Добавить новость
103news.com

World News in Polish

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Июнь
2023
12345678910
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости

Wpadek w gminie Skawina. Ciągnik zderzył się z samochodem osobowym

Dziennik Polski 

W sobotę, 10 czerwca w Woli Radziszowskiej w gminie Skawina doszło do wypadku. Wczesnym popołudniem ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym na drodze lokalnej. W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba została poszkodowana. Zajął się nią przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.Ważny dla rankingu triumf Igi Świątek. Ile wynosi przewaga Polki nad Aryną Sabalenką?

Dziennik Polski 

Przed rozpoczęciem wielkoszlemowego turnieju w Paryżu istniało niebezpieczeństwo, iż liderująca od ponad roku w światowym rankingu tenisistka straci prowadzenie w klasyfikacji. Nasza tenisistka zdołała jednak obronić tytuł i pierwszą pozycję, a na szczycie pozostanie jeszcze co najmniej do rozpoczęcia innej ważnej imprezy, a więc Wimbledonu.

Praca sezonowa 2023. W tych zawodach płacą najwięcej. Zobacz, jak wyglądają stawki i branże, które szukają pracowników na wakacje

Dziennik Polski 

Praca sezonowa to dobra okazja na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Na rynku nie brakuje ofert pracy tego typu. Przygotowaliśmy TOP 12 zawodów, w których można znaleźć zatrudnienie. Wśród branż m.in. budownictwo, rolnictwo oraz praca w miejscowościach turystycznych. Potrzeba tam instruktorów sportów, kelnerów, niań czy sprzedawców. Jakie stawki oferują pracodawcy? Niektórzy nawet 50 zł na rękę za godzinę pracy.Sobotnie odkrywanie tajemnic najmniejszego krakowskiego kościoła

Dziennik Polski 

Trwa już sezon na odwiedzanie i poznawanie najmniejszego kościółka w Krakowie, na co dzień niedostępnego. Od czerwca do września w każdą sobotę w godzinach od 10 do 13 można zwiedzać kościółek św. Benedykta na Wzgórzu Lasoty w Podgórzu. W tę sobotę odwiedziła to wyjątkowe miejsce nasza fotoreporterka - prezentujemy jej zdjęcia.

Niewiarygodne. Wieczysta znów się skompromitowała. Los klubu przesądzony

Sport.pl 

Wieczysta Kraków na finiszu rozgrywek III ligi zafundowała sobie prawdziwy rollercoaster. Po niechlubnej passie czterech meczów bez zwycięstwa przyszła wygrana z Czarnymi Połaniec (3:0). Walką o być, czy nie być w grze o awans było spotkanie z Podhalem Nowy Targ. Krakowianie przegrali 1:2 i na promocję muszą jeszcze trochę poczekać.

Prognoza pogody na niedzielę. Będzie chłodniej

Dziennik 

W niedzielę nad przeważającym obszarem Polski pogodę będzie kształtował układ wysokiego ciśnienia z centrum nad Zatoką Fińską. Ze wschodu napływać będzie suchsze, chłodniejsze powietrze kontynentalne.

Takie mogą być skutki jedzenia czereśni. Osoby, które mają te objawy powinny przestać je jeść! [lista]

Dziennik Polski 

Miłośnicy czereśni nie mają lekko. Ceny wciąż są dość wysokie. Ten wyjątkowo słodki owoc ma wielu swoich fanów, którzy mimo wysokiej ceny decydują się na zakup tych owoców. Czereśnie najlepsze są świeże nieprzetworzone, dlatego sezon na nie jest bardzo krótki. Jak się okazuje, owoce te nie są wskazane wszystkim. Kto nie powinien jeść czereśni? I dlaczego? Sprawdziliśmy.

Oto składy na finał Ligi Mistrzów! Guardiola dokonał wyboru

Sport.pl 

Poznaliśmy wyjściowe składy Manchesteru City i Interu Mediolan na dzisiejszy finał Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany na Ataturk Stadium w Stambule. Sędzią spotkania będzie Polak Szymon Marciniak. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00, relacja na żywo na Sport.pl.

Trampkarze U-15 w I Lidze!

Mazur Karczew 

Po wygranej 2-0 z KS Wesoła zameldował się w I Lidze Juniorów. Brawo! Nasi Trampkarzom Starszym do awansu niewiele brakowało już zimą. Wtedy mimo równej ilości punktów promocję uzyskała Ząbcovia, po czym wycofała się z I Ligi. ...


Музыкальные новости
Rammstein

Представители солиста Rammstein Тилля Линдеманна опровергли обвинения в домогательствах

Rss.plus
Магнит

Axenix поможет бизнесу извлечь нужные инсайты из данных «Магнита»
Эксперт Сумишевская: уход Essity из России не отразится на рынке страны

Опасный транспорт: в России пытаются сократить число ДТП с электросамокатами

Депутат Хинштейн заявил об аресте замначальника департамента Росгвардии Снегирева по делу о мошенничестве

В Госдуме предложили создать легальные файлообменники для размещения пиратского контента
Iga Świątek udowodniła, że jest brylantem. Dołączyła do wielkiej dwójki

Sport.pl 

Iga Świątek w wielkoszlemowych finałach wciąż jest brylantem. Bilansem 4-0 mogą pochwalić się jeszcze tylko dwie inne tenisistki w Open Erze. Karolina Muchova decydujący mecz Roland Garros zaczęła jak nieoszlifowany diament, ale od połowy spotkania sięgała już do kapelusza z magicznymi zagraniami. Jak przegrać po raz pierwszy w karierze seta w meczu o taką stawkę, to właśnie z tak grającą rywalką.Москва

Предлагаем вам возможность участвовать в записи Телепрограмм на канале DEN TB.


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

«Единая Россия» утвердила Собянина кандидатом на пост мэра Москвы103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Фрэнк Синатра

Она не хотела быть всего лишь его дочерью: Нэнси Синатра
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

Туляк завоевал серебряную медаль на «Неделе легкой атлетики»

Орловская подростковая команда по футболу вышла в суперфинал межрегионального фестиваля в Тамбове

Футбольный Кубок России меняет маршруты автотранспорта


Карен Хачанов

Теннисист Хачанов заявил, что едет домой после "Ролан Гаррос" с достигнутой цельюНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Москва

Футбольный Кубок России меняет маршруты автотранспортаЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России