Zkrvavená blogerka podle Rusů jen hrála těhotenství. V Mariupolu porodila holčičku

ECHO24

Fotografie Marianny Višegirské, jak utíká z rozbořené porodnice v Mariupolu s obličejem od krve v minulých dnech obletěla svět. Ruská ambasáda ve Velké Británii, označila snímek za zfalšovaný s tím, že se jedná o známou modní blogerku, která těhotenství jen předstírá. Nyní pacientka mariupolské porodnice zveřejnila snímky, na kterých je se svou nově narozenou dcerou Veronikou a s jejím otcem. Informuje například The New York Post.

Ruské ostřelování opět brání evakuacím, zmizel starosta Melitopolu

iDNES.cz

Ruské ostřelování během pátečního večera narušilo příměří a lidé se stále nemohou dostat z měst obklíčených ruskými vojáky. Ukrajina obvinila Rusko z únosu Ivana Fedorova, starosty přímořského města Melitopol. Opět se nepodařilo evakuovat civilisty z obleženého Mariupolu.

Čerešňák vystřelil Plzni první bod. Chválabohu, ale ještě to bude boj

iSport.cz

Dvakrát dotáhli náskok soupeře. V prodloužení chytil Dominik Pavlát nájezd Najmanovi, pak se ubránili se v oslabení. A v 70. minutě utkání strhli vítězství na svoji stranu. Plzeňští hráči si mohli připadat jako hrdinové. V úvodní bitvě předkola proti Mladé Boleslavi jim vystřelil vítězství 3:2 Peter Čerešňák.  Vynořil se mezi kruhy na přihrávku Filipa Přikryla z levého rohu a ránou bez přípravy rozhodl první díl thrilleru mezi Plzní a Mladou Boleslaví. „Je to úleva. I z toho hlediska, že poslední zápasy základní části nám nevyšly. Читать дальше...

První gól v play off vzala Bambulovi trenérská výzva. Třeba se dočkám hned zítra, přál si olomoucký mladík - Sport.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. První gól v play off vzala Bambulovi trenérská výzva. Třeba se dočkám hned zítra, přál si olomoucký mladík  Sport.cz
  2. Úspěšná trenérská výzva a pak vítězný gól. Vítkovice zvládly prodloužení s Olomoucí bravurně  ČT sport
  3. Naštvaní Hanáci a neregulérní výzva? Komise asi bude mít práci, řekl Moták  iSport.cz
  4. Budeme padat po držkách, slibuje Moták před startem předkola  Olomoucký deník
  5. Gól v prodloužení zrušila trenérská výzva. Byla to bezmoc, těžké na hlavu, popisoval... Читать дальше...

Sport.cz

Už se radovali z prvního vítězství v sérii na ledě Vítkovic, nadšení, které vyvolala přesná střela Jana Bambuly v páté minutě prodloužení, museli ale Olomoučtí rychle krotit. Domácí střídačka si vzala trenérskou výzvu a úspěšně vyreklamovala postavení Davida Krejčího v brankovišti. Regulérní gól v prodloužení nicméně padl. Ve 13. minutě zařídil výhru 4:3 a první bod pro Vítkovice Marek Kalus.

Шапки женские вязаные на Wildberries, 2024 — новый цвет от 392 руб. (модель 466)