Sport.cz

Obránce Washingtonu Michal Kempný podstoupil operaci zraněného stehenního svalu na levé noze a přijde o play off NHL, v němž měl s týmem obhajovat loňský titul. Představitelé klubu očekávají, že se jeden ze čtyř nejlepších beků Capitals bude po zákroku zotavovat čtyři měsíce až půl roku.

Jágr: Dneska jsem se cítil nejhůř, únava je strašná! Ale jsme zpátky ve hře o extraligu

Sport.cz

Věděl, že kdyby jeho tým padl i ve třetím kole baráže o hokejovou extraligu, šance Rytířů na postup do nejvyšší soutěže by značně poklesly. Kladno ale důležitý domácí souboj s Českými Budějovicemi zvládlo, vyhrálo 2:0 a útočník Jaromír Jágr na tom měl značný podíl, neboť byl na ledě u obou vstřelených gólů. Po třetině baráže tak Středočeši ztrácejí na druhou postupovou příčku okupovanou Chomutovem pouhý bod.

Pohárové drama dovedl k rozstřelu mladík bez nervů. Jak já se jen na penalty těšil, šokoval devatenáctiletý Drchal

Sport.cz

Trauma si všichni prožili obrovské. Nervy ještě větší. Vždyť oba týmy už měly postup téměř jistý. Domácí Teplice i hostující Sparta už se v pohárovém semifinále viděly. A najednou šok. Pro Pražany v druhé minutě nastavení normální hrací doby, pro Severočechy půlhodiny poté v první nastavené minutě prodloužení.

Barcelona dvěma góly v závěru zachránila remízu

Sport.cz

Fotbalisté Barcelony remizovali na hřišti sestupem ohroženého Villarrealu 4:4, přestože ještě v 90. minutě prohrávali o dvě branky. Španělskou ligu vedou o osm bodů před Atléticem Madrid, které zdolalo Gironu 2:0. V sobotu čeká první a druhý tým tabulky vzájemný souboj na Camp Nou.

Zahřívací půlhodina, pak jasný postup. Slavia nadělila Karviné bůra a je v semifinále

Sport.cz

Pomsta se nekonala. Vlastně ani nemohla. Trenér Karviné František Straka, jehož před sedmi lety z lavičky Slavie vyštvali fanoušci, kteří mu neodpustili sparťanské srdce, do úterního čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu postavil v Edenu víc než kombinovanou sestavu. Sešívaní po zahřívací půlhodině zvítězili vysoko 5:0 a s přehledem postoupili do semifinále.

Juventus porazil Cagliari a vede o 18 bodů, AC Milán remizoval

Sport.cz

Fotbalisté Juventusu zvítězili i bez zraněného Cristiana Ronalda ve 30. kole Serie A na hřišti Cagliari 2:0 a v čele soutěže zvýšili náskok před druhou Neapolí na 18 bodů. O sedmou výhru "Staré dámy" z posledních osmi ligových duelů se postarali v prvním poločase Leonardo Bonucci a v závěru Moise Kean.

Hokejové Kladno má v baráži první body, odnesl to Motor

Sport.cz

Hokejisté Kladna zdolali ve 3. kole baráže o extraligu České Budějovice 2:0 a dočkali se prvních bodů. Premiérový gól Rytířů v bojích o nejvyšší soutěž vstřelil ve 12. minutě v přesilové hře Antonín Melka a ve druhém dějství pojistil vedení kanadský obránce Brendon Nash. Hráči Motoru gólmana Lukáše Cikánka nepřekonali a klesli na poslední místo tabulky o bod za své přemožitele.

Pardubice jedou jako válec. Neztratily zatím ani bod

Sport.cz

Hokejové Pardubice pokračují v baráži ve vítězném tažení, v úterý vyhrály na chomutovském ledě 5:1 a zatím neztratily ani bod při skóre 14:2. Poražení Piráti mají na kontě čtyři body.

Až penaltový rozstřel zachránil Spartě postup do semifinále a sen o zisku pohárové trofeje

Sport.cz

Až penaltový rozstřel zdárně završený Kangou rozřešil čtvrtfinálové pohárové drama na teplických Stínadlech a poslal Spartu do semifinále MOL Cupu. Pražané v dramatickém duelu neudrželi v normálním hracím čase vedení a ve druhé minutě nastavení inkasovali, totéž se ovšem přihodilo Severočechům, kteří v prodloužení skóre otočili, ale i oni v nastaveném čase inkasovali. Spartu tak nakonec zachránil rozstřel, a proto může dál snít o tom, že si zachrání reputaci alespoň na domácí pohárové scéně.

Tři rvačky během osmi minut! Bitva rivalů v NHL nabídla boxerskou podívanou

Sport.cz

Padaly hodně tvrdé rány! Tradiční souboj rivalů z Východní konference mezi trápícími se celky New Jersey Devils a New York Rangers nabídl navzdory tabulkovému postavení svižné hokejové tempo, gólovou bitvu a také tvrdé pěstní souboje. K těm navíc došlo i během relativně krátké doby. Hráči obou týmů se do sebe pustili třikrát během osmi minut druhé třetiny a duel tak přinesl i zajímavou boxerskou vložku. Devils na domácím ledě zvítězili 4:2.

Jágrovo Kladno v baráži zabralo, Pardubice jsou dál suverénní

Sport.cz

Hokejisté Pardubic vyhráli i třetí utkání baráže o extraligu, když zvítězili v úterý na ledě Chomutova 5:1. Na první barážové body dosáhlo i Kladno, když vyhrálo na domácím ledě nad Českými Budějovicemi 2:0. Rytíři opustili poslední místo barážové tabulky, klesl tam Motor.

Nahradí v budoucnu Satoranského a spol.? Japonci mají mašinu na střelbu trojek

Sport.cz

Dočkáme se snad basketbalových zápasů strojů? Japonští konstruktéři předvedli veřejnosti svou technologickou novinku. Firma Toyota zdokonaluje vývoj robota, který je naprogramován na střelbu basketbalovým míčem na koš. A stroji se na palubovce velmi daří. V přímém souboji s dvěma profesionály si připsal vítězství na počet proměněných hodů.

Коммерсантъ

Биометрии расширяют границы // Подтвердить персональные данные станет проще

Магнит

«Магнит» планирует строительство нового склада в Ленобласти

Мамиашвили — о недопуске лидеров сборной к ОИ: это решение не поддаётся какой-либо критике

В Москве по факту отравления 10 человек заказными салатами возбуждено уголовное дело

Глава ФСБР Мамиашвили обвинил МОК в узурпации власти

Источник 360.ru: на ж/д станции во Внукове повредили сигнальный кабель

Průlom! Záběry z videa uvidí i diváci na stadionu

Sport.cz

Fotbaloví fanoušci ve Wembley uvidí při semifinálových zápasech Anglického poháru na obřích obrazovkách záběry ze systému VAR, pokud po prozkoumání videa dojde ke změně původního verdiktu rozhodčích. Zástupci anglické Fotbalové asociace zareagovali na kritiku, že diváci na stadionu někdy rozhodnutí sudích nechápou, což zbytečně stupňuje napětí v ochozech.

Slavia se neodvolá, sektory proti Chelsea zkouší zachránit žádostí o odklad trestu

Sport.cz

Fotbalová Slavia žádá UEFA o odklad trestu, který jí uložil uzavření části hlediště v zápase proti Chelsea. Sešívaní nejprve oznámili, že zápas s Blues je vyprodaný. Vzápětí je ovšem UEFA za výtržnosti v utkání s Genkem potrestala uzavřením části tribuny Sever právě na úvodní utkání čtvrtfinále Evropské ligy. Pražané teď musejí zapeklitou situaci vyřešit.

Sparta zvládla penaltové drama a postupuje v poháru! Slavia doma zničila Karvinou

Sport.cz

Fotbalová Sparta dál může snít o tom, že v této sezoně získá nějakou trofej. Mistrovský titul jí je vzdálený, ale v MOL Cupu je dál ve hře. Vítězství v Teplicích urvala až v penaltovém rozstřelu, který vyhrála 4:2 a může slavit postup do semifinále pohárové soutěže. Obhájce trofeje Slavia jde také dál, když si doma poradila s Karvinou 5:0.

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Teplice srovnaly bitvu se Spartou! Slavia hostí Karvinou

Sport.cz

Domácí fotbalový pohár MOL Cup vstupuje do jarní části a na programu jsou první dva čtvrtfinálové zápasy. Teplice hrají doma se Spartou (zatím 1:1) a obhájce trofeje Slavia pak přivítá v 19:20 Karvinou. Obě pražská "S" si chtějí spravit chuť po víkendovém zaváhání v lize. Utkání sledujte na ČT Sport nebo podrobných online reportážích na Sport.cz.

«ЯРКО» провела развлекательную программу на фестивале «Крутая песочница»

Собянин: В этом году к проекту «Открой#Моспром» присоединился один миллион человек

Джиган

"Как в раю": Джиган и Самойлова исполнили мечту знаменитой "диско-бабушки" из Коми

В Москве выставили на продажу редкий Mercedes-Benz SLR McLaren за 100 млн рублей

Баскетболисты пойдут кругами // Единая лига ВТБ пересмотрела формат проведения чемпионата