2018

Новости за 15.09.2018

CSKA Moskva před soubojem v Plzni vyhrála, Ondrášek dál září v Polsku

iDNES.cz

Fotbalisté CSKA Moskva v generálce na úvodní zápas základní skupiny Ligy mistrů v Plzni uspěli, v sedmém kole ruské ligy vyhráli 3:0 na hřišti Ufy a podruhé za sebou neinkasovali. O vítězství hostů rozhodl dvěma góly Timur Žamaletdinov, o zbývající branku se postaral Fjodor Čalov.

Rennes s Koubkem v brance neudrželo vedení a v Nice prohrálo

iDNES.cz

Fotbalisté Rennes s Tomášem Koubkem v brance neudrželi ve francouzské lize vedení na hřišti Nice a v utkání 5. kola prohráli 1:2. Dosud šestý tým tabulky doplatil i na neproměněnou penaltu, kterou Benjaminu Bourigeaudovi ve 20. minutě zneškodnil gólman Walter Benitez.

Další články k tématu:
  • Koubek po debaklu: Všechny nás to štve. Ztrácíme, chybí sebevědomí
  • Koubek proti Plašilovi. Jablonecký soupeř zdolal v lize protivníka Slavie
  • Koubkovi se splnil sen, s fotbalisty Rennes ho... Читать дальше...

Barcelona vydřela body v San Sebastianu, Real v Bilbau jen vyrovnal

iDNES.cz

Barcelona ve 4. kole španělské ligy víc než hodinu v San Sebastianu prohrávala, ale pak dala během pěti minut dva góly a tradičně obtížný duel v baskickém letovisku zvládla. I Real Madrid nastoupil v Baskicku, v Bilbau rovněž prohrával, po půli dokázal jen srovnat a poprvé tak ztratil body.

• Exhibice Arsenal vs. Real bavila. Rosický sklidil potlesk vestoje
  • Začíná nová éra, těší se ve Valladolidu. Klub patří Brazilci Ronaldovi
  • Dva góly Benzemy a Real je první. Читать дальше...

PRVNÍ DOJMY: Česká zábava? Otázku Kde domov můj? klade firma Endemol

iDNES.cz

Pro tři zářijové soboty vytáhla ČT vědomostní soutěž všedních podvečerů do hlavního času ve velkém studiu s diváky a za účasti tří dvojic celebrit místo běžné trojice hráčů. To vše pod vlajkou „osmičkových“ výročí. Paradoxní je, že pořad Kde domov můj? vzniká v zahraniční licenci firmy Endemol.

• TELEVIZIONÁŘ: Adidas, Puma a výbor pro plánování budoucnosti
  • PRVNÍ DOJMY: Soutěž 1 proti všem je jenom loterie v přímém přenosu

Barcelona vydřela body v San Sebastianu, Real v Bilbau po půli srovnává

iDNES.cz

Barcelona víc než hodinu v San Sebastianu prohrávala, ale pak dala během pěti minut dva góly a tradičně obtížný duel v baskickém letovisku zvládla. I Real Madrid hraje v Baskicku, v sobotu večer ho čeká duel v Bilbau.

• Dva góly Benzemy a Real je první. Atlético naopak padlo ve Vigu
  • Real Madrid deklasoval Gironu... Читать дальше...

Senzace na MS volejbalistů: Brazílie prohrála s Nizozemskem

iDNES.cz

Olympijští vítězové a největší aspiranti na zlaté medaile na mistrovství světa nečekaně padli. Brazilští volejbalisté prohráli 1:3 s Nizozemskem a v tabulce své základní skupiny jsou až na čtvrtém místě. Na čele se drží Kanada, která ztratila teprve svůj první set a má plný počet bodů. Neporazitelnost si udržely také týmy Polska, Slovinska a Íránu.

• 25:6! Rusové vyhráli set nad Tuniskem rekordním rozdílem 19 bodů
  • Emoce pod sítí: Start pod širým nebem i zlé pohledy... Читать дальше...

Plzeň je zase první, Zlín v čele ligy vydržel 25 hodin. Co na to Slavia?

iDNES.cz

V čele fotbalové ligy se netrhnou dveře. Pětadvacet hodin byl první Zlín, v sobotu večer ho na nejvyšší příčce vystřídala mistrovská Plzeň. Za dalších pár hodin se pořadí může měnit znovu, pokud Slavia v neděli vyhraje na Slovácku.