Добавить новость
103news.com

Hokej.iDnes.cz

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Июль
2024
1 2 3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Zlomová sezona. Může mi otevřít dveře do NHL, uvědomuje si brankář Málek

Hokej.iDnes.cz 

Ještě rok ve finském Ilvesu Tampere a pak vzhůru do zámoří, ideálně rovnou do prvního týmu New Jersey Devils. Takový je plán hokejového gólmana Jakuba Málka (22), který se vrátil z předsezonního kempu prospektů. Poprvé ho rodák z Kroměříže absolvoval s dvouletým nováčkovským kontraktem, který podepsal s Ďábly na začátku května.

Plzeňský hokejista Soukup přijde po zranění při autonehodě o celou sezonu

Hokej.iDnes.cz 

Dvacetiletý plzeňský útočník Marek Soukup se vážně zranil při autonehodě a přijde o celou sezonu hokejové extraligy. Západočeský klub oznámil na svém webu, že hráč je již ve Fakultní nemocnici Lochotín mimo ohrožení života, jeho blíže nespecifikovaný zdravotní stav ale bude vyžadovat dlouhou rekonvalescenci.Trenér Quenneville pykající za skandál v Chicagu z roku 2010 může zpět do NHL

Hokej.iDnes.cz 

Trenér Joel Quenneville a funkcionáři Stan Bowman a Al MacIsaac potrestaní za podíl na skandálu se sexuálním napadením hokejisty Chicaga z roku 2010 si mohou opět hledat práci v NHL. Vedení soutěže, které je v říjnu 2021 vyloučilo z ligy, jim nyní umožní návrat. Smlouvu s případnými zájemci mohou uzavřít od 10. července.

ONLINE: NHL otevírá trh s volnými hráči. Stamkos jde do Nashvillu, co Češi?

Hokej.iDnes.cz 

Po draftu talentovaných mladíků přebírá pozornost v hokejové NHL trh volných hráčů. Hned po pár minutách velký rozruch způsobil Nashville, když dokázal angažovat trio hvězd na čele s dlouholetým kapitánem Tampy Stevenem Stamkosem. K mání je však stále celá řada hráčů a mezi nimi i Čechů. Jako první z krajanů podepsal Tomáš Nosek na rok s Floridou.

Litvínov, či juniorka v Kanadě? Šprynar o dilematu i hvězdách

Hokej.iDnes.cz 

Hamletovské dilema hokejových talentů z Česka řeší také litvínovský útočník Jan Šprynar, mládežnický reprezentant: extraliga, nebo nižší zámořské soutěže? S áčkem chemiků se připravuje, klub na něj uplatnil opci, ale v hlavě se mu to stejně mele.

Volní hráči v NHL: mistr, ikona a další ofenzivní esa. K mání jsou také Češi

Hokej.iDnes.cz 

Prvním červencovým dnem jim oficiálně končí smlouvy. Hokejisté, kteří měli v NHL platné kontrakty pouze do sezony 2023/24, se nyní stávají volnými. Od pondělních 18 hodin středoevropského času se mohou domlouvat na podmínkách s novými týmy, k dispozici jsou především ofenzivní hvězdy. Redakce iDNES.cz vybrala hráče, o které by měl být největší zájem. Věnovala se i Čechům.Москва

В Москве стартует Восьмая межрегиональная выставка «КРАСНЫЕ ВОРОТА/ПРОТИВ ТЕЧЕНИЯ»


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Сергей Собянин -уберите из правительства Москвы - хромую утку он же "Землемер", он же Фурсин.103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Алла Пугачёва

Актер Бурляев назвал певицу Пугачеву предательницей, которую не простит народ
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

Тренер женской сборной России Красножан про 0:3 с КНДР: «Класс соперника помешал нам победить»

Российские футболистки уступили КНДР со счетом 0:3

Крупный фитнес-центр «Кимберли» в Москве закрылся и оставил клиентов без денег


Уимблдон

Медведев одолел Синнера и вышел в полуфинал УимблдонаНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Москва

BMW столкнулся с мопедом на Северо-Западе столицыЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России