2022

Новости за 22.10.2022

Liberec ovládl podještědské derby

Sport.cz

Fotbalisté Liberce zvítězili v podještědském derby nad Jabloncem 2:0. Domácí poslal v utkání 13. kola první ligy v 41. minutě do vedení Michael Rabušic a pojistku přidal druhý z útočníků Mick van Buren. Slovan v nejvyšší soutěži po čtyřech utkáních zvítězil a na sedmém místě neúplné tabulky odskočil soupeři na rozdíl pěti bodů. Jablonečtí v posledních třech kolech nebodovali a patří jim 12. příčka.

Slavia - Sparta v TV: kdo vysílá derby pražských "S" živě?

iSport.cz

V neděli 23. října se v pražském Edenu odehraje již 304. derby mezi Slavií a Spartou. Přímý duel o 2. místo v tabulce FORTUNA:LIGY má výkop v 19 hodin a řídit jej bude jako hlavní sudí Miroslav Zelinka. Kde můžete derby Slavia - Sparta sledovat živě v TV?

Řezníček hattrickem zařídil výhru Brna

Sport.cz

Fotbalisté Brna v 13. kole první ligy porazili díky třetímu ligovému hattricku Jakuba Řezníčka 3:1 poslední Pardubice. Utkání ve vršovickém Ďolíčku, kde hrají Východočeši domácí zápasy, rozhodl brněnský kapitán trefami ve 40., 50. a 74. minutě a s devíti góly se dotáhl na dosud nejlepšího ligového střelce Stanislava Tecla ze Slavie. V 80. minutě už jen snížil střídající Dominik Mareš.

Plzeň svůj úkol zvládla, její náskok určí derby. Brněnský Řezníček dal hattrick

Fotbal.idnes.cz

Plzeňští fotbalisté svůj úkol v sobotu zvládli, v 13. kole Fortuna ligy porazili 3:1 Ostravu a v neděli se v klidu mohou podívat na derby, kde se o body oberou jejich pronásledovatelé Slavia se Spartou. Výsledky sobotních duelů v Olomouci a v Liberci ovlivnily zásahy videoasistentů, brněnský Řezníček zase Pardubicím nasypal hattrick.

Plzeň - Baník 3:1, Plzeň po pohárovém kolapsu zabrala a vede ligu o sedm bodů - Sport.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Plzeň - Baník 3:1, Plzeň po pohárovém kolapsu zabrala a vede ligu o sedm bodů  Sport.cz
  2. Plzeň - Ostrava 3:1, dva góly v úvodu, výhru v závěru stvrdil Mosquera  iDNES.cz
  3. SESTŘIH: Plzeň – Baník 3:1. Gól i zranění Klimenta, výhru pojistil Mosquera  iSport.cz
  4. Plzeň si poradila s Baníkem. Po derby jásá Liberec. Olomouc otočila, Řezníček zářil  Sport.cz
  5. SOUHRN 13. KOLA: Plzeň si napravila reputaci s Baníkem, Liberec zvládl derby  ČT sport
  6. Zobrazit vše o tomto... Читать дальше...

SESTŘIHY: Karviná deklasovala Duklu, divoký zápas v Líšni. Vyškov za bod

iSport.cz

Fotbalisté Líšně podlehli doma ve 13. kole druhé ligy Prostějovu 2:3, přestože vedli, a nevyužili možnost vrátit se před Příbram do čela tabulky. Vyškov remizoval s dosud poslední Vlašimí 1:1, ztrácí na vedoucí duo dva body a dotáhla se na něj Karviná, jež deklasovala pražskou Duklu 5:0. Chrudim po bezbrankové remíze s olomouckou rezervou klesla na šesté místo.

Karibská krize: Před 60 lety se svět ocitl na pokraji jaderné apokalypsy

Reflex

Koncem padesátých let minulého století se první tajemník ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu a předseda rady ministrů SSSR Nikita Sergejevič Chruščov ocitl pod palbou kritiky Komunistické strany Číny, jejíž radikální vedení mu vyčítalo, že si ve vztahu k „prohnilému“ Západu nepočíná náležitě energicky.

SESTŘIH: Pardubice - Brno 1:3. Trápení pokračuje, Řezníček dal hattrick

iSport.cz

iSport.cz

Fotbalisté Olomouce otočili vývoj utkání 13. kola první ligy a zvítězili nad Zlínem 2:1. Hosty poslal do vedení na konci první půle Lamin Jawo, Hanáci vyrovnali v 70. minutě, kdy si míč za vlastního gólmana srazil Rudolf Reiter. Obrat dokonal v 82. minutě Vít Beneš.

Элвис Пресли

Дом Элвиса Пресли атаковали аферисты

РЭС

«Россети Новосибирск» продолжает конструктивный диалог с бизнесом по вопросам подключения к электрическим сетям

Очистные для резидентов ОЭЗ «Ступино Квадрат» сдадут в эксплуатацию в 2025 году

Поздравить с Днем защиты детей стоит 1 июня 2024 года

Руководство Краснодара посетило китайский Харбин. Рассказываем подробности

Синоптик: Москву накроют дожди и грозы

Olomouc - Zlín 2:1, hostům neuznali druhý gól, pak domácí skóre otočili

iDNES.cz

Vedli, pak se jim povedlo skórovat i podruhé, ale po dlouhém zkoumání sudí Nehasil branku zlínským fotbalistům neuznal a vzápětí si dali vlastní gól. A domácí Olomouc negativního rozpoložení soupeře využila, v závěru skóre otočila a duel ve 13. kole Fortuna ligy vyhrála 2:1. Vítězný gól dal kapitán Beneš.

iSport.cz

Nepřekonatelný brankář MS začíná na farmě. Specifický post, reaguje Hašek

Sport.cz

Na letošním hokejovém mistrovství světa se mohl pochlubit fantastickými statistikami. 206 minut a 44 sekund zůstal nepřekonán, turnaj dokončil s úspěšností zárkoků 94,83 % a průměrem 1,11 gólu na zápas. Řeč o Jussim Olkinuorovi, který Finům výrazně pomohl k zisku zlatých medailí. Poté podepsal roční dvoucestnou smlouvu za 750 tisíc dolarů s Detroitem, který jej před začátkem sezony poslal na farmu.