2018

Новости за 08.04.2018

Fotbalisté Monaka si poradili s Nantes. Guignamp vysoko zvítězil

iDNES.cz

Dobrý závěr prvního poločasu zajistil fotbalistům Monaka výhru nad celkem Nantes 2:1. Obě branky zařídili po vzájemné spolupráci Rony Lopés a Falcao. Guignamp nastřílel čtyři góly Troyes, Bordeaux přetlačilo v těsném utkání Lille.

Další články k tématu:
  • PSG uhrál remízu v St. Etienne po soupeřově vlastním gólu v nastavení
  • Fotbalisté Marseille proti Dijonu nezaváhali, vítězství zařídil Ocampos

V Bahrajnu došlo i na nadávky. Hamilton si nebral servítky

iDNES.cz

Lewis Hamilton dokončil Velkou cenu Bahrajnu formule 1 v poklidu na třetí příčce. A na stupních vítězů jen konstatoval, že po startu z deváté příčky to je pěkný posun. Ale jeden moment závodu ho zarazil. Poslal svému soupeři jasný vzkaz.

• Vettel v dramatickém závěru ubránil vedení a slaví druhý triumf v sezoně
  • Výsledek Ferrari v Bahrajnu: Vítězství, odstoupení a zlomená noha

Nezdolná Philadelphia, vzpoura jehovisty a Sabonisův rekord

iDNES.cz

Philadelphia pokračuje v jedné z nejdelších vítězných sérii této sezony NBA, nedělní výhra nad Dallasem 109:97 byla už čtrnáctá za sebou. Pro úspěch si dlouhé minuty šel také Boston, ale Atlanta mu závěrečným obratem na 112.106 triumf vyrvala.

• James proletěl kolem milníku tak rychle, že to NBA zapomněla oslavit
  • Los Angeles se play off vyhne, Washington kotví na osmém místě
  • Bostonské naděje padají. Irving musí na operaci a přijde o play off
  • Satoranského štve aprílový Washington... Читать дальше...

Teenager Kubík táhne v baráži Kladno: Pomáhají mi i zlaté Jágrovy rady

iDNES.cz

Šest zápasů, pět bodů za tři góly a dvě asistence. Nejproduktivnějším Rytířem v baráži o hokejovou extraligu je ten skoro nejmladší: devatenáctiletý útočník Adam Kubík. V neděli rozhodl o vítězství v Litvínově 2:1. „Máme další tři body, je od čeho se odpíchnout do dalších zápasů,“ užíval si kladenský talent.

• Vary porazily v baráži vedoucí Jihlavu, Kladno přetlačilo Litvínov

Třinec je po Brně druhým finalistou, Hradec porazil v prodloužení

iDNES.cz

Semifinálová série mezi Třincem a Hradcem Králové dospěla do prodloužení ve třetím utkání v řadě. Šestý duel ale tentokrát ovládli domácí Oceláři, kteří po trefě Ondřeje Kovařčíka a výhře 2:1 v prodloužení zvítězili v sérii 4:2 na zápasy. Ve finále, které startuje v sobotu, se utkají doma s brněnskou Kometou.

• Dík Pavlíkům: jeden zachránil, druhý rozhodl. A Hradec dál žije
  • Hradecký hrdina Pavlík: Nemáme kam couvnout, jedeme do Třince vyhrát
  • Polanský: Je strašné být takhle blízko rozhodnutí... Читать дальше...

Maďarsko má odvoleno. Orbánův Fidesz zřejmě ústavní většinu nezíská

iDNES.cz

Maďaři mají odvoleno, skončily parlamentní volby. Velký zájem voličů by mohl premiéra Viktora Orbána připravit o parlamentní většinu. Výsledky by měly být po 23. hodině.

• Noví králové Balatonu. Orbánovi kamarádi zázračně bohatnou z eurofondů
  • Maďaři s napětím sledují volby, opozice se raduje z rekordní účasti
  • Tady je Viktor doma. Na Orbánově mítinku došlo i na Trianon a slzy

Propadák. Naše obrana byla na úrovni krajského přeboru, řekl Vrba

iDNES.cz

Pro debakl na Bohemians, kde fotbalová Plzeň prohrála vysoko 2:5, trenér Pavel Vrba těžko hledal slova. „Náš výkon byl špatný, propadák. Bohemka vyhrála zaslouženě,“ uznal krátce po utkání. Náskok ligového lídra se ztenčil na sedm bodů.

• Bohemians - Plzeň 5:2, po debaklu se náskok lídra ztenčil na sedm bodů
  • Plzeň dostala pět gólů, Slavia se přiblížila. Výhru slaví Sparta i Baník

Výsledek Ferrari v Bahrajnu: Vítězství, odstoupení a zlomená noha

iDNES.cz

Tým Ferrari odjížděl z Bahrajnu se smíšenými pocity. Sebastian Vettel slavil vítězství, ale jeho týmový kolega Kimi Räikkönen smutně odcházel z boxů zadním vchodem. A aby toho nebylo málo, všichni netrpělivě čekali na zprávy z nemocnice.

Chodov dělilo 5 minut od vyřazení, přesto jeho naděje na finále žije

iDNES.cz

Až povedeným obratem ve třetí třetině odvrátili florbalisté mistrovského Chodova vyřazení v semifinále superligy. Ještě pět minut před koncem prohrávali na hřišti Vítkovic 3:4, přesto nepříznivý průběh utkání zvrátili a nakonec soupeře udolali 5:4 po samostatných nájezdech. Série se tak za stavu 1:3 z pohledu Chodova v úterý vrátí zpět do Prahy. Ve druhé semifinálové sérii zvládla Mladá Boleslav i třetí konfrontaci se Spartou a díky výhře 4:3 po samostatných nájezdech je jediné vítězství od postupu do superfinále, které proběhne 21. Читать дальше...

Florbalistky Vítkovic jsou v superfinále, Chodovu chybí jedna výhra

iDNES.cz

Florbalistky Vítkovic vyhrály ve čtvrtém semifinále play off i díky pěti brankám Hany Koníčkové na hřišti městského rivala FBC Ostrava 8:4 a ovládly sérii 4:0 na zápasy. Mohou se těšit na boj o titul v superfinále v Ostravar Aréně v sobotu 21. dubna. V druhé sérii zdolal Chodov mistrovské Jižní Město 7:4 a vede už 3:1 na utkání.