2018

Новости за 27.10.2018

Risk nevyšel, sen o skvostné sérii dostal těžký direkt. Obrovská chyba, posteskl si Kopecký

Sport.cz

Pneumatiky na sucho, španělské pobřeží však bičují provazy deště... Český pilot Škody Fabie R5 Jan Kopecký ztrácel po dopolední sekci sobotní etapy Španělské rallye jen tři a půl vteřiny na první místo kategorie WRC2. Před odpoledními čtyřmi měřenými testy byla klíčovou volba pneumatik. „Jako jediní ze špičky naší třídy jsme zvolili suché pneumatik. A to se ukázalo jako obrovská chyba," posteskl si před večerním servisem šestatřicetiletý pilot mladoboleslavského továrního týmu.

Vedle Ovečkina to jde, Vrána přispěl k výhře Capitals. Neuvirth prožil hrozivý comeback

Sport.cz

Hokejista Jakub Vrána se v sobotních zápasech NHL gólově prosadil jako jediný Čech. Při vítězství Washingtonu nad Calgary 4:3 po nájezdech Vrána otevřel skóre utkání. První bod v dresu Capitals pak za přihrávku zapsal Dmitrij Jaškin. Michalu Neuvirthovi nevyšel návrat po zdravotní pauze, český brankář inkasoval šest gólů od hokejistů New York Islanders (1:6). Při vysoké výhře Pittsburghu 5:0 nad Vancouverem jednou asistoval Dominik Simon, bodoval potřetí za sebou.

Porazit Spartu? Obrovská fantazie, rozplývá se autor vítězné branky Zlína Beauguel

Sport.cz

Podzim ho zastihl ve výtečné formě. Francouzský útočník Jean-David Beauguel zařídil fotbalistům Zlína pět minut před koncem sobotního ligového zápasu se Spartou přesnou trefou hlavou vítězství 1:0 a tři body, z nichž se moravský celek radoval po předchozích čtyřech utkáních bez výhry v řadě. Po závěrečném hvizdu vypukla na zlínském stadiónu na hřišti i v zaplněném hledišti neskutečná euforie.

Poslední půlhodinu jsme si o gól koledovali, připustil po prohře ve Zlíně kouč Sparty Ščasný

Sport.cz

Na cizích hřištích nedokážou navázat na povedené ligové zápasy na svém stadiónu. Sparťanští fotbalisté padli venku už potřetí v řadě, stejně jako předtím v Plzni a v Olomouci prohráli i ve Zlíně 0:1. Kouč Pražanů Zdeněk Ščasný po další ztrátě litoval, že jeho tým nedokázal skórovat v prvním poločase, v němž měl víc ze hry.

Poplácejme se po ramenou a od pondělí zase makejme, nabádá brankář Opavy Šrom

Sport.cz

Parádní návrat na vlastní stadión! V prvním ligovém utkání, které se hrálo v Opavě po více jak třinácti letech, domácí rozdrtili v souboji nováčků Příbram 5:0. Výhru podpořil parádním výkonem brankář Vojtěch Šrom, který v prvním poločase chytil příbramskému Skácelovi pokutový kop. „Konečně jsme nemuseli jet někam dvě stě kilometrů, abychom si zahráli domácí zápas,“ usmíval se spokojeně opavský gólman.

Hašek vyzývá k nařízení před zápasy kropit trávníky

Sport.cz

Podle trenéra fotbalistů Bohemians Praha 1905 Martina Haška by se v první lize mělo zavést nařízení, že trávníky musí být před zápasem řádně pokropené. Na suchém trávníku podle něj trpí kvalita fotbalu podobně, jako je tomu u hokeje na ledě neuklizeném rolbou.

Sparta venku potřetí za sebou prohrála 0:1

Sport.cz

Fotbalisté Sparty ve 13. ligovém kole prohráli 0:1 ve Zlíně. O výhře domácích rozhodl gólem Jean David Beuaguel a Ševci ukončili sérii čtyř zápasů bez vítězství. Pražané naopak venku zaznamenali třetí porážku 0:1 za sebou a v tabulce jsou čtvrtí o bod za Ostravou. První Slavia jim tak týden před derby může odskočit na sedm a druhá Plzeň na pět bodů.

Liverpool je stále neporažený a vede Premier League

Sport.cz

Fotbalisté Liverpoolu zvítězili v anglické lize nad Cardiffem 4:1 a posunuli se do čela tabulky. Neporažení Reds získali v úvodních deseti zápasech Premier League 26 bodů, čímž vyrovnali svůj nejlepší vstup do soutěže z ročníku 2008/09.

Zlatý záskok! Z náhradníka mistrem světa. Vždy na někoho zbydu, culí se raketový vědec

Sport.cz

Je jako nenasyta! Už si letos zajistil dva tituly, přesto nemá dost! Oslavil prvenství v českém šampionátu, s definitivní platností je i členem posádky mistra světa. Pavel Dresler, navigátor Jana Kopeckého ve Škodě Fabii R5, však brzy pilota mladoboleslavského továrního týmu „překoná". Snový rok na tratích při automobilových soutěžích vyšperkuje v nejbližších týdnech doktorským titulem.

Opava jasně ovládla souboj nováčků

Sport.cz

Fotbalisté Opavy v souboji prvoligových nováčků deklasovali Příbram 5:0 a stylově oslavili ligový návrat na domácí stadion. Utkání 13. kola v úvodním poločase gólově otevřeli Petr Zapalač a Joel Kayamba, hostující Rudolf Skácel poté neproměnil penaltu. Po změně stran zvýšili Pavel Zavadil, vlastním gólem Petr Průcha a Václav Juřena. Opava porazila Příbram poprvé od roku 2003. Svěřenci Josefa Csaplára neodčinili minulý debakl 0:6 s Jabloncem.

Komličenko gólem a dvěma asistencemi řídil výhru Mladé Boleslavi

Sport.cz

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 13. kole první ligy doma porazili Bohemians Praha 1905 3:0. Domácím hodně pomohla chybná rozehrávka brankáře Romana Valeše, po které už v 6. minutě snadno skóroval Tomáš Přikryl. Ještě do poločasu zvýšil nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a po dalším brejku připravil gól i pro Adnana Džafiče.

Olomouc si málovídaným obratem pomohla ke třem bodům

Sport.cz

Fotbalisté Olomouce ve 13. kole první ligy zvítězili na půdě Karviné 3:2, přestože ještě dvanáct minut před koncem po zásazích Lukáše Budínského a Dávida Guby prohrávali o dva góly. O nevídaný zvrat se v závěru postarali především střídající hráči a Sigma po trefách Šimona Falty, Jiřího Texla a Pavla Dvořáka během pouhých osmi minut zápas otočila. Hanáci tak s Karvinou v nejvyšší soutěži ani popáté za sebou neprohráli.

Баста

Баста и Сергей АРУТЮНОВ - несостоявшийся дуэт. Имя вокалиста “Проекта НаЗаре” раскрыто.

Желдорреммаш

АО “Желдорреммаш” реализует проекты по развитию кадрового резерва компании

Мошенники звонят родным пропавших без вести и военнопленных от лица РКК

Первый замглавы Котельников провел объезд закрепленных территорий

Суд арестовал 20 обвиняемых по делу о стрельбе у офиса Wildberries

Представители Москомархитектуры проведут прием граждан по вопросам реновации на площадке общественного штаба

Zajímá nás dvojzápas s Plzní, řekl Jankulovski o ostravském snažení

Sport.cz

Pozitivní a pracovní nálada, nikoliv přehnaná euforie. Taková panuje atmosféra v táboře ostravského Baníku po vítězném ligovém duelu v Teplicích (1:0). Právě posun na třetí místo před pražskou Spartu přinesl úspěch fotbalistům severomoravského celku na severu Čech.

Cyklokrosařům ve Slaném vládl Belgičan Aernouts

Sport.cz

Čtvrtý závod českého poháru v cyklokrosu Toi Toi Cupu ve Slaném vyhrál Belgičan Jim Aernouts před Janem Nesvadbou, který si upevnil vedení v průběžném pořadí. Mezi ženami zvítězila potřetí za sebou Pavla Havlíková.

Sparta stihla srovnat. A v prodloužení urvala vítězství

Sport.cz

Hokejisté Sparty v dohrávce 13. kola Tipsport extraligy zvítězili v Liberci 5:4 po prodloužení. Střetnutí týmů s velkými ambicemi začali mnohem lépe domácí, vedli 3:0, pak ještě 4:2, ale v posledních osmi minutách třetí třetiny vyrovnali Lukáš Pech a Robert Říčka, jenž zaznamenal tři body díky dvěma trefám a asistenci. V čase 61:25 pak rozhodl útočník Miroslav Forman.

HOKEJ ON-LINE: Liberec už má zase výrazněji navrch nad Spartou

Sport.cz

V dohrávce 13. kola Tipsport extraligy se v Liberci střetávají týmy s velkými ambicemi. Domácí Bílé Tygry vyzvala pražská Sparta. Mužstva se proti sobě staví poprvé od jarní série předkola play off, v které Liberečtí zvítězili 3:0 na zápasy. Stav je 4:2. Utkání vysílá ČT sport, v on-line reportáži ho sledujte na Sport.cz

Atlético je po výhře nad San Sebastianem v čele ligy

Sport.cz

Fotbalisté Atlética Madrid vyhráli v 10. kole španělské ligy nad San Sebastianem 2:0 a minimálně do neděle se dostali na první místo o bod před Barcelonu. Bilbao remizovalo bez branek s Valencií, oba týmy tak pokračovaly ve špatném vstupu do sezony. Celta Vigo porazila na svém hřišti 4:0 Eibar. Levante vyhrálo počtvrté v řadě, doma si poradilo 2:0 s Leganés a je sedmé.

Zlín pokořil Spartu. Olomouci se zdařil velkolepý obrat

Sport.cz

Sparta padla na Letné. Tedy na té zlínské. Domácí fotbalisté ve šlágru sobotního programu 13. kola první ligy přemohli Pražany 1:0. Mladá Boleslav vyhrála nad Bohemians 3:0, Karviná podlehla Olomouci 2:3, Opava rozdrtila Příbram 5:0. Už v pátek Baník uspěl v Teplicích, další zápasy jsou na programu v neděli (Plzeň - Slovácko, Jablonec - Liberec) a v pondělí (Slavia - Dukla).

В Подмосковье сотрудники Росгвардии провели встречу со студентами финансового университета