2024

Новости за 16.03.2024

Sparta bere druhý bod! Prodloužení rozsekl kapitán

Hokej.cz

Liberec sehrál v O2 areně dva vyrovnané čtvrtfinálové zápasy, kouše ale dvě kruté porážky: v pátek padl až po nájezdech a v sobotu ho v prodloužení sestřelil domácí kapitán Michal Řepík.

Martinec: Asi se zaměříme na oslabení 3 na 5! Vondráček zmínil komedii

Hokej.cz

Hradec Králové má za sebou dva horké čtvrtfinálové duely na ledě Pardubic – a může z nich být spokojený i nešťastný zároveň. Díky předvedené hře si šel v obou zápasech za vítězstvím, o které ale v posledních vteřinách přišel. Emoce tak přetékaly nejen na ledě, ale i v útrobách stadionu, když se k zápasu vyjádřil hlavní trenér Tomáš Martinec.

Kousal odpálil euforii: Brutálně těžké zápasy

Hokej.cz

„Neskutečná euforie. Ještě jsem se během oslavy stihl podívat na kostku, viděl jsem pět vteřin. Úplně to ze mě spadlo, už jsem věděl, že je stav série 2:0,“ popsal Robert Kousal výbuch emocí v Pardubicích. Druhé derby po sobě, druhá těsná výhra...

Knokaut šest sekund před koncem. Chyběl nám kousek, mrzí Freibergse

Hokej.cz

První zápas v prodloužení, druhý v základní hrací době. Pardubičtí hokejisté vyhráli oba domácí zápasy čtvrtfinálové série, přičemž v sobotním utkání to bylo pro Hradec výrazně krutější. Vítězný gól totiž padl z hole Roberta Kousala v čase 59:54. Dynamo navíc muselo otáčet, neboť na začátku 49. minuty poslal Mountfield do vedení druhou trefou v play off Ralfs Freibergs. Ani jeho příspěvek však na výhru nestačil.

Forsbergova klička! Korkiakoski vytáhl velkou parádu

Hokej.cz

Forsbergova klička v nájezdech, to už jste určitě viděli. Ale udělat ji přímo ve hře? To chce obzvlášť velkou odvahu! Markus Korkiakoski je ale vyhlášeným technikem a zvládl to. Efektní trefou na 2:0 přiblížil Litoměřice k historickému postupu do semifinále Chance ligy.

Pardubická euforie! Druhý bod jim vystřelil Kousal šest vteřin před koncem

Hokej.cz

Herně je to zatím vyrovnaná série, do trháku v ní jdou ale Pardubice. V pátek vyhrály nad sousedním Hradcem Králové po prodloužení a dramatickou koncovku zvládly i o den později – v čase 59:54 rozhodl Robert Kousal (a to teprve svým druhým play-off gólem v extraligové kariéře).

K. O. v čase 59:54! V O2 areně rozhodlo až prodloužení

Hokej.cz

Hradec Králové a Liberec sice dělají ve čtvrtfinále Tipsport extraligy favoritům z Pardubic a Sparty velké problémy, v sériích přesto prohrávají shodně 0:2. Mountfield inkasoval rozhodující gól šest vteřin před koncem, Bílí Tygři pak padli v prodloužení.

7:0 a 8:1. Plzeňský dorost doplnil čtvrtfinalisty, Přerov znovu nestačil

Hokej.cz

Poslední volné čtvrtfinálové místo v play off Extraligy dorostu vybojovala Plzeň jako čtvrtý lépe nasazený celek v předkole. Po prvním utkání proti Přerovu ztrácela, v obou následujících zápasech však dominovala a po jednoznačném vítězství 8:1 otočila stav série ve svůj prospěch.

TELH ONLINE: Přidá Sparta druhý bod? S Libercem hraje 2:2

Hokej.cz

Před dvěma nejpočetnějšími publiky extraligy se v pátek prodlužovalo – v O2 aréně rozhodly až nájezdy, na pardubickém ledě rozsekla velkou bitvu šťastná trefa Martina Kauta. Liberečtí i Hradečtí hokejisté tak museli zkousnout hořké porážky, které dnes mohou oplatit a série vyrovnat.

TELH ONLINE: Rivalové se přetahují, na 2:2 srovnal Pánik

Hokej.cz

PREVIEW: Dračí dynastie vs. první vyzyvatel! Motor = anomálie. Jako jediný...

Hokej.cz

Třináct extraligových protivníků a jen s jedním z nich nemá Třinec pozitivní vzájemnou bilanci. Tipnete si? Správně – pomyslný kryptonit (omezuje schopnosti Supermana) pro tuzemského hegemona představují České Budějovice. Tedy první balvan, který je nutné odvalit z cesty za účelem napodobení vsetínské dynastie z 90. let.

Новую рентген-операционную для сложных случаев открыли в Люберецкой больнице

День защиты детей отметят масштабным фестивалем «Лето в Москве. Все на улицу!»

Mountfield dvakrát vedl, ale... Napadání Dynamu nechutná, cítí Pavlík

Hokej.cz

První čtvrtfinálový souboj v rámci východočeského derby zvládlo lépe Dynamo. Přestože po první třetině ztrácelo dvě branky, povedlo se mu utkání otočit a gólem Martina Kauta v prodloužení rozhodnout o výhře 5:4. K výhře tak Hradci nepomohl ani skvělý výkon odchovance Radovana Pavlíka, jenž zapsal v utkání bilanci jedné branky a jedné asistence.

Pomsta Hradce a Liberce? Domácí favorité chtějí zvýšit na 2:0

Hokej.cz

Rychlovský je zpět a straší soupeře: Se Spartou můžeme v pohodě hrát

Hokej.cz

Nevzdali se a sahali po bodu. Hokejisté Bílých Tygrů dvě minuty před závěrečnou sirénou srovnali úvodní čtvrtfinálové klání se Spartou na 2:2. Zápas nakonec rozhodovaly až nájezdy, dovednostní disciplína se ale Liberci úplně nevydařila a prohrál 2:3. Přesto je tým ze severu s průběhem zápasu spokojen. „Šance jsme měli, když se zlepšíme, budeme úspěšní,“ hlásí útočník Jakub Rychlovský.

Zachránil Spartu, přesto Kovář tvrdí: Do play off nájezdy nepatří

Hokej.cz

V prodloužení vychytal Bulíře, pak stavěl zeď. Dlouhou noc na v O2 aréně rozhodly po 80 minutách hry až nájezdy. V nich byli úspěšnější domácí Pražané, a tak v úvodním čtvrtfinálovém duelu proti Bílým Tygrům po výhře 3:2 zapisují první bod v sérii. „Jsme rádi, že jsme udělali první krok. Je to důležité do dalších zápasů,“ míní obránce Jakub Krejčík, který si hlavně pochvaluje výkon brankáře Jakuba Kováře.

Fantom Kovář zastavil tutovku. Jen jsem valil oči, přiznává Krejčík

Hokej.cz

Zastavil Bulíře, pak stavěl zeď. Dlouhou noc na v O2 aréně rozhodly po 80 minutách hry až nájezdy. V nich byli úspěšnější domácí Pražané, a tak v úvodním čtvrtfinálovém duelu proti Bílým Tygrům po výhře 3:2 zapisují první bod v sérii. „Jsme rádi, že jsme udělali první krok. Je to důležité do dalších zápasů,“ míní obránce Jakub Krejčík, který si hlavně pochvaluje výkon brankáře Jakuba Kováře.

В Подмосковье сотрудники Росгвардии задержали подозреваемого в краже товаров из магазина

Собянин: трасса из Солнцева до Варшавского шоссе откроется в 2026 году