Новости за 20.06.2023

Jak nowe technologie pomagają emerytom i przedsiębiorcom?

Wgodpodarce

ZUS słynie z digitalizacji oraz informatyzacji procesów nie tylko dla przedsiębiorców. Na ile polscy emeryci i przedsiębiorcy korzystają z rozwiązań, które oferuje dzisiaj ZUS? Z wiceprezesem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Włodzimierzem Owczarczykiem rozmawiała Anna Grabowska

MEMY o meczu Mołdawia - Polska. No i wakacje! Santos: W co ja się wpakowałem [GALERIA]

Dziennik Polski

Polska przegrała. Polska przegrała mecz z Mołdawią. Polska przegrała mecz z Mołdawią, chociaż prowadziła 2:0. Polska przegrała mecz z Mołdawią, chociaż prowadziła 2:0, a rywal zajmuje 171. miejsce w rankingu FIFA. Co za wstyd! - Będzie grillowanie, ale zasłużyliśmy na to - przyznał szczerze Jan Bednarek. A internauci ruszyli z grillowaniem. Zobaczcie najlepsze memy po największej kompromitacji od lat.

Katastrofa, kompromitacja, brak słów. Polacy przebili nawet realizatora [OCENY]

Sport.pl

Katastrofa, kompromitacja, brak słów. Polska przegrała z Mołdawią 2:3, a tego co wydarzyło się po przerwie, po prostu nie da się wytłumaczyć. Biało-Czerwoni przebili nawet żenującą realizację spotkania w Kiszyniowie. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Fernando Santosa za mecz w Mołdawii (skala od 1 do 6).

Szef TVP Sport napisał, co myśli o grze Polaków. Wystarczyły dwa słowa

Sport.pl

"Co za dziaderstwo", "Ogórki kiszyniowskie" - tak mocne stwierdzenia padały na Twitterze w stronę reprezentantów Polski po fatalnym występie z Mołdawią. To, że Polacy rozczarowali, to mało powiedziane. Przegrana 2:3 nie mieści się w głowach komentatorów. "Przegraliśmy z końcem piłkarskiego świata" - czytamy.

MOŁDAWIA - POLSKA NA ŻYWO. LIVE Z KANAPY U PACZULA! - WeszłoTV

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. MOŁDAWIA - POLSKA NA ŻYWO. LIVE Z KANAPY U PACZULA!  WeszłoTV
  2. EL. EURO 2024: MOŁDAWIA - POLSKA, TO JEST DRAMAT! JAKIEŚ… NIEPOROZUMIENIE | SKRÓT MECZU  TVP Sport
  3. MECZ MOŁDAWIA - POLSKA PRZED NAMI! WAWRZYNIAK, BORCZUCH I GANIEK Z KISZYNIOWA | W KADRZE  TVP Sport
  4. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Portugalia wymęczyła wygraną

SportoweFakty.wp.pl

Portugalia grała bardzo przeciętnie, ale dzięki bramce Cristiano Ronaldo w ostatnich minutach odniosła istotne wyjazdowe zwycięstwo 1:0 z Islandią. Ronaldo strzelił gola w swoim 200. meczu w narodowych barwach.

Kryminał i zbrodnia! Jak oni mogli?!

Kto w Kiszyniowie pożegnał się z kadrą, do kogo Santos pójdzie na kolanach, kto popełnił piłkarski kryminał, a kto zawiódł najmocniej? Oceniamy Polaków po meczu eliminacji Euro 2024 z Mołdawią (2:3).

Sceny w Kiszyniowie. Kibice zwyzywali działaczy, a później piłkarzy

Sport.pl

Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, a niestety tak nie było. Kadrę żegnały gwizdy. Wcześniej z trybun leciały wyzwiska w kierunku PZPN, których dawno nie było słychać na meczach reprezentacji - spostrzeżeniami z Kiszyniowa po porażce Polski z Mołdawią 2:3 dzieli się Bartłomiej Kubiak ze Sport.pl.

El. Euro 2024: Wyniki i skróty wtorkowych meczów

Polsatnews.pl (sport)

We wtorek rozegrano kolejne mecze el. Euro 2024. Biało-Czerwoni przegrali na wyjeździe z Mołdawią 2:3. Tymczasem w innych spotkaniach zwycięstwa na swoich kontach zapisały m.in. Austria, Belgia, Norwegia czy Portugalia. Sprawdźcie wyniki wtorkowych meczów el. Euro 2024.

Blamaż Polaków. Eksperci grzmią

Reprezentacja Polski prowadziła z Mołdawią 2:0 po pierwszej połowie. W drugiej przeżyliśmy istny szok, bowiem rywale odwrócili losy meczu i zwyciężyli 3:2. Po takim występie eksperci nie mieli litości dla Biało-Czerwonych.

Drugi przegrany sparing kadry U17 dziewcząt w Bassano Del Grappa

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Siatkarki reprezentacji U17 pod przewodnictwem trenera Krzysztofa Janczaka przygotowują się do tegorocznych mistrzostw Europy. We włoskim Bassano Del Grappa rozegrały dwa sparingi z gospodyniami. W obu rozgrywkach Polki przegrały. Podczas zgrupowania w Bassano Del Grappa we Włoszech kadra U17 dziewcząt rozegrała dwa mecze sparingowe z włoską reprezentacją w tej samej grupie wiekowej. W niedzielnym spotkaniu […]

Читать дальше...

Вольфганг Амадей Моцарт

Моцарт в рок-формате: ставропольские музыканты представили свою версию известного мюзикла

Sport.pl

"Wstyd. Żenada. Kompromitacja. Hańba. Frajerstwo" - brzmiała legendarna okładka "Faktu" po porażce z Ekwadorem na mundialu w 2006 r. Druga jej część, czyli "nie wracajcie do domu", tu nie pasuje, bo po wtorkowym blamażu polscy kadrowicze jadą na urlopy. Ale wyjeżdżają z myślą, że w eliminacjach do Euro 2024 przegrali w Kiszyniowie ze 171. w rankingu FIFA Mołdawią 2:3.

Najlepsze memy po meczu Mołdawia - Polska: Katastrofa Biało-Czerwonych po przerwie

Do tej pory najgorszym występem Polaków w meczu z Mołdawią był remis kadry Waldemara Fornalika w 2013 roku w Kiszyniowie 1:1. Trener Fernando Santos przebił jednak ten "wyczyn" i po raz pierwszy w historii Biało-Czerwoni przegrali z Mołdawianami plasującymi się w rankingu FIFA na 171 miejscu, choć I połowa zupełnie nie wskazywała na naszą porażkę. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Mołdawia - Polska.

Kompromitacja polskiej kadry w Mołdawii!

Polscy piłkarze skończyli mecz z Mołdawią po pierwszej połowie. Później zabrakło już określeń, by podsumować ich grę. Reprezentacja przegrała w Mołdawii 2:3 i jak na razie robi wszystko, by nie awansować na najbliższe mistrzostwa Europy.

Katastrofa Polaków! Zobacz tabelę

Polacy mieli gonić Czechów, tymczasem są niemal na dnie! Po klęsce z Mołdawią (2:3) nasza sytuacja w tabeli eliminacji Euro 2024 zrobiła się bardzo zła.