2019

Новости за 19.10.2019

Zoufalý, mizerný výkon! láteřil Trpišovský. Pověrčivý kouč přispěl k obratu až z tunelu

Sport.cz

Roli favorita splnili, před nedělní dohrávkou Plzně utíkají svému největšímu konkurentovi již o devět bodů. Přesto si fotbalisté pražské Slavie vyslechli o přestávce ligového duelu s Příbramí (3:1) od trenéra své. „Od 15. minuty byl náš výkon zoufalý, mizerný. Zachraňovali jsme zápas až ve druhé půli,“ durdí se kouč Jindřich Trpišovský. Za nepříznivého stavu 0:1 musel k obratu znovu přispět svou pověrčivostí.

Sýkora zářil v prestižní bitvě proti bývalému týmu. Gól hlavou? Už jsem zkušenej, usmívá se

Sport.cz

Ještě v květnu oblékal v Podještědském derby liberecký dres, tentokrát se ale Slovanu postavil už jako soupeř. A na prestižní bitvu se vyspal náramně. Fotbalový záložník Jan Sýkora byl na stadionu U Nisy ústřední postavou jabloneckého týmu, v závěru první půle ho poslal hlavou do vedení, po změně stran zase nachystal gól Kratochvílovi.

Pastrňák dál řádí, Francouz vychytal výhru

Sport.cz

Český útočník David Pastrňák dál pálí ostrými, po galapředstaveních proti Anaheimu a Tampě si dnes připsal proti Torontu dva body za gól a nahrávku, Boston však stejně jako proti Tampě nedokázal vyhrát a Torontu podlehl 3:4 po prodloužení. Pavel Francouz k dnešnímu zápasu Colorada nastoupil jako jednička a s úspěšností zákroků přes 95 % dovedl Colorado k vítězství nad Tampou 6:2. Český útočník Tomáš Hertl skóroval, ale žralokům to k výhře nestačilo.

Jednička letošního draftu už pálí. Pikantní souboj s bratrem rozhodl jediným gólem zápasu

Sport.cz

Ve svém osmém zápase v nejlepší hokejové soutěži světa se jednička letošního draftu NHL dočkala premiérového gólu. A byla to pro osmnáctiletého amerického útočníka New Jersey Jacka Hughese mimořádně důležitá trefa, neboť v utkání s Vancouverem, za který nastoupil i jeho o dva roky starší bratr Quinn, už žádná další branka nepadla.

Opilý rozhodčí v Olomouci? Žádný alkohol nebyl, jsem zlomený, dušoval se sudí Houdek

Sport.cz

Byl opilý, či nikoliv? Takové spekulace o sudím Jiřím Houdkovi, který řídil utkání 13. kola nejvyšší soutěže mezi domácí Olomoucí a Českými Budějovicemi, řešili fanoušci Sigmy. Arbitr totiž na hřišti působil poněkud „zvláštním“ dojmem, pohyb byl občas na pohled nekoordinovaný, a tak diváci skandovali „dejte mu dýchnout, alkohol“ a další podobná hesla. Houdka to zaskočilo, požití alkoholických nápojů před utkáním však důrazně odmítl.

Bratři kapitány, prohraný poločas a konec velké série. Sešívaní přesto dál vládnou

Sport.cz

Středočeši měli být pro sešívané před očekávaným duelem s Barcelonou chutným předkrmem. Fotbalisté pražské Slavie nakonec v utkání 13. ligového kola také Příbram 3:1 porazili a odskočili druhé Plzni již o devět bodů. Středočeši ovšem v Edenu vyhráli první poločas a ještě v 60. minutě vedli. Teprve smršť tří gólů v rozmezí deseti minut je pak položila na lopatky. Brankář Kolář inkasoval po dlouhých 788 minutách a rekord Petra Čecha nepřekoná.

Dědek Drobný oslavil úctyhodný rekord výhrou

Sport.cz

Začátkem října rozšířil realizační tým fotbalistů Českých Budějovic. S dovětkem, že bývalý reprezentační brankář a odchovanec jihočeského klubu Jaroslav Drobný je připravený v případě potřeby naskočit i do zápasu. Čerstvě čtyřicetiletý gólman, který na jaře působil v bundesligovém Düsseldorfu, na návrat mezi tyče nečekal dlouho. Svému týmu vychytal výhru 3:1 v Olomouci a připsal si rekord. Postaral se o nejdelší pauzu mezi ligovými zápasy v české lize.

Florbalistky porazily v Praze Švýcarsko po nájezdech

Sport.cz

České florbalistky zdolaly ve druhém utkání na domácím turnaji Euro Floorball Tour v Praze Švýcarsko 6:5 po samostatných nájezdech a po páteční prohře s Finskem (4:5) poprvé uspěly. Gól a dvě asistence si připsala v dresu vítězek Denisa Ratajová, za Švýcarsko zaznamenala hattrick Corin Rüttimannová.

Boleslav vyhrála ve Zlíně a poprvé uspěla venku

Sport.cz

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve třináctém kole první ligy vyhráli 2:0 ve Zlíně a díky gólům Nikolaje Komličenka a Pavla Buchy poprvé v sezoně zvítězili venku. Na domácí lavičce tak v sobotu nevyšla premiéra trenérovi Janu Kameníkovi a moravský celek prohrál šesté z posledních sedmi utkání.

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA

Sport.cz

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

Schranz připravil Sigmu o domácí neporazitelnost, ke třem bodům pomohl i navrátilec Drobný

Sport.cz

Fotbalisté Olomouce nezvládli domácí zápas 13. kola z Českými Budějovicemi. Podlehli jim 1:3 a poprvé doma prohráli. Zároveň ukončili pětizápasovou bodovou šňůru. Jihočechům ke třem bodům pomohli dvěma góly slovenský útočník Ivan Schranz a výborným výkonem čerstvě čtyřicetiletý gólman Jaroslav Drobný, jenž se do české nejvyšší soutěže vrátil po 18ti letech. Venku vyhráli podruhé a v tabulce se posunuli na jedenáctou příčku.

Legendární cyklista Merckx byl propuštěn z nemocnice

Sport.cz

Pětinásobný vítěz Tour de France Eddy Merckx byl necelý týden po nedělní nehodě při cyklistické vyjížďce s přáteli propuštěn z nemocnice. Legendární Belgičan skončil po pádu se zraněním hlavy na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Dendermonde poblíž Gentu.

Koubek s Morávkem pomohli Augsburgu k bodu s Bayernem

Sport.cz

Fotbalisté Bayernu Mnichov dvakrát překonali českého brankáře Tomáše Koubka, přesto v osmém kole německé ligy znovu ztratili body a v Augsburgu remizovali 2:2. Celý zápas za Augsburg odehrál i záložník Jan Morávek stejně jako Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie při remíze Brém 1:1 s Herthou. V berlínském celku nastoupil v základní sestavě Vladimír Darida. Mönchengladbach prohrál v Dortmundu 0:1, přesto zůstává ve vyrovnané tabulce na prvním místě. Zraněný Patrik Schick chyběl Lipsku, které v souboji... Читать дальше...

Juventus si doma poradil s Boloňou a upevnil si první místo

Sport.cz

Fotbalisté Juventusu zdolali v osmém kole italské ligy Boloňu 2:1 a pojistili si první místo. V dresu poraženého týmu odehrál celé utkání na pozici levého obránce český reprezentant Ladislav Krejčí. Bergamo neudrželo třígólové vedení na hřišti Lazia Řím a remizovalo 3:3. Ve druhé minutě nastavení vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Ciro Immobile.

Bergamo neudrželo třígólové vedení

Sport.cz

Bergamo neudrželo v osmém kole italské fotbalové ligy třígólové vedení a na hřišti Lazia Řím remizovalo 3:3. Ve druhé minutě nastavení vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Ciro Immobile.

Андрей Разин

В безобразном состоянии: Андрей Разин забросил могилу своего 16-летнего сына

Динамо

«Понял, что скоро позовут в «Динамо»: 17-летний ставропольский футболист играет за команду мастеров

Ботул недоверия // Потребителям отравили впечатление от готовой еды

Один террорист жив. Заложников было трое. Все в Ростове в СИЗО-1 шло не так, как сообщалось

"Сибирские врата ада" в Якутии расширяются быстрее, чем предполагали ученые

Показательная порка в назидание. Экс-главу «Автодора» посадили на 12 лет

Gulašova impozantní série skončila! Kometa jde do čela extraligy

Sport.cz

Impozantní střelecká série Milana Gulaše skončila! Plzeňský kapitán, který dokázal v každém z úvodních deseti extraligových zápasů Západočechů vstřelit alespoň jednu branku, vyšel v předehrávce 12. kola na ledě Brna gólově naprázdno a nevylepšil svůj rekord základní části samostatné české extraligy. Škodovka prohrála 1:3, Kometa se po sedmé výhře z posledních osmi duelů vyhoupla přes Třinec do čela tabulky.

HOKEJ ONLINE: Vedení Plzně v Brně trvalo pouhých 26 vteřin

Sport.cz

Hokejová Tipsport extraliga má v sobotu na programu jediné utkání. Předehrávku 12. kola sehraje Kometa Brno s plzeňskými Indiány. Zápas začíná v 17 hodin a můžete ho sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz. Duel vysílá O2 TV Sport. Obě mužstva se drží v horní polovině tabulky a potvrzují, že patří mezi favority probíhajícího ročníku nejvyšší soutěže.

Barcelona si před Slavií zastřílela a po nečekané prohře Realu jde do čela

Sport.cz

Fotbalisté Barcelony se na středeční duel se Slavií Praha v Lize mistrů naladili sobotní výhrou 3:0 na hřišti Eibaru. Páté soutěžní vítězství za sebou zajistili katalánskému velkoklubu v 9. kole španělské ligy hvězdní útočníci Antoine Griezmann, Lionel Messi a Luis Suárez. Barcelona se posunula do čela tabulky, protože do té doby vedoucí Real Madrid večer poprvé v této sezoně prohrál na hřišti Mallorky gólem Laga Juniora ze sedmé minuty.

Barcelona si před Slavií zastřílela na hřišti Eibaru

Sport.cz

Fotbalisté Barcelony se na středeční duel se Slavií Praha v Lize mistrů naladili sobotní výhrou 3:0 na hřišti Eibaru. Páté soutěžní vítězství za sebou zajistili katalánskému velkoklubu v 9. kole španělské ligy hvězdní útočníci Antoine Griezmann, Lionel Messi a Luis Suárez. Barcelona se nejméně do večerního utkání dosud vedoucího Realu Madrid proti Mallorce posunula do čela tabulky.

Co se děje? Kanada zažívá nevídaný šok. Na NHL ubývají platící fanoušci

Sport.cz

Zatím nejde o žádnou paniku, ale o jisté nepříjemné prozření určitě ano. Z českého pohledu se při pohledu na čísla návštěvnosti zápasů NHL v Kanadě asi dere na mysl věta: „Vaše starosti bychom chtěli mít.“ Jenže fakt, že obří arény na bezkonkurenčně nejoblíbenější národní sport nejsou po dlouhých letech vyprodané, je pro Kanadu šok.

Московский аэропорт Домодедово и Всероссийское общество инвалидов заключили соглашение о сотрудничестве