Добавить новость
103news.com

iDNES.cz

Июль
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

VIDEO: Česká chovatelka uhodila psa na výstavě, pořadatelé ji vyloučili

iDNES.cz 

Během sobotní výstavy psů v maďarském Sarváru se neovládla česká vystavovatelka a po skončení předvádění si na svém psu vylila zlost, protože nespolupracoval. Jeden z diváků její chování natočil a pořadatelé na základě nahrávky soutěžící vyloučili a odebrali jí ceny, které ten den se svým ruským toy teriérem získala.

I poslední tým v NHL už má trenéra. Columbusu se ujímá Evason

iDNES.cz 

Hokejisty Columbusu povede v NHL devětapadesátiletý trenér Dean Evason, jenž začal minulou sezonu na střídačce Minnesoty. Kvůli špatným výsledkům tehdy u Wild skončil a ode dneška dostal šanci v Columbusu. Blue Jackets chyběli v play off počtvrté za sebou, jméno nového kouče dnes oznámil jejich generální manažer Don Waddell.Zoceleni z vesmíru i armády. Demokraté mají devět adeptů na viceprezidenta

iDNES.cz 

Už po oznámení amerického prezidenta Joea Bidena, že se nebude ucházet o znovuzvolení, začali jeho straničtí kolegové diskutovat o tom, kdo by jako kandidát na viceprezidenta měl krýt záda Kamale Harrisové, jež se bude ucházet o demokratickou nominaci. Nabízí se devět politiků, jejichž přehled přinesl portál Politico.

Dárek pro Putina podpořilo 300 tisíc lidí. Vybírají i na zasaženou nemocnici

iDNES.cz 

Rusko před několika dny zasáhlo raketou největší dětskou nemocnici v Kyjevě. Projekt Dárek pro Putina vypsal rychlou sbírku na pomoc, potřeba jsou peníze například na dekontaminaci a zasklení oddělení. Lidé už přes iniciativu Martina Ondráčka poslali napadené zemi 850 milionů, podařilo se pořídit například tank, protivzdušnou obranu nebo sanitky.

Skromná krása, tradice a kultura. Kde Sparta vstoupí do boje o Ligu mistrů

iDNES.cz 

Netrénovali, jen se chvíli prošli po trávníku, aby si ho před zápasem osahali. „Jak jsem na hřiště vstoupil, tak to byla paráda. Nádherný plac, skvěle připravený. A k tomu ten stadion,“ líčil Lukáš Sadílek. Sparťanští fotbalisté úvodní duel 2. předkola Liga mistrů proti Shamrocku Rovers odehrají na stadionu, který je tak typický pro ostrovy. Skromný, na současné evropské poměry nemoderní, ale kouzelně krásný.

Tajná zbraň patriarchy Kirilla. V Česku působí mocná prokremelská církev

iDNES.cz 

Je to více než rok, co Česko umístilo ruského patriarchu Kirilla jako první osobu na sankční seznam. Putinův vrchní duchovní však zjevně nemá žádný důvod k obavám, v Česku si totiž schoval velký triumf. Tím je kontroverzní pravoslavná církev, která zde působí zcela legálně. Podle zjištění redaktora iDNES.cz ji vede patriarchovi věrný muž s pevnými vazbami na diktátorský režim v Rusku.

Nechtějte se zavděčit všem, děti zvát nemusíte, radí koordinátorka svateb

iDNES.cz 

Budete se vdávat? A stresujete se s plánováním svatby? Možná nemusíte. Svatební koordinátorka Tereza Klusáčková, ostřílená matadorka ve svatební branži, poradí i s tím, co by vás nenapadlo. Své know-how sdílí také na Instagramu. „Nešetřila bych na jídle a na šatech. Středně velká svatba dnes stojí od 200 do 300 tisíc,“ říká Klusáčková v rozhovoru pro iDNES.cz.

Expert Svorada: Rozdílné přípravy byly znát. Co čeká Pogačara před Paříží?

iDNES.cz 

Je dobojováno. Sto jedenáctý ročník Tour de France je u konce. A naprosto si ho podmanil Tadej Pogačar, jenž získal žlutý dres a šest etapových triumfů. „Sice byly momenty, kdy jsem si říkal, že by se vývoj mohl překlopit proti němu, ale nakonec se přece jen ukázaly rozdíly v přípravě mezi ním a jeho soupeři,“ říká v závěrečném sloupku iDNES Premium expert Ján Svorada.

Boeing s veletrhem avizuje dalekosáhlé změny. Nebude to ale hned, dodává

iDNES.cz 

Po řadě krizí, které pošramotily reputaci Boeingu nyní letecký gigant oznámil svůj záměr provést transformační změny. Ty chce implikovat do továren i kultury společnosti na základě zpětné vazby od zákazníků, regulačních orgánů a z velké části i od zaměstnanců.Москва

Спортивные игры в СЛД "Москва-Сортировочная" филиала "Московский"


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Собянин: В Таганском районе реализовали ряд инфраструктурных проектов103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

PR promo

Наталья Страшнова стала ведущей программы «Формула Верхневолжья».
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

Спортивные игры в СЛД "Москва-Сортировочная" филиала "Московский"

Росгвардейцы обеспечили безопасность во время футбольных матчей в Москве

Министр спорта Забайкалья принял участие во Всероссийском семинаре-совещании по вопросу перспектив развития спортивной отрасли в Москве


ATP

Рафаэль Надаль проиграл в первом финале тура ATP в преддверии своей последней ОлимпиадыНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Москва

Очистные сооружения от завода «ТехВодПолимер»Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России