Новости за 03.10.2020

Cavani po odchodu z PSG míří do Manchesteru United

Sport.cz

Do Manchesteru United míří uruguayský útočník Edinson Cavani. Třiatřicetiletý fotbalista, kterému v červnu vypršela smlouva v Paris St. Germain, se dohodl s anglickým velkoklubem podle francouzského listu L'Equipe na dvouletém kontraktu.

Csaplárova past málem sklapla. S těžšími soupeři bychom měli problémy, burcuje Kotal

Sport.cz

Šest kol, šest výher a plný zisk. Zkušený letenský stratég se ovšem bodovou sklizní nenechá ukolébat. Fotbalisté pražské Sparty porazili Jablonec 2:1 jen s vypětím všech sil. Nejnáročnější dosavadní zkouška v sezoně jim ukázala, že zdaleka ne všechno optimálně funguje. „Po reprezentační přestávce jedeme do Plzně a hned poté otevřeme Evropskou ligu proti Lille. Pokud nezlepšíme organizaci hry, s kvalitními soupeři bychom měli problémy,“ varuje trenér Václav Kotal.

Nezkušenost, v tom to bylo, glosoval kolaps Mladé Boleslavi trenér Weber

Sport.cz

Rozčarovaní byli, aby ne. Vždyť ještě v devadesáté minutě vedli a výhra nad Jihočechy se jim vnucovala. Jenže uběhly tři vteřiny nastavení a mladoboleslavští fotbalisté doslova zkolabovali. „Vyrovnávací gól v samém závěru se těžko skousává. Zkušenější mužstvo by zůstalo vzadu v dobrém postavení a vyrovnání by nepřipustilo,“ ulevil si kouč Středočechů Jozef Weber. Byl zklamaný z toho, že jeho tým přišel o vítězství.

Sen o čtvrtfinále je pryč! Česká tenistka Krejčíková životní bitvu na French Open prohrála

Sport.cz

Parádní pařížská jízda Barbory Krejčíkové skončila. Čtyřiadvacetiletá česká tenistka v bitvě o čtvrtfinále French Open prohrála s Argentinkou Nadiou Podoroskou, 131. hráčkou světového žebříčku 1:2 na sety. Brněnská rodačka, která už má čtyři grandslamové tituly ze čtyřher, vyhrála první set 6:2, následující dvě sady ale prohrála 2:6 a 3:6 a na turnaji ve dvouhře dohrála. "Mám obrovskou radost. Čtvrté kolo je obrovský úspěch, i když jsem teď zklamaná," řekla čtyřiadvacetiletá Krejčíková novinářům.

To už vážně nedáš! Soupeřka Kvitové pobavila French Open kuriozitou

Sport.cz

Do zápasu proti osmnáctiletému kanadskému talentu Leylah Fernandezové vstupovala Petra Kvitová v roli velké favoritky. Mladičká soupeřka však dvojnásobnou wimbledonskou šampionku v prvním setu zpočátku převyšovala nejen skvělou hrou a pohybem, ale fanoušky u televizních obrazovek pobavila i jedním hodně úsměvným momentem.

Produktivní útočníci zařídili šestou výhru a další dárek Kotalovi, závěr byl hektický

Sport.cz

Maximalistický plán je splněn. Letenští se s ohledem na los zavázali, že všechny zápasy do druhé reprezentační pauzy vyhrají. A opravdu, fotbalisté pražské Sparty v utkání 6. kola Fortuna ligy porazili Jablonec 2:1 a jako jediní v soutěži jsou dál stoprocentní. Trenér Kotal se tak po atraktivním losu Evropské ligy dočkal dalšího dárku k pátečním 68. narozeninám. Výsledek určili útočníci v ráži, Juliš vede s šesti trefami tabulku střelců a Hložek je s bilancí čtyř gólů a čtyř asistencí nejproduktivnějším hráčem ligy.

Volejbalisté Karlovarska vyhráli, ale ztratili bod

Sport.cz

Volejbalisté Karlovarska ztratili ve 3. kole extraligy první bod. V 3. kole zvítězili na palubovce Odoleny Vody až po pětisetové bitvě a nejtěsnější výhře 15:13 v tie-breaku. Západočeši dvakrát prohrávali, ale povedl se jim obrat. Zkrácený set rozhodli čtyřmi body za sebou od stavu 7:8.

Potupa pro Zbrojovku. Smáli se jí vlastní fanoušci: Koho chcete porazit?

Sport.cz

Ohlušujícím pískotem a posměšnou otázkou, koho že vlastně chtějí brněnští fotbalisté po návratu mezi elitu porazit, vyprovodili fanoušci Zbrojovky svůj tým do kabiny po dalším domácím nezdaru. Přestože si v ligovém utkání s Karvinou vypracovali víc šancí než soupeř, nakonec 0:2 padli. Zlomem v zápase byla ve druhé půli za bezgólového stavu Slezany proměněná penalta, kterou jim nabídl málokdy vídanou hrubkou a následným faulem brankář Šustr. Brňané zůstávají v tabulce s jedním bodem poslední.

Olomoucké volejbalistky přes trápení opět neztratily set

Sport.cz

Olomoucké volejbalistky potvrdily roli favorita a zvítězily ve 4. kole extraligy v hale Přerova 3:0 na sety. Ze tří zápasů nebodovaly naplno jen v tom prvním proti Olympu Praha a tentokrát poprvé uspěly bez ztráty setu.

Teplický Hejkal: Věděl jsem, že penalta přijde!

Sport.cz

Velmi brzy Tepličtí zásluhou dobře sehrané standardní situace a přesně mířenému trknutí Jakuba Mareše v Opavě vedli, body ale nezískali. V nastavené době prvního poločasu srovnal z pokutového kopu po ruce Davida Černého domácí kapitán Žídek a po přestávce překlopil skóre ve prospěch Slezanů Karol Mondek.

Vegas si pojistilo brankáře Lehnera na příštích pět sezon NHL

Sport.cz

Švédský hokejový brankář Robin Lehner podepsal s Vegas Golden Knights pětiletou smlouvu na 25 milionů dolarů. Do klubu přišel v únoru z Chicaga a po restartu sezony NHL po koronavirové pauze vytlačil z pozice týmové jedničky Marca-Andrého Fleuryho.

Van der Poel po úniku v poslední den vyhrál BinckBank Tour

Sport.cz

Po úniku v závěrečné etapě vybojoval nizozemský univerzál Mathieu van der Poel vítězství v cyklistickém závodě BinckBank Tour. Trojnásobný mistr světa v cyklokrosu porazil v konečném hodnocení o čtyři sekundy Dána Sörena Kragha Andersena.

I bez čtveřice hráčů v karanténě vydřeli Jihočeši remízu

Sport.cz

I bez čtyř hráčů uvržených do koronavirové karantény a tria dalších zraněných dokázali fotbalisté Českých Budějovic vydřít v zápase šestého ligového kola v Mladé Boleslavi remízu 2:2, za kterou berou cenný a zasloužený bod. Nevyvedlo je z míry ani to, že po půlhodině už prohrávali dvoubrankovým rozdílem. Zlepšeným výkonem v závěru první půle a v průběhu poločasu druhého nakonec v nastaveném čase zachránili alespoň nerozhodný výsledek.

I bez čtveřice hráčů v karanténě vydřeli Jihočeši zaslouženou remízu

Sport.cz

I bez čtyř hráčů uvržených do koronavirové karantény a tria dalších dokázaly uhrát České Budějovice v zápase šestého ligového kola v Mladé Boleslavi remízu 2:2, za kterou berou cenný a zasloužený bod. Nevyvedlo je z míry ani to, že po půlhodině už prohrály dvoubrankovým rozdílem. Zlepšeným výkonem v závěru první půle a v průběhu poločasu druhého nakonec v nastaveném čase zachránili alespoň nerozhodný výsledek.

Сергей Брановицкий

Концертный директор для музыкантов. Концертный директор для певцов. Концертное агентство в Москве. Букинг агентство. Организация концертов и гастролей.

Филипп Киркоров

Филипп Киркоров, Shaman, Сергей Жуков, Катя IOWA показали награды и наряды в студии "Авторадио"

Москвичей предупредили о сильном дожде с грозой 20 июня

Развитие и строительство дорожных объектов в регионах России

Очный интенсив по мастер-планированию стартовал в АГИКИ

На концерте в честь Путина в Пхеньяне прозвучали песни Shaman

Kanoista Heger se stal v Krakově mistrem Evropy ve vodním slalomu v kategorii do 23 let

Sport.cz

Kanoista Vojtěch Heger se stal v Krakově mistrem Evropy ve vodním slalomu v kategorii do 23 let. Bronzovou medaili vybojovala v Polsku kajakářka Antonie Galušková, jež odsoudila ke čtvrtému místu loňskou evropskou seniorskou šampionku Amálii Hilgertovou. Dvě medaile získali i junioři. Kanoista Adam Král má stříbro, kajakářka Kateřina Beková bronz.

PROGRAM FRENCH OPEN: Krejčíková bude hrát v neděli o čtvrtfinále

Sport.cz

Tenistka Barbora Krejčíková bude v neděli na Roland Garros usilovat o premiérový postup do grandslamového čtvrtfinále. Její utkání s Nadiou Podoroskou z Argentiny je na řadě jako druhý zápas dne na třetím největším kurtu Suzanne Mathieuové. Program v Paříži začne v 11:00.

За прошедшую неделю подмосковные росгвардейцы обеспечили безопасность более 200 мероприятий

Собянин: Москва и Пекин подписали программу сотрудничества на 2024-2026 годы