2016

Новости за 06.04.2016

Test: milline käsitööleib mekib kõige mahedamalt?

Postimees

Kui tavalisest koorikleivast või mustast leivast tekib juba tüdimus, võib maitsmiseks ette võtta kodusema mekiga käsitööleivad. Poekorvi need ehk päris iga päev teed ei leia, kuid võimalus tasub anda neilegi.

Kuidas tuleks jagada euroraha?

Postimees

Riik võiks edaspidi jagada eurotoetusi praeguse kaheksa asemel nelja asutuse kaudu, pakuvad Birgit Lao-Peetersoo (Innove), Veiko Kaufmann, (Keskkonnainvesteeringute Keskus) ja Hanno Tomberg (EAS).

Keenia mängib Rio olümpial osalemise keeluga

Postimees

Keenia ei suutnud 5. aprilliks täita Rahvusvahelise Antidopinguagentuuri (WADA) seatud nõudmisi ning võis sellega astuda sammu lähemale sellele, et riigi sportlasi ei lasta Rio de Janeiro olümpiale. See oli juba teine tähtaeg, millest kinni ei peetud (esimene oli 11. veebruaril – toim), ja see peaks tähendama,  WADA tunnistab Keenia sobimatuks rahvusvahelistel võistlustel osalema, kuna nende dopinguvastane võitlus pole piisavalt efektiivne. Vastav otsus võidakse kinnitada 12. mail, mil koguneb WADA juhatus.

Võrkpalliliidus seisab ees muutuste aeg

Postimees

VÕRKPALL. Eelmisel kuul kultuuriministeeriumi spordi asekantsleriks saanud senisele võrkpalliliidu peasekretärile Tarvi Pürnile pole siiani ametijärglast leitud.

USA ülikooliliiga finaalid: põnevus ja ajalugu

Postimees

KORVPALL. USA spordiaasta üks tippsündmus, ülikoolide korvpalliliiga NCAA finaalturniir leidis lõpplahenduse, kui meeskondadest krooniti meistriks Villanova ning naiskondadest Connecticuti Ülikool.

EOK järelkasvutiim esitles neljandat koosseisu

Postimees

NOORTESPORT. Eesti Olümpiakomitee (EOK) toetab järelkasvuprojekti «Märka järgnevat põlvkonda» kaudu noori andekaid sportlasi 30 stipendiumiga kogusummas 56 500 eurot. Järelkasvutiimi liikmete treenerite toetuseks suunatakse koostöös Eesti Kultuurkapitaliga 29 000 eurot.

Torrese hiilgehetk ja hämmastav enesekontrolli kaotus, Bayernile koduvõit

Postimees

JALGPALL. Kümne minutiga kangelasest patuoinaks – selliseks kujunes Madridi Atletico vanameistri Fernando Torrese teisipäevaõhtu jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali avamängus. Torres viis 25. minutil Atletico võõrsil Barcelona ees juhtima, ent sai neli minutit hiljem kollase kaardi.

Spordi lühiuudised

Postimees

«Mõistan, et see ei ole lihtne.»Laskesuusatäht Darja Domratševa tahab tippu naasta mõni kuu pärast emaks saamist.

Selverilt mõistusega mäng, Rakvere töömehed olid väsinud

Postimees

VÕRKPALL. Eile pandi pall mängu Eesti meistrivõistluste poolfinaalseerias Tallinna Selveri ja Rakvere Võrkpalliklubi vahel. Saja liiga veerandfinaalseerias lülitas Rakvere kahe mängu kokkuvõttes konkurentsist just põhiturniiri teisena lõpetanud Selveri meeskonna ja nii ihkas pealinna klubi revanši. Selle nad ka said, kui kodusaalis oldi Rakverest üle 3:0. Selver võitis kaks esimest geimi seisuga 25:19, kolmanda 25:17.

Trahvitõusu tõehetk

Postimees

Riigikogu õiguskomisjon otsustab täna, kas saata trahviühiku kahekordse suurendamise eelnõu parlamenti hääletusele või alustada palju kriitikat pälvinud algatuse aruteluga otsast peale.

Wolfsburg šokeeris kuninglikku Reali, PSG ja Man City tegid kingitusi

Postimees

Euroopa jalgpalli Meistrite liigas peetud veerandfinaali avamängudes tegid Pariisi Saint-Germain ja Manchester City 2:2 viigi. Veerandtunnise mängu järel tõrjus City väravavaht Joe Hart Zlatan Ibranimovici penalti ja 38. minutil läks City tänu Kevin de Bruyne väravale juhtima. Vaid kolm minutit hiljem eksis aga rängalt Fernando ning Ibrahimovic viigistas. Teisel poolajal viis Adrian Rabiot PSG omakorda ette, kuid paarkümmend minutit enne kohtumise lõppu eksis PSG kaitseliin taas ja Fernandinho viigistas... Читать дальше...

Kangur ja Varese jõudsid kindla võiduga eurosarja finaalturniirile

Postimees

Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Varese Pallacanestro alistas FIBA Europe Cupi veerandfinaalseerias koduväljakul kolmandas ja otsustavas mängus kindlalt 105:93 Belgia tiimi Antwerpen Giantsi ning jõudis Final Fouri. Suurema osa teisest poolajast juhtis Varese paarikümne punktiga, vahe kahanes alles lõpuminutitel.Kangur viibis platsil 24 minutit, tabas küll väljakult neljast teele saadetud viskest vaid ühe, ent oli täpne kõigil neljal vabaviskel ja kogus kuus punkti. Lisaks... Читать дальше...

Оркестр

Оркестр штаба Тихоокеанского флота выступил в столице БАМа

РФ

Что лучше для СССР и РФ сегодня: Брежневский застой или Путинский капитализм, а как думают советские люди

Инструкция по выживанию: эксперты обсудили, как избежать массовых жертв при возгорании в общественных местах

В ВТБ рассказали о зеркальных мерах с частными активами иностранцев в РФ

Целина канадская – так её поднимали в Союзе ССР

В Москве начался летний сезон программы «ГТО в парках»

Siseministeerium saab pagulaste asjus reservist ligi 2,5 miljonit

Postimees

Valitsuse reservist eraldatakse neljapäeval Euroopa rände tegevuskavaga seotud kuludeks sotsiaalministeeriumile 96,7 tuhat eurot ja siseministeeriumile suurusjärgus 2,5 miljonit eurot - julgeolekuohu tuvastamise kõrval on põhiliselt tegu rändekriisist tulenevate täiendavate ametikohtadega seotud kulude kattega.

Rocki ajalooline võimalus jäigi seekord vaid võimaluseks

Postimees

«See oli meie võimalus … vaatame, millal meil on üldse elus võimalik veel sellist finaali mängida. Võib-olla jääb see meie kõigi jaoks viimaseks,» lausus Tartu Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe napid paarkümmend minutit pärast Balti liiga finaali lõppu. Otsustavale mängule Šiauliaisse seitsmepunktilises eduseisus tulnud tartlased pidasid vastu ühe poolaja. Kolmandal veerandajal panid väljakuperemehed sisse justkui teise käigu ja läksid oma teed.

Fotod ja video! Rinnavähi seljatanud Heike tõestas, et kõige imelisem on see muutumine, mis toimub inimese sees