetuse puhul toituda ning millised joogid ja vitamiinid on eriti teretulnud, annab nõu BENU apteegi proviisor Margot Lehari.

Kontaveit kohtub Abu Dhabi teises ringis ameeriklannaga

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Anett Kontaveit (WTA 18.) läheb Abu Dhabis toimuva WTA 500 taseme tenniseturniiri teises ringis vastamisi ameeriklanna Shelby Rogersiga (WTA 46.), kes oli avaringis parem kanadalannast Leylah Fernandezist (WTA 39.) 6:4, 6:7 (5:7), 6:1.

Tartu täidab lilleiluga Kanepi aiand

Postimees 

Tartu suvelillepeenarde, amplite ja konteinerite rajamise ning hoolduse riigihankel tunnistati edukaks OÜ Kanepi Aiand pakkumus kogumaksumusega 140 477 eurot.

"Vikerraadio" valimisdebatis vaieldi laenukoormuse ja uute maksude üle

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Vikerraadio rahandusele keskendunud valimisdebatis leidis enamik osalejaid, et Eesti maksusüsteem suuri muudatusi ei vaja, et uued varamaksud oleksid Eestis ebaefektiivsed, samas jäädi eriarvamusele riigi laenukoormuse suurendamise suhtes.

Kohtla-Järve sai vähemusvalitsuse

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Kohtla-Järve linnavolikogu kinnitas teisel katsel linnapea Virve Linderi meeskonna. Tegu on sisuliselt vähemusvalitsusega, sest 25st volikogu liikmest oli linnavalitsuse poolt vaid üheksa saadikut

HÜVA NÕU | Kuidas vabaneda armukadedusest?

Ohtuleht 

Suhetes on tihtipeale probleemiks armukadedus. On isegi öeldud, et mis armastus see on, kus armukadedust ei ole. Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm paneb siiski südamele, et puhas ja siiras armastus armukadedusega seotud ei ole. Aga kuidas siis vabaneda armukadedusest, mis suhted keeruliseks muudab?


Музыкальные новости
Александр Розенбаум

Лидер «Самоцветов» поставил Долину в один ряд с Кобзоном и Розенбаумом

Rss.plus
Васьково

В аэропорту Васьково готовятся принимать региональные авиарейсы
За первые три дня акции газовой безопасности гибкую подводку заменили в 11 квартирах ВГО

Свыше 112 тысяч цифровых удостоверений многодетным семьям выдано в Подмосковье

Почти 11 тысяч зрителей собрали показы в Подмосковье фильма «Они сражались за Родину»

Телеканал Russia Today снял программу о народе сето
Nädala parimad lood | Majorlilkween, Mingo Rajandi, Young Fathers, Peter Gabriel jt

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Nädalad pole vennad ja seetõttu sai seekordne ülevaade ka eelmisest nädalast pisut ahtam, aga seda pigem kvantiteedi, mitte kvaliteedi osas. 30 loo seas on ikkagi kaleidoskoopset popmuusikat, hullveidrat elektroonikat ja kaks täiesti eriilmeliselt, aga siiski suurepärast kodumaist pärli.

FOTOD JA KAART ⟩ Jägala tamm on blokeeritud: inimesed valmistuvad tormijooksuks

Postimees 

Jägala hüdroelektrijaama sild üle Jägala jõe ei ole juba üle kahe aasta kohalikke elanikke ühendanud, vaid eraldanud. Hoolimata sellest, et inimeste soov jalakäijate ülekäiku kasutada ühtib täielikult Jõelähtme valla juhtkonna seisukohaga, sulges energiatootmisettevõtte Jägala Energy OÜ omanik jõeületuskoha aiavõrguga. Vallaametnikud näevad selles elanike huvide rikkumist, silla omanik aga nende tervise eest hoolitsemist.Москва

Сколько выходных дней будет в феврале 2023 года в России


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Собянин заявил, что центр производства беспилотников в Руднево увеличат в три раза103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Бьянка

Певица Бьянка рассказала о восстановлении после сложной операции
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

История и различные виды хоккея

«Ни дня без лыж» — девиз спасателя Московского авиацентра!

Сколько игроков в баскетбольной команде?


Джимми Коннорс

Джимми Коннорс: Джокович не боится молодых ребят, хотя знает, что каждый хочет его обыгратьНовости Крыма на Sevpoisk.ru


News Every Day

The Ultimate SAUDI ARABIAN FOOD Tour in Riyadh! 5 Best Restaurants You Can't Miss!Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России