2018

Новости за 20.10.2018

Trávník se bál o střeleckou formu zbytečně, dočkal se hattricku

Sport.cz

Fotbalista Michal Trávník měl před utkáním 12. ligového kola v Příbrami trochu strach, aby ho neopustila střelecká forma, kterou si držel před reprezentační pauzou. Obavy to však byly zcela zbytečné - u Litavky se totiž mezi 51. a 68. minutou dočkal vytouženého premiérového hattricku v nejvyšší soutěži a navrch ještě přidal asistenci. Za posledních šest soutěžních zápasů se trefil sedmkrát.

Premiéra mu zhořkla. Je to smutné, ztrácíme fanoušky, stýská si kouč Slovácka

Sport.cz

Výměna hlavního kouče nepomohla, fotbalisté Slovácka si pod vedením Petra Vlachovského připsali už sedmou ligovou porážku v řadě. Hradišťský tým podlehl na svém hřišti 0:2 Teplicím a pětatřicetiletému trenérovi, který z pozice asistenta vystřídal odvolaného Michala Kordulu, premiéra v nejvyšší soutěži pořádně zhořkla.

Sendvič, nebo život! Golfistku před dotěrnými opicemi zachránil caddy

Sport.cz

Stačí chvilka a z roztomilých opiček se rázem stanou drzé bestie. Zkušenost mnoha cestovatelů zažila na vlastní kůži při turnaji Indian Open golfistka Melanie Mätzlerová. Švýcarka si v pátek na čtrnácté jamce otevřela svačinu, což neušlo pozornosti přítomných primátů. Situaci pohotově vyřešil caddy a vychytralý opičák mohl být spokojený.

Kladno i bez Jágra slaví výhru, Vsetín už je třetí

Sport.cz

Hokejisté Kladna stále bez Jaromíra Jágra porazili v 16. kole první ligy domácí Frýdek-Místek 6:5 v prodloužení a na vedoucí České Budějovice ztrácejí čtyři body. Už pouze o bod za Rytíři zaostává Vsetín, který zdolal Prostějov 6:3 a připsal si devátou výhru z deseti utkání.

Nikdo si míče nevšímal, tak jsem ho uklidil do brány, smál se olomoucký Texl

Sport.cz

Fotbalisté olomoucké Sigmy v duelu 12. kola Fortuna ligy se Zlínem nenavázali na poslední výhru s pražskou Spartou a po remíze 1:1 ztratili doma další dva body. Zlín, který v Olomouci od 50. minuty vedl, zase už čtyři zápasy v řadě nevyhrál. Dělbu bodů ale nakonec brali všichni včetně střídajícího záložníka Jiřího Texla, jenž Hanákům v 76. minutě po šedesáti sekundách pobytu na hřišti zajistil vyrovnání.

Vážím si třístovky v dresu Sparty, řekl Lukáš Pech po vítězném gólu v Litvínově

Sport.cz

Hokejisté pražské Sparty vyhráli popáté z posledních šesti zápasů v extralize. V dohrávce 11. kola na ledě Litvínova vítězný gól obstaral útočník Lukáš Pech, na jehož trefu na 1:0 navázal ještě Petr Vrána. Pro Pecha to byl současně třístý extraligový start za Spartu v nejvyšší soutěži. „Je to hezká meta, ale věřím, že to není pro mě závěrečné číslo,“ řekl Lukáš Pech už s myšlenkami na nedělní souboj s Kometou Brno.

Ostrava přes dlouhou přesilovku s Karvinou jen remizovala

Sport.cz

Fotbalisté Ostravy remizovali ve 12. kole první ligy s Karvinou 1:1. Hosté ve slezském derby vedli premiérovým prvoligovým gólem Dávida Guby, ale v poslední půlhodině se po vyloučení Bojana Letiče dostali pod velký tlak soupeře, který v 73. minutě Jiřím Fleišmanem z přímého kopu vyrovnal.

Jablonec koncertoval v Příbrami, Trávník dal hattrick

Sport.cz

Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. ligovém kole v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec

Slovácku trenérská výměna nepomohla, prohrálo s Teplicemi

Sport.cz

Fotbalistům Slovácka premiéra pod vedením nového trenéra Petra Vlachovského nevyšla. Ve 12. ligovém kole prohráli na domácím trávníku s Teplicemi 0:2, přitom hosté hráli od 49. minutě bez vyloučeného obránce Pavla Čmovše. O góly se postarali David Vaněček s Janem Krobem a severočeský celek po sérii tří proher a poprvé pod vedením nového kouče Stanislava Hejkala bodoval. Slovácko naopak prohrálo posedmé za sebou a je stále předposlední.

Kadeřábek se při výhře Hoffenheimu podílel na třech gólech

Sport.cz

Fotbalisté Hoffenheimu v 8. kole německé ligy vyhráli 3:1 v Norimberku a na všech jejich gólech se podílel Pavel Kadeřábek. Český reprezentant zaznamenal dvě finální a jednu předfinální asistenci. Vedení v tabulce si upevnil Dortmund po vítězství 4:0 ve Stuttgartu. Robert Lewandowski dvěma góly a asistencí zařídil výhru Bayernu Mnichov 3:1 ve Wolfsburgu.

Salto nad asfaltem, motorka v plamenech. Márquez jako zázrakem odešel po svých

Sport.cz

Hororový karambol se šťastným koncem utrpěl při pátečním tréninku třídy Moto2 na Velkou cenu Japonska silničních motocyklů Álex Márquez, mladší bratr šampióna MotoGP Marca Márqueze. Dvaadvacetiletý Španěl ztratil na okruhu v Motegi kontrolu nad svým strojem po kontaktu s vlhkým asfaltem, po saltu mortale drsně dopadl na asfalt a bylo jen štěstí, že ho minula rotující motorka.

Juventus jen remizoval s Janovem a poprvé ztratil body

Sport.cz

Fotbalisté Juventusu Turín v 9. kole italské ligy poprvé v sezoně ztratili body za remízu 1:1 s FC Janov. I tak ale s přehledem vedou tabulku před Neapolí. O trefu Juventusu se postaral Cristiano Ronaldo, který jako první hráč v historii dosáhl na metu 400 gólů nastřílených v pěti elitních ligách.

Zlín remizoval v Olomouci a počtvrté za sebou nevyhrál

Sport.cz

Fotbalisté Zlína ve 12. kole první ligy v Olomouci neudrželi vedení, remizovali 1:1 a prodloužili sérii bez vítězství na čtyři utkání. Sigma v nejvyšší soutěži neprohrála se "Ševci" posedmé za sebou a od března 2008. Moravské derby krátce po pauze gólově otevřel Francouz Jean-David Beauguel precizním přímým kopem, čtvrt hodiny před koncem vyrovnal střídající Jiří Texl.

Veselý vládne Eurolize v úspěšnosti trestných hodů

Sport.cz

Český basketbalista Jan Veselý patří k největším překvapením nové sezóny Evropské ligy díky své úspěšnosti trestných hodů. Tato disciplína byla dlouho považována za jeho slabinu, avšak v úvodních třech kolech pivot Fenerbahce proměnil všech 15 trestných hodů, přičemž nikdo v soutěži není lepší

Zlaté Báry jsou doma! 18 hodin v letadle, obličej od Nutelly a tvrdý návrat do reality

Sport.cz

Když po osmnácti hodinách na cestě z Buenos Aires jako první vystoupily v pražských Kbelích, na krku se jim houpaly zlaté olympijské medaile, pod schůdky vojenského speciálu čekali fotografové a kameramani. Plavkyně Barbora Seemanová a atletka Barbora Malíková si užívaly výsad šampiónek po návratu z mládežnické olympiády. Obě ale mohou reálně snít o tom, že si podobné pocty jednou vychutnají i po „dospělých“ hrách.

Жанна Агузарова

Жанну Агузарову -награждённую титулом «Легенда вне времени» вырезали

Евро

Те самые русские с флагами на матче-открытия Евро — мы их нашли! Как попали на стадион и как реагируют вокруг?

Собянин: С 2011 года в Москве построили 81 новую поликлинику

«Химки» заключили трехлетний контракт с защитником Ориньо из «Родины»

"Проспект Фрунзе уже с утра стоит на пересечении с Московским": ярославцы требуют у чиновников мост

Дизайнер создает зеркала и шкафы из старинных нижегородских наличников

Barca nasázela Vaclíkovi čtyři góly. Messi se ale ošklivě zranil, má zlomenou ruku!

Sport.cz

Tři body mají, když českému brankáři Sevilly Tomáši Vaclíkovi nasázeli čtyři góly a dostali se na první místo španělské ligy, výhra je to ale pro fotbalisty Barcelony draze vykoupená. Katalánský celek totiž přišel o hvězdného Lionela Messiho, který si zlomil vřetenní kost pravé ruky a bude mimo hru asi tři týdny! Přijde tak mimo jiné o derby s Realem Madrid, které je na programu příští týden.

Sparta jede! Machovský vynuloval litvínovské střelce

Sport.cz

Hokejisté Sparty zvítězili v dohrávce 11. kola extraligy na ledě Litvínova 2:0, protáhli svou vítěznou sérii na tři zápasy a v tabulce se posunuli na třetí místo. Branky Pražanů vstřelili v prostřední třetině Lukáš Pech a v té závěrečné Petr Vrána. Gólman Matěj Machovský udržel druhé čisté konto v sezóně. Chemici vyšli bodově naprázdno potřetí za sebou.

HOKEJ ON-LINE: Nastartuje se Litvínov? V atraktivní dohrávce hostí Spartu

Sport.cz

Atraktivní dohrávka mezi Litvínovem a Spartou v sobotu uzavírá 11. kolo hokejové extraligy. Oba tradiční soupeři se zatím pohybují v horních patrech tabulky a nasbírali shodně 20 bodů, Pražané k tomu ale potřebovali o zápas více než Verva. Litvínov v posledních dvou duelech nebodoval a po skvělé úvodní sérii šesti vítězství ztratil tři z posledních čtyř utkání. Utkání začalo v 15 hodin, podrobnou on-line reportáž můžete sledovat na Sport.cz.

Jablonec potupil domácí Příbram šesti góly, Baník má z derby jen bod

Sport.cz

Potupný debakl 0:6 schytali v domácím prostředí fotbalisté Příbrami v rámci 12. kola nejvyšší soutěže od Jablonce. Ostravský Baník v derby pouze remizoval s Karvinou 1:1. Teplice pod koučem Hejkalem poprvé bodovaly, když zvítězily 2:0 na hřišti Slovácka. Olomouc remizovala 1:1 se Zlínem.