2023

Новости за 24.03.2023

Legia Warszawa 108-90 Start Lublin

Legioniści

W meczu 24. kolejki PLK Legia Warszawa wygrała 108-90 ze Startem Lublin. Jest to czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych Wojciecha Kamińskiego. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 31 marca o godzinie 17:30, a ich przeciwnikiem będzie Astoria Bydgoszcz.

U-20: Polska 0-1 Czechy. Występ Pierzaka

Legioniści

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja Polski do lat 20 przegrała w towarzyskim meczu z Czechami 0-1. W 74. minucie na boisku pojawił się Patryk Pierzak, jedyny powołany zawodnik Legii Warszawa, wypożyczony aktualnie do Górnika Łęczna. Debiutujący w tej kategorii wiekowej piłkarz zmienił kontuzjowanego Fryderyka Gerbowskiego. W doliczonym czasie gry Pierzak mógł doprowadzić do wyrównania, oddał mocny strzał, jednak prosto w bramkarza.

Astiz: Mogliśmy przećwiczyć kreowanie gry

Legioniści

- To było takie spotkanie, żeby zachować rytm meczowy. Chcieliśmy, żeby zawodnicy wracający po kontuzjach i ci, którzy mniej grali, złapali trochę minut i poczuli piłkę. To było dla nas ważne - powiedział po sparingu z GKS-em Katowice Inaki Astiz.

Legia Warszawa 3-0 GKS Katowice

Legioniści

W sparingowym meczu, rozegranym w Legia Training Center, Legia Warszawa wygrała z pierwszoligowym GKS-em Katowice 3-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0.

LIVE!: Legia 3-0 GKS (KONIEC)

Legioniści

O godzinie 14:00 Legia Warszawa zmierzy się towarzysko z GKS-em Katowice. Z meczu nie będzie przeprowadzana transmisja, zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Legia Training Center.

Udane starty legionistów w turnieju seniorskim w Bydgoszczy

Legioniści

Juniorzy sekcji squasha Legii, zanotowali bardzo dobre wyniki w seniorskim turnieju w Bydgoszczy. Sofiia Zrażewska po raz czwarty zwyciężyła w turnieju kat. A - tym razem bez straty seta. Trzech zawodników Legii zakończyło rywalizację w TOP16.

GKS Katowice - klub z ambicjami, ale bez wyników

Legioniści

Dziś Legia Warszawa rozegra sparingowy mecz z GKS-em Katowice, który aktualnie występuje na zapleczu Ekstraklasy i od wielu lat bezskutecznie stara się wrócić na najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce. "GieKSa" została założona w 1964 roku. Od początku swojej historii zespół związany był z przemysłem węglowym, a jego barwy – żółto-niebieskie – nawiązywały do kolorów górniczych. W latach 60. i 70. XX wieku drużyna piłkarska GKS Katowice rywalizowała głównie w rozgrywkach II i III ligi, jednak już w 1978 roku awansowała do I ligi... Читать дальше...

24-26.03: Weekendowy rozkład jazdy

Legioniści

W piątek o 17:30 zapraszamy na Bemowo na mecz koszykarzy Legii ze Startem Lublin. Bilety kupować można tutaj. Transmisja spotkania w Polsacie Sport Extra. Siatkarze Legii zagrają wyjazdowy mecz we Wrześni - tylko wygrana pozwoli legionistom dalej utrzymać szanse na utrzymanie w I lidze. Transmisja meczu w Polsat Sport News. W sobotę zapraszamy do wspierania Olimpii Elbląg w Pruszkowie (13:00), Legia Ladies na bocznym boisku przy Ł3 (14:30) oraz rugbistów Legii na Bemowie (17:00).

Новый рекорд России: медитация Relax FM объединила 1699 человек

Собянин представил летнюю программу мероприятий в «Лужниках»