2019

Новости за 22.09.2019

Pro nás příliš kruté, protože slávistický uragán to nebyl, povzdechl si po výprasku sparťanský kouč Jílek

Sport.cz

Kabonil se. Mračil se. Vysvětloval, proč jeho Sparta derby se Slavií nezvládla, i když právě konfrontace s obhájcem titulu mohla a měla být bodem zlomu. Zápasem, od něhož se chtěl letenský tým odrazit k lepším výkonům a hlavně výsledkům. Namísto toho přišlo další k.o. s tvrdým resumé 0:3. „To proto, že soupeř řešil rozhodující momenty lépe než my. Proto Slavia vyhrála, i když žádný uragán to nebyl,“ glosoval partii plnou sparťanské marnosti kouč Václav Jílek.

Se Spartou bych hrál každého půl roku klidně třikrát, smál se po derby kat Souček

Sport.cz

Ta přezdívka mu sedí dokonale. Sparťanský kat. Slávistický kapitán Tomáš Souček se v něj proměnil i v nedělním derby na Letné, kdy se hned v samém úvodu postaral o penaltu, kterou se suverenitou sobě vlastní proměnil, a dostal obhájce titulu do vedení. „Hodně důležitého, protože i domácí měli šance, a kdyby je využili, bylo by pro nás dost nepříjemné průběh utkání otáčet. Takhle jsme se po prvním gólu uklidnili.“ přiznával postrach zadních řad Sparty po výhře červenobílých 3:0.

Do extraligy vtrhnul další Polák a hned dal gól. Vítal ho i krajan Chmielewski

Sport.cz

Lepší místo pro extraligovou premiéru si polský útočník Pawel Zygmunt snad ani nemohl přát. Dres Litvínova oblékl poprvé na ledě Třince, který leží přibližně pět kilometrů od polských hranic. Navíc v jeho dresu už nějaký ten rok v extralize válí další Polák Aron Chmielewski.

Nash se po triumfu ve Waterloo dostala do čela cyklokrosového SP

Sport.cz

Kateřina Nash vyhrála v americkém Waterloo druhý závod Světového poháru v cyklokrosu a týden po stříbru z Iowa City se dostala do čela seriálu. Na bahnité trati a v zemi, kde žije, si dojela jednačtyřicetiletá zkušená cyklistka pro sedmý pohárový triumf v kariéře.

Částečná úleva pro Kladno. Nepos*ali jsme se, těší Redlicha a vyzdvihuje přínos Jágra

Sport.cz

Na premiérovou výhru v sezoně po návratu do extraligy sice čekají i nadále, na čtvrtý pokus se hokejisté Kladna alespoň dočkali prvního bodu. Přitom to dlouho nevypadalo ani na něj, když ještě necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby prohrávali s Vítkovicemi 0:2. I zásluhou 26letého útočníka Tomáše Redlicha, jenž vyrovnávacím gólem v čase 58:05 poslal zápas do prodloužení. V něm ale Rytíři neuspěli.

Zase vyhrála Evropa, rozhodující vítězství zajistil Zverev

Sport.cz

Tenisté Evropy vyhráli i třetí ročník populárního Laver Cupu. V třídenní soutěži v Ženevě zvítězili nad Výběrem světa 13:11 na body, poslední rozhodující vítězství na konto evropských hráčů přidal stejně jako loni Němec Alexander Zverev.

Útočníci Boleslavi si z nás dělali trhací kalendář, zlobil se kouč Baníku

Sport.cz

Na svém stadionu jednoznačně vládnou. Roznesou každého, kdo se jim dostane pod ruku. Včetně pražské Sparty. Šest zápasů, šest výher. Taková je podzimní domácí bilance fotbalistů Mladé Boleslavi. V nedělním duelu 10. kola první ligy porazili góly Tatajeva a Hubínka 2:0 ostravský Baník.

Nejdřív penalta vyrobená Frýdkem, pak vlastenec Sáčka. Sparta si podepsala v derby ortel sama

Sport.cz

Sama se porazila, Sparta podepsala sama nad sebou ortel, neboť doslova vnutila Slavii, aby její úspěšná bilance v derby pokračovala i po nedělním duelu 10. ligového kola. Nejdřív vyrobil letenský kapitán Frýdek penaltu, kterou už tradiční slávistický střelec v konfrontacích s letenským rivalem proměnil, po půli si dal Sáček vlastní gól a Sparta tak znovu padla. A nakonec doma dokonce s tříbrankovým přídělem, takže na obhájce titulu ztrácí už dvanáct bodů.

Hradec před nejvyšší návštěvou sezony ovládl derby

Sport.cz

Hokejisté Pardubic prohráli ve 4. kole extraligy ve východočeském derby před nejvyšší návštěvou sezony 9253 diváků s Hradcem Králové 1:2 a ani ve druhém domácím vystoupení v ročníku nebodovali. O třetí výhře Mountfieldu z posledních čtyř soutěžních soubojů s rivalem rozhodl ve 33. minutě v přesilové hře obránce Filip Pavlík. Hradec po úvodní prohře v novém ročníku naplno bodoval potřetí za sebou, Dynamo na kontě jen jedno vítězství.

Olomouc ukončila vítěznou sérii Západočechů a je čtvrtá

Sport.cz

Hokejisté Olomouce porazili ve 4. kole extraligy Karlovy Vary 3:2 a připravili tak Energii první porážku v sezoně. Utkání rozhodl ve 44. minutě útočník Petr Strapáč. Hanáci se posunuli na čtvrté místo tabulky, Západočeši klesli na třetí.

Plzeň udolala Zlín, který klesl na dno

Sport.cz

Hokejisté Plzně porazili ve 4. kole extraligy Zlín 5:4 a i podruhé v sezoně doma naplno bodovali. Zlínští sice na západě Čech vedli 2:0 a po dvou třetinách drželi remízu 4:4, ale stejně nakonec prohráli i čtvrtý zápas nového ročníku a bez bodu klesli na dno tabulky. Plzni výhru zajistily tři využité přesilové hry, navíc se dvěma góly a přihrávkou blýskl Luboš Rob a tři kanadské body si zapsali i Milan Gulaš (1+2) s Vojtěchem Němcem (0+3).

Hokejisté Liberce otočili duel za dvacet vteřin

Sport.cz

Hokejisté Liberce otočili ve třetí třetině dvěma slepenými góly během dvaceti vteřin zápas 4. kola extraligy s Mladou Boleslaví a zvítězili 4:3. Bílí Tygři tak vyhráli i čtvrtý zápas v sezoně, naopak Mladá Boleslav si připsala první porážku a na vítězství z pod Ještědu čeká již 21 zápasů. Naposledy se Bruslaři v Liberci radovali z výhry 18. listopadu 2010.

Kladno se dočkalo prvního bodu v sezoně

Sport.cz

Ještě necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby prohrávali s Vítkovicemi o dva góly a nic nenasvědčovalo tomu, že by se hokejisté Kladna měli ve 4. extraligovém kole dočkat prvního bodového zisku v sezoně. Jenže dočkali alespoň jednoho! Austin s Redlichem svými góly totiž poslali do prodloužení, v němž ale rozhodl o triumfu Vítkovic 3:2 Roberts Bukarts. Vítkovice tak bodovaly i v pátém duelu nového ročníku.

Středočeši doma dál válí, díky rychlým úderům porazili Baník

Sport.cz

Šest zápasů, 18 bodů. Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou na podzim doma stoprocentní, vyhráli i šestý zápas. V nedělním duelu 10. kola porazili na svém stadionu 2:0 ostravský Baník. Povedly se jim vstupy do obou poločasů: v šesté minutě jim vedení zajistil Tatajev, v 49. minutě se trefil Hubínek. Středočeši zůstávají třetí, se ztrátou čtyř bodů na druhou Plzeň.

Borussia, nejbližší soupeř Slavie v Lize mistrů, ztratila body

Sport.cz

Fotbalisté Dortmundu v pátém kole německé ligy ve Frankfurtu dvakrát vedli, ale nakonec jen remizovali 2:2. O výhru je připravil vlastní gól Thomase Delaneyho. Ve druhém nedělním utkání Mönchengladbach po obratu porazil 2:1 Düsseldorf.

Сергей Брановицкий

Создание сайта. Создание сайта с нуля. Создание веб сайта.

Динамо

«Неприятно, что случилось в Казани». Шипачев — о переходе в минское «Динамо»

Кнороз завоевала золото Игр БРИКС в прыжках с шестом

КП: В Швейцарии сочли саммит Зеленского политической самоликвидацией

Выставка-посвящение «Первая дама советской скульптуры»

Комплексное благоустройство дворов в Чехове завершат с опережением графика

Lídr ovládl šlágr, Arsenal v oslabení zdolal Aston Villu

Sport.cz

Fotbalisté Liverpoolu porazili 2:1 Chelsea a po šesti kolech vedou anglickou ligu o pět bodů před Manchesterem City. Nepříznivou sérii ukončil Arsenal, který i v oslabení otočil skóre v duelu s Aston Villou a vyhrál 3:2. Nedaří se naopak Manchesteru United, jenž podlehl 0:2 West Hamu.

Neymar i v druhém utkání po návratu rozhodl o výhře PSG

Sport.cz

Útočník Neymar i ve druhém utkání po návratu do sestavy rozhodl o vítězství fotbalistů Paris St. Germain. Před týdnem se brazilský reprezentant postaral o jediný gól duelu se Štrasburkem, dnes zařídil obhájcům titulu výhru 1:0 na hřišti Lyonu.

Slavia v divokém derby dominovala a jasně vyhrála. Pojistila si vedení v tabulce, Baník padl

Sport.cz

Plzeň včera vyhrála a zatlačila na lídra tabulky. Sešívaní ovšem šlágr 10. kola fotbalové Fortuna ligy zvládli na výbornou. Slavia vyhrála derby na Spartě jasně 3:0, oba rivalové dohrávali bez vyloučených hráčů jen o deseti. Letenští tak nevyhráli již deváté soutěžní derby v řadě. Mladá Boleslav porazila ostravský Baník 2:0. Středočeši doma vyhráli i pošesté v sezoně.

FOTBAL ONLINE: Boleslav vede nad Baníkem, pak přijde na řadu derby pražských S

Sport.cz

Plzeň včera vyhrála a zatlačila na lídra tabulky. Nedělní program 10. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí dva zápasy. Mladá Boleslav nejprve od 15:30 hostí ostravský Baník, stav je 1:0. Sparta pak hraje od 18:00 před kamerami O2 TV Sport s vedoucí Slavií. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Kometa udolala Spartu, Olomouc zastavila Vary. Kladno padlo v prodloužení. Zlín stále čeká na bod

Sport.cz

Hokejisté Karlových Varů se ve 4. kole extraligy marně snažili hájit dosavadní stoprocentní bilanci, v Olomouci prohráli 2:3. Kometa porazila Spartu 2:0. Třinečtí přemohli Litvínov 3:2, Vítkovice zvítězily po prodloužení 3:2 na Kladně, které ukořistilo aspoň první bod. Marně na něj čeká Zlín, který padl 4:5 v Plzni. Liberec si poradil 4:3 s Mladou Boleslaví. Pardubice podlehly Hradci Králové 1:2.

«ЯРКО» провела развлекательную программу на фестивале «Крутая песочница»