Sport.cz
2019

Новости за 15.09.2019

Fillo ukončil roční čekání na gól. Konečně! Už jsem to měl v hlavě, přiznal obránce Baníku

Sport.cz

Na gól, který byl pro něj jubilejní padesátý v lize, čekal ostravský fotbalista Martin Fillo přesně třicet utkání. Trefil se proti Českým Budějovicím, kdy si počíhal na zadní tyči na centr Carlose De Azeveda a přivedl Baník do vedení. I jeho zásluhou Ostrava porazila nováčka 2:1. „Konečně jsem se dočkal. Už jsem to měl v hlavě, protože jsem nedal gól snad rok,“ ulevil si Fillo.

Vítejte doma! Basketbalisté se těšili na rodiny a společnou večeři. Přemluví kapitána?

Sport.cz

Čeští basketbalisté se v neděli vrátili z úspěšného mistrovství světa v Číně, kde nečekaně obsadili šesté místo. Na letišti v Praze na ně čekaly desítky fanoušků. „Letěli jsme na několik skupin, v letadle žádné oslavy proto nebyly, ale teď máme společnou večeři,“ prozradil Ondřej Balvín. Nejvyšší člen týmu už v pondělí odjíždí do Bilbaa, takže to s oslavami přehánět nebude.

Střelec Tomeček rýžuje evropské zlato: Už mám dvě a třetí bych rád přidal v mixu

Sport.cz

Osmadvacetiletý střelec brněnské Komety v brokové disciplíně skeet Jakub Tomeček rýžuje v italském Lonatu evropské zlato. Po sobotním individuálním titulu přidal v neděli nejcennější kov společně s Tomášem Nýdrlem a Jaroslavem Langem v týmové soutěži. A políčeno má i na třetí. V pondělí střílí s bronzovou Barborou Šumovou soutěž v mixu...

Čeští volejbalisté vybojovali na ME první výhru

Sport.cz

Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26. Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl český univerzál Jan Hadrava s 23 body. Dramatický druhý i třetí set navíc vždy ukončil nechytatelným podáním.

Žejdl vystřelil Mladé Boleslavi výhru v prodloužení v Olomouci

Sport.cz

Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili ve 2. kole extraligy na ledě Olomouce 2:1 v prodloužení. Středočeši od první třetiny vedli díky gólu Pavla Kousala, před polovinou třetího dějství vyrovnal Zbyněk Irgl. V čase 62:49 pak rozhodl o druhé výhře Středočechů v nové sezoně v oslabení útočník Lukáš Žejdl.

Kompletní a v plné síle. Sešívaní letí do Milána vstříc Interu

Sport.cz

Fotbalisté pražské Slavie v neděli večer odlétají v kompletním složení do Milána, kde se ve v úterní premiéře skupinové fáze Ligy mistrů střetnou se slavným Interem. Ve výpravě jsou všichni hráči, kteří se vešli do závěrečné pohárové soupisky. S týmem odcestují i Jakub Hromada s Jakubem Horou, kteří nastoupit nemohou.

Hokejisté Plzně porazili Litvínov, skórovali Mertl a Gulaš

Sport.cz

Hokejisté Plzně porazili ve 2. kole extraligy Litvínov 2:0 a připsali si první výhru v novém ročníku. Výraznou střeleckou převahu Indiáni vyjádřili pouze dvěma góly, když skórovali hráči elitního útoku Tomáš Mertl a Milan Gulaš. Severočeši směrem dopředu příliš nebezpeční nebyli, Dominiku Frodlovi stačilo k čistému kontu jen devět zákroků.

Liberec skvěle otočil zápas se Spartou, rozhodl Birner

Sport.cz

Hokejisté Liberce porazili ve 2. kole extraligy v gólové přestřelce pražskou Spartu 8:7 po prodloužení a navázali tak na sobotní vítězství z ledu Hradce Králové. Bílí Tygři prohráli úvodní třetinu 2:6, přesto dokázali čtyřbrankové manko smazat a radovat se z vítězství. Strůjcem libereckého obratu se stal útočník Michal Birner, který brankou v prodloužení zkompletoval svůj hattrick.

Sivok byl při premiéře vyloučen a Budějovice v Ostravě prohrály

Sport.cz

První ligový start po návratu do Českých Budějovic bývalému reprezentačnímu kapitánovi Tomáši Sivokovi nevyšel. Pětatřicetiletý stoper byl v nastavení dnešního utkání devátého kola vyloučen a Jihočeši v Ostravě prohráli 1:2. Domácí Baník poslali do vedení Martin Fillo s Damem Diopem, za hosty v závěru snížil Michael Rabušic.

Sparta překopala tým a slaví. Museli jsem reagovat, vysvětluje kouč

Sport.cz

Šest změn v základní sestavě oproti předchozímu duelu s Olomoucí se vyplatilo. Fotbalisté Sparty rozhodli o vítězství 2:0 ve Zlíně už v úvodních dvaceti minutách a připsali si tak premiérový triumf na cizím hřišti v tomto ligovém ročníku.

Kladno bez Jágra dál čeká na body

Sport.cz

Hokejisté Kladna prohráli ve 2. kole extraligy s Hradcem Králové 2:5. Nováček mezi elitou, v jehož sestavě opět chyběl zraněný majitel klubu Jaromír Jágr, tak i po domácí premiéře v sezoně dál čeká na bodový zisk. Hosté, kteří při prvním startu podlehli v sobotu doma Liberci vysoko 3:6, rozhodli o osudu zápasu už v první třetině, kterou vyhráli 3:0.

Lacko druhým místem v Zolderu získal pro Buggyru jubilejní 1000. pohár

Sport.cz

Adam Lacko v nedělní části závodu mistrovství Evropy tahačů v Zolderu dojel nejprve druhý, další jízdu pak nedokončil. Dále tak v průběžném hodnocení šampionátu zůstává na třetí pozici za dvojicí Hahn, Albacete. Lackův týmový kolega Oly Janes zaznamenal desáté a jedenácté místo, takže i nadále vládne Grammer Cupu.

Arsenal ztratil vedení s posledním Watfordem a remizoval

Sport.cz

Fotbalisté Arsenalu v 5. kole anglické ligy na hřišti posledního Watfordu neudrželi dvoubrankové poločasové vedení a remizovali 2:2. "Kanonýři" tak nevyužili šanci poskočit na třetí místo tabulky a jsou sedmí.

Моргенштерн

Рэпер Моргенштерн заявил, что у него на счетах находится примерно 9 млн долларов

Коммерсантъ

Город-десятимиллионник // Квартир дешевле в Москве остается все меньше

Политконсультант Август: Для ЕР важны новые люди на выборах в Москве

В "мигрантском гетто" в Котельниках Центром "Э" задержан организатор "молельного дома" для мигрантов

Советский волшебник, подаривший нам Изумрудный город

Футбольный фестиваль «ЦСКА — Все сюда!» провели в Одинцове

Bohemians gól nedali, ale konečně bodovali venku

Sport.cz

Fotbalisté Bohemians 1905 v devátém kole první ligy remizovali 0:0 v Karviné a na pátý pokus v sezoně bodovali venku. Slezané naopak potřetí za sebou vyšli doma střelecky naprázdno a ve čtyřech zápasech před vlastními fanoušky stále nevyhráli.

Messi po měsíci a půl trénoval s týmem Barcelony

Sport.cz

Po měsíci a půl si dnes útočník Lionel Messi znovu zatrénoval s fotbalisty Barcelony. Argentinskou hvězdu od začátku srpna trápilo zranění lýtka a v této sezoně si ještě nezahrála. Do úterního úvodního zápasu Ligy mistrů v Dortmundu Messi nejspíš ještě nezasáhne.

Spartu v přestřelce dorazil Birnerův hattrick! Tabulce vévodí Karlovy Vary, Kladno je na dně

Sport.cz

Kdo by tohle čekal? Po dvou kolech nového ročníku hokejové Tipsport extraligy má plný bodový zisk pouze jediný tým - Karlovy Vary! Západočeši zvítězili v Pardubicích 5:2, další výhru na konto hostujících týmů přidaly Hradec Králové po identické výhře v Kladně, Mladá Boleslav v Olomouci (2:1 v prodloužení) a Vítkovice ve Zlíně 3:2. Dál už v neděli slavili domácí. Liberec v úchvatné bitvě přestřílel Spartu 8:7 v prodloužení, Kometa Brno udolala úřadující mistry z Třince 2:1 po samostatných nájezdech a Plzeň přehrála Litvínov 2:0.

Matějů v Serii A asistoval při prohře Brescie s Boloňou

Sport.cz

Obránce Brescie Aleš Matějů si v italské fotbalové lize připsal premiérovou asistenci, jeho tým však ve 3. kole doma neudržel dvoubrankové vedení nad Boloňou a v oslabení prohrál 3:4. Za nováčka odehrál závěrečnou půlhodinu Jaromír Zmrhal. Na lavičce hostů, kteří poskočili na druhé místo tabulky, zůstal další český záložník Ladislav Krejčí.

Sparta poprvé vyhrála venku. Baník porazil nováčka, oslavenec Sivok byl vyloučen

Sport.cz

Fotbalová Sparta díky nedělní výhře ve Zlíně 2:1 slaví první tříbodový import ze hřiště soupeře v této sezoně a před derby v příštím kole se Slavií má z šestého místa na lídra tabulky a obhájce titulu devítibodovou ztrátu. Bohemians se dočkali prvního venkovního zisku, když v Karviné uhráli bezgólovou remízu. Baník pak ve večerním duelu porazil nováčka z Českých Budějovic 2:1 a vrátil se do elitní pětky. Deváté kolo uzavře pondělní duel Plzně s Jabloncem.

Концертный директор для музыкантов. Концертный директор для певцов. Концертное агентство в Москве. Букинг агентство. Организация концертов и гастролей.

Собянин: Объем закупок у малого бизнеса с 2024 года составил почти 227 миллиардов