2019

Новости за 23.02.2019

Voráček zazářil pod otevřeným nebem a Flyers otočili utkání proti Penguins

Sport.cz

Český útočník Jakub Voráček se v utkání NHL pod širým nebem stal první hvězdou večera při výhře Philadelphie 4:3 v prodloužení nad Pittsburghem. Český hokejista měl prsty ve třech gólech Flyers, v závěru sám srovnal stav utkání a v prodloužení pak o vítězství domácích rozhodl Claude Giroux.

Buffalo ukončilo v NHL sérii čtyř porážek, odnesl to Washington

Sport.cz

Buffalo ukončilo v NHL sérii čtyř porážek, k výhře 5:2 nad Washingtonem mu pomohl Reinhartův hattrick. V týmu Capitals si Kempný připsal asistenci. V dalším utkání tým New York Rangers vyhrál nad Ďábly z New Jersey rovněž 5:2, když rozhodující náskok získali vítězové už v první třetině, vedli o tři branky.

Tajemná slova české šampionky. Tenis je pro mě únikem od jiných věcí, pomáhá mi ze všeho ven, říká Kvitová

Sport.cz

Parádní sezona Petry Kvitové pokračuje. Nic na tom nemohla změnit ani její finálová porážka na turnaji v Dubaji se Švýcarkou Belindou Bencicovou, která českou hvězdu přetlačila po setech 6:3, 1:6 a 6:2. Fulnecká rodačka si letos zahrála již své třetí finále a v pondělním vydání žebříku se posune na třetí místo. Svůj zatím jediný letošní titul získala v Sydney. Po prohraném finále také zaskočila fanoušky tajemnými slovy, naznačila, že v jejím životě nejde všechno podle představ. Co českou Lvici trápí?

Volejbalisté Liberce oplatili Jihočechům pohárovou prohru a vedou

Sport.cz

Zápas o první místo v extralize volejbalistů vyhrál Liberec a po domácím vítězství 3:0 nad Českými Budějovicemi přeskočil Jihočechy v čele tabulky o bod. Dukla vyhrála jednoznačně, nejtěsnější poslední set skončil čtyřbodovým rozdílem.

Kouč chtěl po zazděné šanci Přikryla vystřídat, asistenti mu to rozmluvili. A z nešťastníka se stal spasitel

Sport.cz

Devadesátá minuta už se v Mladé Boleslavi pomalu naplňovala a kouč domácích Jozef Weber byl rozhodnutý, že útočníka Tomáše Přikryla vystřídá. Vždyť šest minut před tím spálil šanci, po které omdlévali všichni. Diváci na tribunách, spoluhráči na hřišti, trenéři na lavičce zrovna tak. „Pěkně jsem to zazdil,“ blesklo Přikrylovi hlavou, že nad duelem s Jabloncem právě on vyřkl remízový ortel, když nikým nehlídaný dokázal z deseti metrů přestřelit bránu Severočechů.

Kdybych to nedal, dostal bych čočku, smál se olomoucký střelec Plšek

Sport.cz

Fotbalisté olomoucké Sigmy po výhře v Praze nad Bohemians ve 22. kole nejvyšší soutěže zvládli i další záchranářský duel, když doma zdolali do té doby v tabulce o bod a jedno místo lepší Příbram 2:0 a posunuli se před ní na dvanáctou příčku. Klíčový první gól vstřelil v letošní sezóně trápící se záložník Jakub Plšek.

Někde ve hvězdách bylo napsáno, že tentokrát má Bohemka vyhrát, usmívá se trenér Hašek

Sport.cz

Místo snahy o aktivní fotbal vsadil trenér Bohemians 1905 Martin Hašek ve Zlíně na rozestavení se třemi stopery a hluboký blok. Fotbalistům z pražských Vršovic to po deseti ligových utkáních v řadě bez vítězství přineslo na hřišti Fastavu úspěch, domácí tým zdolali 2:0. Předtím se naposledy radovali z plného bodového zisku 7. října loňského roku po výhře 1:0 v Brně nad Opavou.

Český brankářský souboj ve skotské lize skončil nerozhodně

Sport.cz

V zápase 27. kola skotské fotbalové ligy se proti sobě postavili čeští brankáři Zdeněk Zlámal z Hearts a Václav Hladký v dresu St. Mirrenu. Oba jednou inkasovali a utkání jejich týmů skončilo nerozhodně 1:1. Další brankář Tomáš Černý byl při výhře Aberdeenu 2:0 na půdě St. Johnstone pouze na lavičce.

Přikryl v nastaveném čase odčinil svůj hřích a spasil Mladou Boleslav

Sport.cz

Nejdřív mladoboleslavský Přikryl odmítl vyloženou příležitost rozhodnout zápas 22. ligového kola s Jabloncem, ve třetí minutě nastavení však svůj hřích odčinil. V závaru v šestnáctce Severočechů prostřeli všechno, co mu stálo v cestě a zajistil tak svému týmu tři body. Jablonec tak ani tentokrát nezlomil prokletí mladoboleslavského hřiště, kde naposledy vyhrál před osmi lety, takže zůstal v tabulce pátý.

Fantastický Messi hattrickem vyškolil brankáře Vaclíka

Sport.cz

Fotbalisté Sevilly podlehli v 25. kole španělské ligy doma Barceloně 2:4, přestože dvakrát vedli. Český brankář Tomáš Vaclík inkasoval tři branky od Lionela Messiho, hvězdný Argentinec navíc na čtvrtý gól přihrál Suárezovi. Barcelona si pojistila vedoucí příčku, soupeř Slavie v Evropské lize naopak přišel o čtvrté místo, na které se po výhře 2:1 nad Vallecanem posunulo Getafe.

Karviná znovu doma zaváhala. Chyběl druhý gól, na jeden hrát nejde, litoval útočník Wágner

Sport.cz

Je to docela prostá matematika. Dvě utkání + tři góly z pokutových kopů = 5 poztrácených bodů Karviné. Po zápase na Slovácku, které Karvinou porazilo výhradně po penaltových trefách 2:0, ztratili Slezané dva body i v domácím utkání s Teplicemi, s nimiž se rozešli smírně 1:1, když remízový výsledek zařídil z penalty hostující Jakub Hora.

Bayern vydřel těsnou výhru a dotáhl se na vedoucí příčku

Sport.cz

Fotbalisté Bayernu Mnichov porazili v 23. kole německé ligy Herthu Berlín 1:0 a bodově se dotáhli na vedoucí Dortmund, který má ale nedělní zápas s Leverkusenem k dobru. Český záložník Herthy Vladimír Darida strávil celý zápas na lavičce. Mönchengladbach utrpěl podruhé za sebou doma debakl 0:3, tentokrát od Wolfsburgu a čelo tabulky se mu vzdaluje.

Karviná doma remizovala a o bod utekla poslední Dukle

Sport.cz

Fotbalisté Karviné remizovali ve 22. kole první ligy s Teplicemi 1:1 a o bod se odpoutali od poslední Dukly Praha. Domácí vedli zásluhou Tomáše Wágnera, jenže Severočeši osmnáct minut před koncem vyrovnali z penalty Jakuba Hory. Karviná ani v šestém vzájemném prvoligovém utkání s Teplicemi nedokázala zvítězit, hosté na jaře získali první bod.

Příbram nasadila tři posily, ale na Hané prohrála

Sport.cz

Fotbalisté Olomouce zvítězili ve 22. ligovém kole v souboji sousedů ze spodní části tabulky nad Příbramí 2:0. Hanáky poslal ve 26. minutě do vedení Jakub Plšek a v nastavení přidal pojistku Tomáš Zahradníček. Sigma poprvé v sezoně vyhrála dvě kola po sobě a poskočila na dvanácté místo. Nováček z Příbrami podlehl v lize Olomouci poprvé po pěti zápasech a je o dva body zpět třináctý.

Evanescence

Сооснователь Evanescence гитарист Бен Муди выпустил ремикс их трека Haunted

Бато Багдаев

В столице Бурятии в городе Улан-Удэ в театре кукол «Ульгэр» 14-16 июня пройдут «Волшебные выходные»! - Театр и Цирк, Культура и Концерт, Россия и Дети

Забытый в Германии. Пьяный фанат сборной Англии проспал 5 часов на стадионе

Строительная готовность детского сада в Лобне составляет 95%

В Пушкине объявлен конкурс на реконструкцию ВЗУ № 1

Парк «Пехорка» в Балашихе вновь стал первым по посещаемости в Подмосковье

Klokani šokovali Zlín a po deseti zápasech se dočkali výhry

Sport.cz

Fotbalisté Bohemians 1905 ve 22. kole první ligy zvítězili ve Zlíně 2:0. Klokani po deseti utkáních v nejvyšší soutěži vyhráli a utnuli sérii bez vstřeleného gólu, která trvala 479 minut. Naopak domácí pošesté za sebou prohráli.

Fanoušci pískali na Američanku, Pudilová padla. Brazilec spustil šicí stroj a ukončil Poláka

Sport.cz

Slibovali show a zábavu, také ji doručili. První galavečer nejprestižnější MMA organizace na světě v Česku je minulostí. Akce UFC Fight Night předvedla vše, co fanoušci doposud znali převážně jen z televize. Vyprodaná O2 arena viděla třináct zápasů. Největší nervy měli diváci při zápase Lucie Pudilové, jediné Češky na kartě bojovníků. Ta nakonec padla s Američankou Liz Carmocheovou na body. Příbramská střela přesto odcházela za bouřlivého potlesku, soupeřka slyšela pískot. Neprávem, tímto gestem fanoušci neukázali fair play, ovládly je emoce. Читать дальше...

Fanoušci vypískali Američanku, Pudilová padla. Brazilec spustil šicí stroj a ukončil Poláka

Sport.cz

Slibovali show a zábavu, také ji doručili. První galavečer nejprestižnější MMA organizace na světě v Česku je minulostí. Akce UFC Fight Night předvedla vše, co fanoušci doposud znali převážně jen z televize. Vyprodaná O2 arena viděla třináct zápasů. Největší nervy měli diváci při zápase Lucie Pudilové, jediné Češky na kartě bojovníků. Ta nakonec padla s Američankou Liz Carmocheovou na body. Příbramská střela přesto odcházela za bouřlivého potlesku, soupeřka slyšela pískot. Neprávem, tímto gestem fanoušci neukázali fair play. Читать дальше...

TENIS ON-LINE: Kvitová hraje o svůj druhý letošní titul, dorovná výkon české legendy?

Sport.cz

Petra Kvitová hraje ve svém třetím finále letošní sezony. Po titulu v Sydney a finálové účasti na Australian Open bojuje o svůj 27. turnajový vavřín se švýcarskou tenistkou Belindou Bencicovou. Pokud vyhraje česká tenistka, získá svůj 27. turnajový titul, čímž by se vyrovnala výkonu Hany Mandlíkové. Utkání sledujte na Sport.cz on-line.

За прошедшую неделю подмосковные росгвардейцы обеспечили безопасность более 200 мероприятий

Собянин: Москва и Пекин подписали программу сотрудничества на 2024-2026 годы