2020

Новости за 31.10.2020

IV liga: Jantar Ostrołęka 3-2 Legia Ladies

Legioniści

W zaległym meczu X. kolejki IV ligi kobiet zespół Legia Ladies przegrał na wyjeździe 2-3 z Jantarem Ostrołęka. Wygrana dała gospodyniom awans na pierwsze miejsce w ligowej tabeli, a legionistki spadły na trzecią lokatę.

Młodzież: mecze sobotnie

Legioniści

Juniorzy starsi Legii pokonali 4-0 Koronę Kielce, po golach Kamińskiego (dwa), Czajkowskiego i Janaszka. Legia - z 2 meczami zaległymi - zajmuje 6. miejsce tabeli CLJ U18. W CLJ U17, grająca w mocno odmłodzonym składzie Legia zremisowała 3-3 z GKS w Bełchatowie i nie wykorzystała wpadek czołowej dwójki. Legia U14 rozegrała ciekawe spotkanie towarzyskie z AP Żuri Olsztyn U15. Po toczonej w szybkim tempie wymianie ciosów padł rezultat 2-3 dla gości.

Start Lublin 79-82 Legia Warszawa

Legioniści

W meczu 11. kolejki Energa Basket Ligi rozegranym w Lublinie Legia Warszawa wygrała 82-79 ze Startem Lublin. Jest to dziewiąte zwycięstwo "Zielonych Kanonierów" w tym sezonie. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego mają na swoim koncie zaledwie dwie porażki i prowadzą w tabeli koszykarskiej ekstraklasy.

Komisja Ligi zajmie się sprawą Williama Remy`ego

Legioniści

Jak informuje Przegląd Sportowy, Komisja Ligi wszczęła postępowanie w sprawie Williama Remy`ego. Kilka dni temu do sieci wyciekły zdjęcia, na których piłkarz Legii znajduje się w otoczeniu imprezujących ludzi, co oznacza złamanie reżimu sanitarnego, w jakim przebywają obecnie zawodnicy zespołów Ekstraklasy. Sprawa zostanie rozpatrzona 4 listopada. Posiedzenia KL są przeprowadzane zdalnie, a zawodnik zostanie poproszony o przedstawienie wyjaśnień w formie pisemnej.

Legia Warszawa 5-3 BestDrive Piła

Legioniści

W meczu 7. kolejki 1. ligi futsalu Legia Warszawa wygrała z zespołem BestDrive Piła 5-3. Do przerwy legioniści zdecydowanie dominowali i prowadzili 3-0 po dwóch trafieniach Pawła Tarnowskiego i jednym Bartłomieja Świniarskiego. Po zmianie stron na 4-0 podwyższył Tarnowski, ale w kolejnych pięciu minutach stracili aż trzy gole, a ich autorem był Piotr Przygocki. Półtorej minuty przed końcem "Wojskowi" w końcu sforsowali obronę rywali i nie wypuścili już wygranej z rąk. Stołeczny zespół zajmuje obecnie 1. Читать дальше...

III liga: KS Wasilków 1-2 Legia II Warszawa

Legioniści

W meczu 13. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z zespołem KS Wasilków 2-1. Do przerwy legioniści prowadzili 2-0 po golach Damiana Warchoła i Szymona Włodarczyka. Kolejne spotkanie stołeczny zespół rozegra 8 listopada o godzinie 11:00 w Grodzisku Mazowieckim, a jego rywalem będzie Sokół Aleksandrów Łódzki.

«Москва востребована мировым сообществом»: какое значение имеют военно-морские учения России и Египта