Добавить новость
103news.com

World News in Czech

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Март
2023

Все новостиCo s těžce raněnými? Ukrajina vrátila Rusy dle úmluvy, naopak to nefunguje

iDNES.cz 

Ukrajina Rusku bez jakýchkoliv podmínek předala všechny těžce raněné a nemocné od počátku války zajaté ruské vojáky, kteří byli schopni přepravy. V pátek to uvedl koordinační štáb, který má problematiku válečných zajatců na starosti. Přesný počet předaných Rusů štáb neupřesnil.

Žertujete, pane Calzono? Spokojený kouč naštval slovenské fanoušky

iDNES.cz 

Byly to přesně ty věty, které už tak rozčarovaní fanoušci vůbec nechtěli slyšet. Takové, která je leda podráždí a naštvou ještě víc. „Hráči ze sebe proti těžkému soupeři vydali maximum. Jsme na dobré cestě, takhle musíme pokračovat. Jsem spokojený.“

STAN ukázal miliardy. Daň z příjmu může začít na 17 procentech, řekl Bernard

iDNES.cz 

Hnutí STAN má vlastní představu, kde má vláda hledat desítky miliard korun, aby se dobrala k nižším schodkům státního rozpočtu. Šéf rozpočtového výboru za STAN Josef Bernard řekl iDNES.cz, že návrh jeho hnutí pro jednání ve vládní koalici počítá se zvýšením daně z příjmu fyzických osob a více sazbami i vyšší základní sazbou DPH.Policie našla dívku z Kladenska, která doma nechala dopis na rozloučenou

iDNES.cz 

Policisté našli třináctiletou dívku, která se ve čtvrtek 23. března po dvanácté hodině nevrátila domů ze školy. Je v pořádku. Policie při pátrání prosila o pomoc veřejnost s tím, že existují důvodné obavy o její život. Doma totiž nechala dopis na rozloučenou, také může mít sklony k sebepoškozování.

Teplo chceme letos zlevnit ještě jednou, říká ředitel Tepláren Brno

iDNES.cz 

Zatímco před zimou kvůli drahému zemnímu plynu vyletěly Brňanům částky za teplo na více než dvojnásobek, od 1. března dostali mírnou slevu. Ředitel Tepláren Brno Petr Fajmon oceňuje lidi za šetření a v rozhovoru pro MF DNES předpovídá na příští zimu ještě nižší ceny.

Ministerstvo spravedlnosti: K dnešnímu článku deníku Právo

Parlamentnilisty.cz 

Dnešní Právo zveřejnilo v článku „Brněnská kauza: poslance ODS zajímal rodinný spor žalobkyně“ informace týkající se interpelace poslance Václava Krále. V článku je zmiňován dotaz poslance Krále a na rodinný spor státní zástupkyně Petry Lastovecké.

Doktor Vševěd se opět utká se soutěžícím, který ho už jednou porazil

iDNES.cz 

Jiří Martínek je známý ze soutěže Na lovu jako Doktor Vševěd. Nejlepší hráč show Štěpán Slabý, který se svým týmem porazil i Doktora Vševěda a vyhrál sto čtyřicet tisíc, se objeví v Superlovu. Tam soutěžící nehrají v týmu, ale sami za sebe, utkávají se proti dvěma až pěti lovcům a mohou vyhrát milion korun.

Rusko své vojáky v Podněstří do bojů na Ukrajině nenasadí, míní čeští diplomaté

iDNES.cz 

Nasazení ruských vojáků v Podněstří do bojů na Ukrajině nebo napadení Moldavska není pravděpodobné, míní bývalý český velvyslanec v Moldavsku, Rumunsku a Maďarsku Jaromír Plíšek. Tvrdí ale, že Rusko může v oblasti připravovat jiné diverzní akce. „V Podněstří je zhruba 6 000 ruských vojáků,“ odhaduje současný velvyslanec v Kišiněvě Stanislav Kázecký.

Mladík Bittner (20) už jezdí ve World Tour: Velké sousto, ale rvu se s tím dobře

iSport.cz 

Je mu teprve 20 let, ale už si vyzkoušel jednu z pětice slavných monumentálních klasik Milán - San Remo. A brzy Pavla Bittnera čeká ta vůbec nejslavnější, ikonické Paříž - Roubaix. V Itálii sice konečný výsledek výrazně ovlivnil jím nezaviněný pád, mladého Čecha ale může těšit důvěra, kterou od svého týmu DSM dostává. Na La Primaveře byl v trojici závodníků, které byl zbytek týmu k ruce. A jeho plány do budoucna? „Toto jsou závody, kde můžu zajet dobré výsledky.“

„Násilí se nepodvolíme,“ odsoudil Macron násilné protesty

ECHO24 

Francouzský prezident Emmanuel Macron v pátek ostře odsoudil čtvrteční násilnosti v ulicích francouzských měst při protestech proti důchodové reformě. Na tiskové konferenci po summitu EU v Bruselu ujistil, že jeho vláda se nepodvolí násilí. Ohledně penzijní reformy pak vyčká rozhodnutí francouzského nejvyššího soudu.

Sexem k informacím? Španělští tajní policisté infiltrovali aktivistky po svém

Česká Pozice 

Skupina barcelonských tajných policistů čelí obvinění, že infiltrovali krajně levicové a zelené skupiny a navázali intimní vztah s aktivisty, aby získali jejich důvěru a informace. Kvůli kauze se ocitl pod palbou kritiky i španělský premiér Pedro Sánchez. „Policie informace za sex nevyměňuje,“ odmítá nařčení ministr vnitra.


Музыкальные новости
Коммерсантъ

Хлебное место нашло нового владельца // Территорию бывшего хлебозавода на Большой Черкизовской могут застроить жильем

Rss.plus
Елена Волкова

В г. Кемерово второй год подряд пройдет Всероссийский культурно-благотворительный фестиваль «Добрая волна»
29 марта в 15:00 состоится очное мероприятие «Конкурентные способы закупок по 44-ФЗ в 2023 г. Особенности участия в конкурсах, аукционах, запросах котировок с учётом изменений в законодательстве»

Московских отличников пригласили на бесплатные мастер-классы и экскурсии

В этом году свыше 550 детей Подмосковья посетят «Артек»

В Москве к 2024 году на МДЦ-2 появится пешеходный переход на Ереванской улице
Česko dá neziskovkám pro pomoc Ukrajině 100 milionů, oznámil Lipavský

Česká Pozice 

Ministr Jan Lipavský poděkoval představitelům českých nevládních organizací, které na Ukrajině pomáhají zvládat dopady ruské invaze. Šéf diplomacie se v návaznosti na toto téma potká v pondělí s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem, společně chtějí probrat mezinárodní situaci ve východní Evropě.

Lékaři v Itálii vrátili zrak slepému muži

Novinky 

Lékaři v italském Turíně vrátili zrak třiaosmdesátiletému muži, který byl na jedno oko slepý 30 let a na druhé přestal vidět před asi deseti lety. Muž oslepl kvůli dvěma různým očním onemocněním. Provedená operace byla podle zpravodajských agentur unikátní.

ONLINE: Česko - Polsko. Reprezentace vstupuje do boje o EURO 2024

iSport.cz 

Čeští fotbalisté vstupují do kvalifikace o EURO 2024, pětičlennou skupinu zahajují očekávaným soubojem s Polskem. Soupeře poprvé vede nový portugalský trenér Fernando Santos, hlavní hvězdou je střelec Barcelony Robert Lewandowski. Uspěje mužstvo Jaroslava Šilhavého a zvládne důležitý start? ONLINE přenos ze souboje v Edenu sledujte od 20.45 na iSport.cz!Москва

Мультизональные системы для общепита


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Сергей Собянин: Нейросети помогают столичным медикам искать патологии по 20 направлениям103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Певица

Певица Дэя выпустила песню «Россия»
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

ИТОГИ ВСЕРОССИЙСКОЙ ОЛИМПИАДЫ ПО ИНФОРМАЦИОННЫМ ТЕХНОЛОГИЯМ ПОДВЕЛИ В РОСГВАРДИИ

Серия А:«Интер» уступил «Ювентусу», Мхитарян провел на поле полчаса

Стартовал всероссийский спортивный фестиваль «Здоровая семья – сильная Россия!»


Андрей Ольховский

Андрей Ольховский: У Медведева хорошая сетка в Майами, и он в хорошей формеНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Українські новини

Незаконні закупівлі на 18 млн гривень скасовані ДержаудиторамиЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России