2018

Новости за 21.04.2018

Plzeň po Čermákově hattricku vyhrála nad posledním Brnem

Sport.cz

Fotbalisté vedoucí Plzně ve 25. ligovém kole zvítězili v Brně nad domácí Zbrojovkou 3:1. Hattrickem se blýskl záložník Aleš Čermák, který dvakrát skóroval v prvním poločase a třetí gól přidal hned po změně stran. Porážku Brna už v závěru pouze zmírnil Musefiu Ashiru.

Exvítkovický Tomašík posadil Boleslav na trůn. V Ostravě a proti Vítkovicím? Vynikající zážitek!

Sport.cz

Třetí finálovou účast proměnili florbalisté Mladé Boleslavi v první mistrovský titul. V premiérovém Superfinále v Ostravě porazili v sobotu Vítkovice 6:5 gólem exvítkovického Milana Tomašíka necelé dvě minuty před koncem prodloužení. „Už dvakrát byla Mladá Boleslav blízko, ale povedlo se to až teď. Je to super pocit. Navíc po prodloužení. Za stavu 5:3 jsme si už mysleli, že to budeme brát po šedesáti minutách, ale trošku se to na konci zdramatizovalo," svěřoval se dvougólový finálový střelec.

Manchester United přehrál Tottenham a je ve finále poháru

Sport.cz

Fotbalisté Manchesteru United postoupili podvacáté v historii do finále Anglického poháru. Svěřenci trenéra Josého Mourinha porazili v sobotním semifinále 2:1 Tottenham, vítězný gól vstřelil v 62. minutě Ander Herrera.

Florbalisté Mladé Boleslavi zdolali Vítkovice a slaví první titul

Sport.cz

Florbalisté Mladé Boleslavi získali poprvé titul v superlize. V sobotním superfinále v ostravské Ostravar Aréně před 8191 diváky zdolali Vítkovice 6:5 v prodloužení. V čase 68:46 rozhodl svou druhou trefou v utkání bývalý vítkovický útočník Milan Tomašík. Ostravanům nepomohl ani hattrick Martina Tokoše. Středočeši se kvalifikovali na lednový Pohár mistrů v Gävle.

Kopecký má rekordní páté vítězství z Rallye Šumava

Sport.cz

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký si v sobotu dojel pro rekordní páté vítězství na Rallye Šumava Klatovy a upevnil si vedení v průběžném pořadí mistrovství České republiky. S vozem Škoda Fabia R5 vyhrál v domácím prostředí devatenáctý závod, ve kterém se představil, a už čtvrtým rokem si drží neporazitelnost.

Zlín nejprve zlomil tyč, pak i Boleslav. Rozhodl Vukadinovič do přenosné branky

Sport.cz

Srbský útočník Vukadinovič se stal hrdinou sobotního duelu 25. kola fotbalové ligy v Mladé Boleslavi. Jeho trefa z 67. minuty rozhodla o výhře Zlína 1:0. Míč umístil kuriózně do přenosné branky, kterou v průběhu prvního poločasu technici nainstalovali místo původní, u které hostující gólman Zlámal při zákroku zlomil tyč. Zatímco Moravané udělali velký krok k záchraně, Středočechy čeká ještě pořádná dřina.

Mara zajistil Jihlavě bod za remízu na hřišti Bohemians

Sport.cz

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 25. ligovém kole s Jihlavou 1:1. Pražany poslal po hodině hry do vedení Dominik Mašek, ale v 78. minutě srovnal guinejský záložník Kamso Mara. Klokani doma nevyhráli poprvé po čtyřech zápasech a jsou v tabulce sedmí. Vysočina si připsala třetí remízu 1:1 po sobě a na čtrnácté příčce má tříbodový náskok před předposlední Ostravou.

Slovácko porazilo Duklu dvěma góly Havlíka

Sport.cz

Fotbalisté Slovácka porazili v 25. kole první fotbalové ligy pražskou Duklu 2:0 a unikli z pásma bezprostředního ohrožení. Obě branky vstřelil v závěru poločasu Marek Havlík, tu druhou z penalty po faulu Podaného na Navrátila. Brankář Milan Heča udržel už potřetí za sebou čisté konto, hosté ho prakticky vůbec nezaměstnali.

Schick ukončil římský půst a přispěl ke kanonádě AS

Sport.cz

Český fotbalový útočník Patrik Schick dal v italské lize první gól za AS Řím a pomohl svému týmu k sobotnímu vítězství 3:0 na hřišti SPAL Ferrara. Bývalý hráč pražské Sparty a Sampdorie čekal v dresu římského celku na ligovou branku 18 zápasů, na svém kontě měl dosud pouze jednu trefu z Italského poháru.

Před sezónou jednala s Chodovem, titul ale Koníčková vrátila Vítkovicím

Sport.cz

Před sezónou se florbalová reprezentantka Hana Koníčková rozhodovala mezi Chodovem a Vítkovicemi. Dala přednost moravskému týmu, kterému v sobotu vítěznou brankou v prodloužení finálového zápasu právě proti Chodovu zajistila po roční odmlce návrat na mistrovský trůn. „Evidentně výborný nákup," culil se po triumfu 3:2 v prodloužení v premiérovém ostravském Superfinále kouč vítkovických žen Richard Urban.

Koníčková v prodloužení vystřelila florbalový titul Vítkovicím

Sport.cz

Florbalistky Vítkovic slaví zisk čtvrtého titulu v extralize. V sobotním superfinále v Ostravě zdolaly pražský Chodov 3:2 v prodloužení. Vítěznou branku vstřelila v čase 62:11 Hana Koníčková. Ostravanky si zahrají v lednu 2019 Pohár mistryň ve švédském Gävle.

Olomouc doma zdolala Ostravu a vrátila se na třetí místo

Sport.cz

Fotbalisté Olomouce v souboji prvoligových nováčků doma porazili Ostravu 1:0 a vrátili se na třetí místo tabulky před Spartu. Předposlední Baník po čtyřech zápasech prohrál a po neúplném 25. kole ztrácí dva body na nesestupové pozice. Zápas rozhodl v 71. minutě Jakub Plšek. Závěrečnou desetiminutovku Hanáci dohrávali bez vyloučeného Lukáše Kalvacha, v nastavení dostal červenou kartu i hostující Václav Procházka.

Бато Багдаев

Сказка Ульгэра «Волшебные башмачки Элли» по мотивам знаменитой сказки Александра Волкова «Волшебник Изумрудного города» - Театр и Цирк, Культура и Концерт, Россия и Дети

Мир

Звезды оперной сцены представят I Международный фестиваль «Мир классического романса»!

Вдова режиссера Эльдара Рязанова Эмма Абайдуллина умерла в 83 года

Трамваи в Симферопольском проезде задерживаются из-за дерева на контактной сети

Опасный салат, вызвавший десятки отравлений, готовили рядом со свалкой. На месте были найдены тонны фасоли

Опасность смерчей в Москве: что говорят эксперты

Čekala jsem peklo, ale žádné nebylo, pochvalovala si po jasné záležitosti Kvitová

Sport.cz

Pokud nastoupí Petra Kvitová k úvodní fedcupové dvouhře, pak je na ni absolutní spolehnutí. Desetkrát zahajovala osmadvacetiletá tenistka víkendový program a pokaždé vyhrála. Poslední obětí české terminátorky z Fulneku se v sobotu stala Němka Julia Görgesová. Za pouhou hodinku šly hostující hráčky ve stuttgartském semifinále do vedení.

Plzeň díky hattricku Čermáka odskočila Slavii. Olomouc se po výhře nad Baníkem vrací před Spartu

Sport.cz

Lídr fotbalové HET ligy z Plzně slaví na jaře druhou výhru, po vítězství 3:1 na hřišti posledního Brna navýšil minimálně do neděle náskok na druhou Slavii na osm bodů. Na třetí příčku před Spartu se po výhře nad předposledním Baníkem 1:0 vrátila Olomouc. Ostrava tak zůstává v sestupovém pásmu, jemuž se na tři body vzdálila díky remíze v Ďolíčku s Bohemians 1905 1:1 čtrnáctá Jihlava. Dukla, další z ohrožených, prohrála na Slovácku 0:2. Lépe se bude dýchat Zlínu, který se po vítězství v Mladé Boleslavi 1:0 posunul do středu tabulky.

FOTBAL ON-LINE: Plzeň navýšila vedení, Čermák má hattrick! Olomouc porazila Baník, Zlín vyhrál v Boleslavi

Sport.cz

Pohárové příčky i záchrana jsou v sázce během pěti sobotních zápasů 25. kola fotbalové HET ligy. Program začal v Olomouci, kde Sigma porazila Baník 1:0 a vrátila na třetí příčku před Spartu. Ostrava tak zůstává v sestupovém pásmu, jemuž se na tři body vzdálila díky remíze v Ďolíčku s Bohemians 1905 1:1 čtrnáctá Jihlava. Dukla, další z ohrožených, prohrála na Slovácku 0:2. Lépe se bude dýchat Zlínu, který se po vítězství v Mladé Boleslavi 1:0 posunul do středu tabulky. Poslední Brno od 20:15 hraje před kamerami ČT sport s první Plzní. Читать дальше...

FOTBAL ON-LINE: Olomouc porazila Baník. V Boleslavi se opět hraje, Bohemka remizovala

Sport.cz

Pohárové příčky i záchrana jsou v sázce během pěti sobotních zápasů 25. kola fotbalové HET ligy. Program začal v Olomouci, kde Sigma porazila Baník 1:0 a vrátila na třetí příčku před Spartu. Ostrava tak zůstává v sestupovém pásmu, jemuž se na tři body vzdálila díky remíze v Ďolíčku s Bohemians 1905 1:1 čtrnáctá Jihlava. Dukla, další z ohrožených, prohrála na Slovácku 0:2. Zápas Mladá Boleslav - Zlín od 18:00 vysílá O2 TV Sport. Poslední Brno od 20:15 hraje před kamerami ČT sport s první Plzní. Všechny... Читать дальше...

FOTBAL ON-LINE: Olomouc vede nad Baníkem, ale je v oslabení. Plzeň hraje na půdě posledního

Sport.cz

Pohárové příčky i záchrana jsou v sázce během pěti sobotních zápasů 25. kola fotbalové HET ligy. Program začal v 15:00 duelem Olomouc - Baník (1:0 ve 2. poločase). Dále jsou na řadě utkání Slovácko - Dukla a Bohemians - Jihlava. Zápas Mladá Boleslav - Zlín od 18:00 vysílá O2 TV Sport. Poslední Brno od 20:15 hraje před kamerami ČT sport s první Plzní. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v on-line reportážích na Sport.cz.

Московский аэропорт Домодедово и Всероссийское общество инвалидов заключили соглашение о сотрудничестве

Собянин: Москва и Пекин подписали программу сотрудничества на 2024-2026 годы