Sport.cz

Původně měl svůj první Dakar absolvovat v bugině s Markétou Skácelovou. Navigátorce však vystavilo zdravotní stopku testování v Dubaji. Tomáš Enge tak dostal nového parťáka Vlastimila Tošenovského, který v lednu navigoval Josefa Macháčka. Po příletu do Džiddy se chlapci z týmu Buggyra Racing v hotelovém pokoji rozdováděli, jak se můžete podívat v přiloženém videu.

Neuvěřitelný gól nastartoval Dynamo. A brankář Sparty nechápal

Sport.cz

Zápasu 31. kola hokejové extraligy mezi Pardubicemi a Spartou nechybělo kromě vynucené absenci fanoušků nic. Devět branek, nečekaný zvrat i neuvěřitelný moment. Duel dvou klubů hrajících ve vynikající formě nakonec skončil výhrou Dynama 5:4. Ještě z jiného důvodu však na něj bude s hořkostí vzpomínat gólman Pražanů Matěj Machovský, který utkání nakonec ani nedochytal...

Veselý nastřílel 16 bodů při druhé výhře Fenerbahce za sebou

Sport.cz

Basketbalista Jan Veselý pomohl Fenerbahce Istanbul v Evropské lize 16 body k vítězství nad Villeurbanne 81:59. Český reprezentant byl se svým spoluhráčem Markem Guduručem nejlepším střelcem utkání. Na palubovce strávil přes 27 minut a byl nejvytíženějším hráčem domácího mužstva.

Česká hvězda se chystá na Dakar. Pracovat bude i z helikoptéry, ušetří statisíce

Sport.cz

Je jedním z nejžádanějších fotografů v motoristické branži. V jednatřiceti letech zamířil Marian Chytka už na svůj desátý Dakar. Na slavné rallye si udělal velké jméno a spoustu přátel. Díky tomu bude rodák ze Vsetína fotit závodníky i z helikoptéry. „Budu dělat částečně i pro organizátory a nabídli mi za to kromě jiného dvě etapy ve vrtulníku. Spolupracovat s nimi je výsada a taky finanční úleva, protože na Dakaru se za všechno tvrdě platí. Jen za připojení k internetu tady dáte přes 200 tisíc," vysvětlil Chytka.

Boleslav se zbavila noční můry, po 23 prohrách zabrala naplno na ledě Tygrů

Sport.cz

Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili ve 31. kole extraligy na ledě Liberce 2:0 a uspěli pod Ještědem poprvé od 18. listopadu 2010 po 23 porážkách v řadě. Bruslařský klub tak potvrdil skvělou formu a bodoval posedmé v řadě, z toho šestkrát vyhrál. V tabulce se bodově dotáhl na druhou Spartu. Naopak Liberec vyšel poprvé po čtyřech zápasech bodově naprázdno a zůstává sedmý. Mladoboleslavský brankář Jan Růžička vychytal své třetí čisté konto v sezoně a zároveň druhé v řadě.

Hokejoví Oceláři uspěli po čtyřech prohrách a vedou tabulku o čtyři body

Sport.cz

Hokejisté Zlína na domácím ledě ve středečním utkání 31. kola extraligy trápili lídra z Třince, nakonec ale Ocelářům podlehli 2:3 v prodloužení. Favoritovi vystřelil výhru kanonýr Martin Růžička. Oceláři uspěli po čtyřech prohrách a vedou tabulku o čtyři body. Zlín počtvrté v řadě prohrál.

Bez šance. Slovenští hokejisté nekladli favoritovi odpor

Sport.cz

Hokejové mistrovství světa juniorů pokračuje v Edmontonu dalšími třemi zápasy. Svůj duel již za sebou mají Slováci, kteří podlehli favorizovanému Finsku jasně 0:6. Po půlnoci středoevropského času nastoupí Švýcarsko proti Německu a nad ránem dojde na bitvu favoritů šampionátu, Rusko hraje se Švédskem. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Bartoš s Váňovým koněm vyhrál dostih ve Francii

Sport.cz

Žokej Josef Bartoš a trenér Josef Váňa mladší si připsali úspěch ve Francii. Na mítinku v Cagnes-sur-mer na Azurovém pobřeží vyhráli s šestiletým valachem Sternkranzem hlavní dostih dne Quinté+ Prix de la Picardie o 80.000 eur (dva miliony korun).

Lídr nezaváhal, Suárez trefil výhru. Real Madrid jen remizoval

Sport.cz

Atlético Madrid zvítězilo v 16. kole španělské fotbalové ligy nad Getafe 1:0 a zvýšilo svůj náskok v čele tabulky. O jedenácté výhře ze 14 utkání rozhodlo ve 20. minutě, kdy centr z volného přímého kopu prodloužil hlavou do branky Luis Suárez. Uruguayský útočník se trefil poosmé z 11 ligových startů a jedna branka mu chybí na nejlepšího střelce soutěže Iaga Aspase. Atlético získalo dvoubodový náskok na druhý Real, který remizoval na hřišti nováčka Elche 1:1.

Lvi znovu porazili kladenské volejbalisty, pomohl jim dlouhý set

Sport.cz

Lvi Praha vyhráli ve volejbalové extralize nad Kladnem druhý zápas ve dvou dnech. Po úterní pětisetové výhře v domácím prostředí je v soupeřově hale nasměroval k vítězství bezmála třičtvrtěhodinový druhý set, který skončil poměrem 42:40.

Plzeňská série hrůzy, Indiáni prohráli šestý zápas z posledních sedmi

Sport.cz

Hokejisté nováčka Českých Budějovic zdolali v 31. kole extraligy Plzeň 4:3 v prodloužení a radovali se z úspěchu po pěti zápasech bez bodu. O teprve druhé výhře Motoru ve 13. domácím utkání v sezoně rozhodl přesně po minutě nastavení druhou brankou v utkání Miroslav Forman. Plzeň prohrála šestý z posledních sedmi zápasů.

Raději jsem na čisté konto ani nemyslel, svěřoval se po první nule sezony Vejmelka

Sport.cz

Šestadvacet zásahů, žádná chybka. Gólman brněnské Komety Karel Vejmelka se v této sezoně na čtrnáctý pokus dočkal čistého konta při výhře Jihomoravanů v 31. kole hokejové extraligy na ledě Vítkovic 1:0. „Vzhledem k tomu, jak dopadaly minulé zápasy, jsem na tu nulu raději vůbec nemyslel," usmíval se 24letý brankář.

Fotbalista to s oslavou přehnal, za svou eskapádu se pak omlouval manželce

Sport.cz

Trestu od disciplinárky se nejspíš nevyhne. Argentinsko-paraguayský fotbalový útočník Raúl Bobadilla v nedávném utkání nejvyšší paraguayské soutěže gólem ztvrdil vítězství svého celku Guarani nad Libertadem. S následnou oslavou své trefy to ale poněkud přehnal. Přímo před televizní kamerou se totiž vysvlékl téměř donaha. Za své počínání se pak omlouval své manželce. Jeho exhibicionismus ho možná navíc nakonec přijde pěkně draho.

Podepsáno! Exsparťan Hašek má po roce angažmá, bude hrát v Německu

Sport.cz

Přes rok si v soutěžním utkání nekopl do míče. K tomu řešil záložník Martin Hašek svůj spor se Spartou, které jednostranně vypověděl smlouvu (sbor rozhodců FAČR následně určil, že musí letenskému klubu zaplatit 22 milion korun). Pro pětadvacetiletého fotbalistu ale nyní přichází dobrá zpráva, v úterý ho angažoval německý druholigový Würzburger Kickers.

Tři výhry a dost! Karlovy Vary doma padly v prodloužení, v akci bylo video

Sport.cz

Hokejisté Litvínova vyhráli v 31. kole extraligy v podkrušnohorském derby v Karlových Varech 3:2 v prodloužení a zabrali po dvou zápasech bez bodu. V čase 60:25 rozhodl útočník Patrik Zdráhal. Energie neprodloužila sérii tří vítězství, ale díky vyrovnání Jakuba Fleka 38 sekund před koncem třetí třetiny dosáhla alespoň na bod.

Tři výhry a dost! Karlovy Vary doma padly v prodloužení

Sport.cz

Hokejisté Karlových Varů si sice ve středečním utkání 31. kola Tipsport extraligy proti Litvínovu gólem v 60. minutě vynutili prodloužení, tam ale po 25 sekundách inkasovali branku a slavit výhru může Verva. Ta zabrala po dvou zápasech bez bodu.

Журналистке Кеворковой продлили содержание в СИЗО

Компания SoftWell предлагает новые возможности для торговли на валютном рынке.

Basketbalistky USK po návratu z karantény porazily Slovanku

Sport.cz

Po více než měsíční pauze způsobené karanténou kvůli koronaviru sehrály basketbalistky USK Praha poslední letošní zápas v lize a porazily poslední tým tabulky Slovanku 87:45. Obhájkyně titulu si jubilejní desátou výhrou upevnily vedení v soutěži.

Vítkovice doma prohrály, na lopatky je složil jediný gól

Sport.cz

Hokejisté Vítkovic prohráli v 31. kole extraligy na domácím ledě s Brnem 0:1. Utkání rozhodl ve druhé části v přesilovce svým osmým gólem v sezoně Martin Zaťovič. Hostující brankář Karel Vejmelka si připsal první nulu v sezoně. Vítkovice šest kol čekají na vítězství v normálním čase.

Bývalý kapitán NY Rangers a Tampy Bay Callahan ukončil kariéru

Sport.cz

Bývalý kapitán New York Rangers a Tampy Bay Ryan Callahan ukončil hokejovou kariéru, během níž odehrál v NHL dvanáct sezon. Pětatřicetiletý americký útočník vynechal už celý minulý ročník poté, co mu lékaři diagnostikovali degenerativní onemocnění páteře. Na twitteru dnes oznámil, že s hokejem definitivně skončil.

Boxerské šortky vyměnil za policejní mundúr. Po titulu žádná oslava, Ducár šel na čtyřiadvacítku

Sport.cz

V úterý v deset večer boxer Vasil Ducár vybojoval mistrovský titul ČUBP v křížové váze po výhře TKO na Galavečeru profesionálního boxu a K1 v Lucerně, když ve třetím kole ukončil Václava Pejsara. Výhru si připsal Čech, který je na 55. místě na světě. Žádná oslava ale nepřišla. Ve středu ráno nastoupil na čtyřiadvacítku do práce. Boxerské šortky vyměnil za policejní mundůr. „Pás vezmu určitě do práce, domů ho nepošlu,“ smál se jedenatřicetiletý boxer.

Derby Tottenhamu s Fulhamem bylo kvůli koronaviru odloženo

Sport.cz

Dnešní zápas 16. kola anglické fotbalové ligy mezi londýnskými celky Tottenhamem a Fulhamem byl kvůli nákaze koronavirem v týmu hostů odložen tři hodiny před výkopem. Informoval o tom web Premier League.

За прошедшую неделю подмосковные росгвардейцы обеспечили безопасность более 200 мероприятий