World News in Polish
2024

Новости за 22.04.2024

Wybory samorządowe. Zielona Góra będzie miała nowego prezydenta. Oficjalne wyniki - Rzeczpospolita

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Wybory samorządowe. Zielona Góra będzie miała nowego prezydenta. Oficjalne wyniki  Rzeczpospolita
  2. OFICJALNIE: Marcin Pabierowski nowym prezydentem Zielonej Góry | WYNIKI  Gazeta Lubuska
  3. Kto wygrał w Zielonej Górze? Są oficjalne wyniki wyborów samorządowych  WP Wiadomości
  4. Jak przebiega druga tura wyborów w Zielonej Górze?  Polskie Radio Zachód
  5. Przewrót w ratuszu w Zielonej Górze. Janusz Kubicki przegrał po 18 latach  Wiadomości - Onet

Patryk Marjan prezydentem Bełchatowa? Sławomir Mentzen ogłasza zwycięstwo

Polsatnews.pl

Spływają jeszcze ostatnie komisje, ale Patryk będzie miał ponad 60 proc. głosów. Wygrana zaledwie 32-latka jest największym w historii sukcesem wyborczym środowiska wolnościowego w Polsce - napisał w niedzielę wieczorem prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji Sławomir Mentzen. Obwieścił, że nowym prezydentem Bełchatowa został Patryk Marjan.

Kapitalne widowisko! Gol w doliczonym czasie gry rozstrzygnął losy El Clasico

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

Fantastyczne widowisko zaprezentowali kibicom piłkarze Realu Madryt i Barcelony. W spotkaniu 32. kolejki La Liga na Santiago Bernabeu górą byli podopieczni Carlo Ancelottiego, którzy wygrali 3:2. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli w doliczonym czasie gry drugiej połowy. 64 minuty w barwach Blaugrany rozegrał Robert Lewandowski. Skrót meczu Real - Barcelona w załączonym materiale wideo.

Oceń piłkarzy za mecz z Termalicą

GKS Katowice

Właśnie zakończyło się spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Katowice. Jak ocenisz zawodników? Podziel się z nami swoją opinią. Argumentację możesz napisać w komentarzu! Zapraszamy do zabawy i przypominamy kilka zasad. Ocena wyjściowa to 6 i oceniamy zawodników, którzy grali więcej niż 30 minut w meczu, więc tylko oni będą wpisani w tabeli. Czas do […]

El Clasico. Real Madryt – FC Barcelona 3-2. SKRÓT MECZU. WIDEO (Eleven Sports)

Sport w INTERIA.PL

Skrót meczu El Clasico. Na Estadio Santiago Bernabéu Real Madryt zmierzył się z drużyną FC Barcelony. Bramki: 18. Vinícius Júnior (kar.), 73. L. Vázquez, 90+1. Bellingham – 6. Christensen, 69. F. López Składy spotkania: Real Madryt: Lunin – L. Vázquez, Rüdiger, Tchouaméni, Camavinga (71. F. García) – Valverde, Kroos (71. B. Díaz), Modrić (C) – Bellingham – Rodrygo (73. Militão), Vinícius Júnior (82. Joselu). Zmiany: Arrizabalaga, De Luis – Carvajal, N. Nacho, Ceballos, F. Mendy, Güler. Trener... Читать дальше...

Wyniki wyborów 2024 w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Wygrał Marek Jamborski, zaczyna dziewiątą kadencję. W II turze pokonał Tomasza Urynowicza

Gazeta Krakowska

Znamy oficjalne wyniki wyborów 2024 w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. W II turze wyborów samorządowych w niedzielę, 21 kwietnia urzędujący wójt Marek Jamborski. Nieoficjalnie wiemy, że zdobył 4334 głosy poparcia i wygrał. Wyniki wyborów potwierdzają, że został wójtem. Na tym stanowisku utrzymuje się już od 34 lat. Jego kontrkandydat Tomasz Urynowicz zdobył 2232 głosy poparcia.

Po El Clasico Real krok od tytułu!

SportoweFakty.wp.pl

Real Madryt uczynił duży krok w kierunku odzyskania mistrzostwa Hiszpanii. Królewscy w El Clasico dwukrotnie przegrywali z FC Barceloną, ale ostatecznie potyczka zakończyła się wygraną gospodarzy 3:2.

Dramatyczny finisz El Clasico. FC Barcelona na deskach, Lewandowski znów zawiódł - Interia Sport

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Dramatyczny finisz El Clasico. FC Barcelona na deskach, Lewandowski znów zawiódł  Interia Sport
  2. Dramat Barcelony w hicie z Realem Madryt! Koniec marzeń o mistrzostwie  Przegląd Sportowy Onet
  3. Hiszpanie nie oszczędzili Lewandowskiego po meczu z Realem  TVP SPORT
  4. O tej sytuacji będzie mówił cały świat  Sportowefakty
  5. Koszmar Lewandowskiego i Barcelony w El Clasico! To była 91. minuta [WIDEO]  Sport.pl

W oparach sporych kontrowersji kończyła się pierwsza połowa El Clasico. Tablica świetlna pokazywała wynik 1:1, a piłkarze Barcy mieli wiele pretensji do sędziego. Już w 64. minucie na ściągnięcie Lewandowskiego zdecydował się Xavi, a Polak kolejny raz niestety zawiódł w rywalizacji z "Królewskimi". Po zmianie stron trafiali Fermin i Vazquez, a gola na wagę zwycięstwa 3:2 strzelił w doliczonym czasie Bellingham. Wyścig o mistrzostwo został chyba rozstrzygnięty.