Добавить новость
103news.com

Tenisové zprávy - iDnes

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Июль
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Veledílo obhájce. Alcaraz ve finále Wimbledonu jasně přehrál Djokoviče

Tenisové zprávy - iDnes 

Stejné obsazení, totožný vítěz. Carlos Alcaraz v repríze loňského finále Wimbledonu znovu porazil Novaka Djokoviče a podruhé v řadě ovládl travnatý grandslam. Zatímco vloni se oba hráči přetahovali v pátém setu, letos ovládl Španěl překvapivě nerovný souboj poměrně hladce 6:2, 6:2 a 7:6 a navázal tak na svůj úspěch z nedávného Roland Garros.

Mistr světa ve Wimbledonu. Jak Dostál ráno cvičil a potom hnal Krejčíkovou

Tenisové zprávy - iDnes 

V padnoucí bílé košili a světlých kalhotách do wimbledonského prostředí zapadl, přesto se hokejový brankář Lukáš Dostál cítil v areálu tenisového grandslamu poněkud vyjukaně. „Kousek ode mě seděl Tom Cruise, tak jsem si říkal: Hele, toho znám, ten má dobré filmy,“ líčil v dobré náladě.ONLINE: Královská etapa Tour. Pyreneje hostí další bitvu, zaútočí i Vingegaard?

Tenisové zprávy - iDnes 

Sobotní etapa nadělala rozdíly, nedělní ukáže, jak největší favorité regenerují. Cyklisty na Tour de France před dnem volna čeká papírově nejtěžší zkouška 111. ročníku závodu. V Pyrenejích nastoupají dalších 4 800 výškových metrů se závěrečným mimořádným výšlapem Plateau de Beille. Co patnáctá etapa udělá s celkovým pořadím? Sledujte v online reportáži.

V Itálii znovu vyšetřují Pantaniho doping na Giru. Členové mafie vypovídají

Tenisové zprávy - iDnes 

Italské státní zastupitelství znovu otevřelo vyšetřování případu cyklistické hvězdy Marca Pantaniho z Gira d’Italia v roce 1999, z něhož byl kvůli podezření na doping diskvalifikován. Podle médií prověřuje prokuratura v Trentu podezření na zapojení nelegálního sázkařského gangu spojeného s mafií, který měl zájem na tom, aby slavný „Pirát“ závod nevyhrál.

Triumfální česká sobota. Siniaková ve Wimbledonu ovládla čtyřhru

Tenisové zprávy - iDnes 

Dvakrát Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková vyhrály Wimbledon spolu, nyní se jim to podařilo několik hodin po sobě. Siniaková s americkou parťačkou Taylor Townsendovou porazila ve finále čtyřhry Kanaďanku Gabrielu Dabrowskou a Novozélanďanku Erin Routliffeovou dvakrát 7:6 a po předchozím úspěchu Krejčíkové v singlu završila vítěznou českou sobotu.

OBRAZEM: Česká radost na grandslamu. Princezna, polibek k nebi, dojetí i skok

Tenisové zprávy - iDnes 

Už sedmkrát vedle jména vítěze grandslamové dvouhry zářila česká vlajka. Nefalšovanou radost zajistili tuzemským tenisovým fanouškům Petr Korda, Jana Novotná, hned dvakrát Petra Kvitová, Markéta Vondroušová a nově podruhé i Barbora Krejčíková, která v sobotním finále Wimbledonu přehrála Jasmine Paoliniovou 6:2, 2:6, 6:4. Zavzpomínejte na další legendární tituly z Melbourne, Paříže i Londýna.

ONLINE: Pyrenejská etapa vrcholí. Pogačar útočí, Vingegaard nestíhá

Tenisové zprávy - iDnes 

Pyrenejský víkend Tour de France je tu. Před nedělní maratonskou královskou etapou čeká v sobotu cyklisty kratší a na výškové metry jednodušší den, ovšem s ikonickým Tourmaletem v cestě a cílem na strmém Pla d’Adet. Který z favoritů na vysokou nadmořskou výšku doplatí? Sledujte od 13.20 v podrobné online reportáži.

Wimbledonská šampionka Krejčíková! Paoliniovou přemohla ve třech setech

Tenisové zprávy - iDnes 

Wimbledon má opět senzační vítězku. A znovu po roce senzace pochází z Česka! Barbora Krejčíková po protrápené jarní části sezony dobyla Londýn. Italskou oponentku Jasmine Paoliniovou ve finále travnatého grandslamu porazila v třísetové bitvě 6:2, 2:6 a 6:4. Později může na úspěch krajanky navázat v závěrečném duelu ženské čtyřhry ještě Kateřina Siniaková.

Manuel byla při debutu v Diamantové lize pátá, Ingebrigtsen zaběhl evropský rekord

Tenisové zprávy - iDnes 

Čtvrtkařka Lurdes Gloria Manuel obsadila při debutu v Diamantové lize páté místo. V Monaku dosáhla v den 19. narozenin času 50,72 a potřetí v této sezoně se dostala pod 51 sekund. Premiéru v elitní kategorii mítinků si odbyl i výškař Jan Štefela, překonal ale jen základní výšku 216 cm a v osmičlenné soutěži se podělil o sedmé místo. Tyčkařka Amálie Švábíková skončila výkonem 456 centimetrů osmá.Москва

В Каменске-Уральском проходят престижные национальные соревнования по мотокроссу


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Собянин поздравил работников и ветеранов московского транспорта103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Джиган

«Мы рады!»: дочь Самойловой и Джигана устроилась работать официанткой
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

В Каменске-Уральском проходят престижные национальные соревнования по мотокроссу

Сын бизнес-коуча Наталии Закхайм арестован

Футболисты «Енисея» победили «КАМАЗ» в матче Первой лиги


Уимблдон

Хорошо, но без финала: как Медведев завершил выступление на УимблдонеНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Москва

Крупный фитнес-центр "Кимберли" закрылся в Москве, кинув клиентов на 180 млн рублейЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России