Мы в Telegram
Добавить новость
103news.com
World News in Czech
Май
2024

Новости за 10.05.2024

SESTŘIH: Česko - Finsko 1:0sn. Nervy na úvod MS! Červenka chválil Dostála

iSport.cz 

Česko se převléklo do hokejového. Po devíti letech. Ti, kteří neholdují davovému šílenství, vždycky ohrnují nos nad výrazy, že se celé Česko dostalo do varu a vládne celonárodní horečka. Zatím je to vlažnější. Ale ono se to rozjede! Národní tým vstoupil do turnaje výhrou 1:0 po nájezdech s Finy! V aréně vládla skvělá atmosféra, podle očekávání. Statistici si mohli odškrtnout první údaj o návštěvnosti (17 413). Utkání rozhodl útočník Ondřej Kaše, skvěle zachytal brankář Lukáš Dostál.

Česko - Finsko 1:0sn. Nervy na úvod MS! Hrdiny se stali Dostál a Kaše

iSport.cz 

Česko se převléklo do hokejového. Po devíti letech. Ti, kteří neholdují davovému šílenství, vždycky ohrnují nos nad výrazy, že se celé Česko dostalo do varu a vládne celonárodní horečka. Zatím je to vlažnější. Ale ono se to rozjede! Národní tým vstoupil do turnaje výhrou 1:0 po nájezdech s Finy! V aréně vládla skvělá atmosféra, podle očekávání. Statistici si mohli odškrtnout první údaj o návštěvnosti (17 413). Utkání rozhodl útočník Ondřej Kaše, skvěle zachytal brankář Lukáš Dostál.Inter Milán zvítězil v předehrávce na hřišti Frosinone

Sport.cz 

Už jistý mistr italské fotbalové ligy Inter Milán zvítězil v předehrávce 36. kola 5:0 na hřišti Frosinone, které si porážkou zkomplikovalo boj o záchranu. Od sestupového pásma dělí klub dvě kola před koncem jen dva body. Týmy ze dna tabulky přitom mají víkendový program teprve před sebou.

Koubek znovu chytal za Augsburg, k výhře týmu nepomohl

Sport.cz 

Brankář Tomáš Koubek utrpěl i při druhém startu v této sezoně německé fotbalové ligy porážku. Augsburg podlehl doma v předposledním kole 0:1 Stuttgartu, který se posunul v tabulce minimálně do neděle na druhé místo před Bayern Mnichov.Tre Kronor vstoupily do turnaje cenným vítězstvím nad Američany - ČT sport

Hlavní události – Zprávy Google (com) 

  1. Tre Kronor vstoupily do turnaje cenným vítězstvím nad Američany  ČT sport
  2. MS hokej | Švédsko - USA 5:2, Švédové ovládli bitvu gigantů  Sport.cz
  3. SESTŘIH: Tre Kronor vstoupily do turnaje cenným vítězstvím nad Američany  ČT sport
  4. Švédové přehráli Američany, bojovní Slováci nestačili na Němce - Aktuálně.cz  sport.aktualne.cz
  5. Ostrava viděla bitvu gigantů: slaví Švédsko!  Hokej.cz

Haarec: Hamás připravuje akci na severu Gazy - iROZHLAS

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

  1. Haarec: Hamás připravuje akci na severu Gazy  iROZHLAS
  2. O naději, kterou jsem ztratila, zemi zaslíbené, která už neexistuje, a politicích, kterým nezáleží na lidech ani budoucnosti  Deník N
  3. Zprávy z bojiště: Izrael je na hraně Bidenovy červené linie  SeznamZprávy.cz
  4. Izraelské tanky obklíčily východní část Rafáhu  Novinky.cz
  5. Izraelská armáda obklíčila východní část Rafahu — ČT24 — Česká televize  ceskatelevize.cz/ct24

Němci přestříleli Slováky, v bitvě favoritů Švédové porazili Američany

Tenisové zprávy - iDnes 

Domácí hokejové mistrovství světa odstartoval v Ostravě duel skupiny B mezi Slovenskem a Německem, které oslavilo v divokém zápase plném gólů výhru 6:4. Diváky bavila i bitva dvou velkých favoritů, Švédové vyzráli na silný výběr Spojených států amerických 5:2.

Koubek s Augsburgem podlehl Stuttgartu. Ten přeskočil Bayern

iSport.cz 

Brankář Tomáš Koubek utrpěl i při druhém startu v této sezoně německé fotbalové ligy porážku. Augsburg podlehl doma v předposledním kole 0:1 Stuttgartu, který se posunul v tabulce minimálně do neděle na druhé místo před Bayern Mnichov.

Ostrava viděla bitvu gigantů: slaví Švédsko!

Hokej.cz 

Kanada, USA a Švédsko. To jsou (nejen) podle sázkových kanceláři tři největší favorité letošního mistrovství světa. Dva z těchto hlavních adeptů na zlato se střetli hned v úvodní hrací den – a lépe do základní skupiny vstoupilo Švédsko.

SESTŘIHY: Slováci na úvod MS padli, šlágr pro Švédsko. Slaví i Švýcaři

iSport.cz 

Slovenští hokejisté vstoupili do mistrovství světa v Ostravě porážkou s Německem 4:6. Důležitá byla pasáž v polovině zápasu, když otevřel skóre Dominik Kahun. Slováci se trefu snažili smazat trenérskou výzvou, což se ovšem nepovedlo, a tým trenéra Craiga Ramsayeho tak šel na celé dvě minuty do tří a inkasoval další gól. Poté se podařilo srovnat, ale Němci nakonec znovu překlopili zápas na svou stranu a slavili vítězství. Švýcaři si na úvod pražské skupiny pohodlně poradili s Norskem 5:2. Švédsko ve šlágru skupiny B porazilo USA 5:2.

Pět měsíců a už druhá generální stávka. Argentinský prezident čelí mocným odborům

Ceska televize 24 

Argentinský prezident Javier Milei vládne sotva pět měsíců a mocné odbory mu stihly vyhlásit už druhou generální stávku. Reagují tak na hluboké škrty ve státním rozpočtu. Milei ale tvrdí, že radikální úsporná opatření jsou nezbytná ke snížení veřejného dluhu a hlavně inflace, která je nejvyšší na světě. Meziročně dosahuje téměř tří set procent.


Музыкальные новости
Элджей

МВД Новосибирска проверит рэпера Элджея на пропаганду наркотиков

Rss.plus
Пятёрочка

Жители КЧР могут принять участие в новой акции от «Пятёрочки»  
В Москве дети выпали из окна из-за того, что облокотились на москитную сетку

Дептранс Москвы провел два концерта в метро ко Дню России

Музыкальные вечеринки будут проходить в Саду Баумана все лето

На Филевской линии приостановлено движение между «Багратионовской» и «Кунцевской»
QR kód vedl k zubaři. Policie v první den MS řeší falešné lístky za 400 tisíc

Hokej.iDnes.cz 

S pátečním začátkem hokejového šampionátu přicházejí i první podvedení fanoušci, kteří si zakoupili lístky od neoficiálních prodejců. Redaktoři iDNES.cz se vydali před stadion zjistit, jak policie incidenty řeší. Na několik prodejců i podvedených skutečně narazili. V první den hokejového šampionátu zaznamenali policisté jen v Praze asi 200 případů falešných nebo přeprodaných lístků. Škodu odhadují na 400 tisíc korun.

MS v hokeji ONLINE: Dlouhé čekání na výzvu? Tohle by se v NHL nestalo...

iSport.cz 

Už to jede! V pátek 10. května odstartovalo 87. mistrovství světa v ledním hokeji. Po devíti letech se hraje v Česku, znovu v Praze a Ostravě. Premiéra na světovém šampionátu čeká trenéra Radima Rulíka, jeho tým patří mezi hlavní kandidáty na medaili. Mezi tři největší favority na zlato nicméně spadá Kanada, Švédsko a USA. Veškeré dění na MS 2024 sledujeme ONLINE. Sport Magazín Plus k MS v hokeji objednávejte ZDE>>>

„Koudelka, šéf tajné služby opět povýšen. Reflektory, kamery, řeč.“ Politik si ťuká na čelo

Parlamentnilisty.cz 

Zatímco prezident Petr Pavel jmenoval šéfa civilní kontrarozvědky BIS Michala Koudelku brigádním generálem, jeho předchůdce Miloš Zeman vrchního čučkaře Michala Koudelku do generálské hodnosti opakovaně vůbec nejmenoval a moc dobře věděl proč, uvádí první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Kritizoval také nadbytečný počet generálů v Česku.

Rallye souboj o Portugalsko: vede Rovanperä o sekundu před Ogierem

iDNES.cz 

Vyrovnanou první etapu Portugalské rallye ovládl úřadující světový šampion Kalle Rovanperä z Finska. Po devíti rychlostních zkouškách vede o jedinou sekundu před osminásobným mistrem světa Francouzem Sébastienem Ogierem, který stejně jako Rovanperä startuje jen ve vybraných soutěžích.Москва

Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: Свыше 5,2 миллиона жителей Московского региона получают набор социальных услуг в натуральном виде


Губернаторы России

103news.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.

Moscow.media
Москва

Собянин расширил программу стимулирования создания мест приложения труда103news.comмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "103 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 103news.com — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

103news.com — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Музыкальные новости

Баста

В Красноярске рэпер Баста поругался с инспекторами ГАИ и пошел пешком через мост
Спорт в России и мире

Алексей Смирнов – актер, которого, надеюсь, еще не забыли

Путин приветствовал в России участников и гостей Спортивных игр стран БРИКС

Росгвардейцы обеспечили безопасность болельщиков во время матча чемпионата России по регби

Росгвардия приняла участие в спортивном празднике «Динамо» в Москве


ATP

Рейтинг ATP. Синнер стал №1, Алькарас – №2, Циципас выпал из топ-10, Хачанов – из топ-20, Котов обновил личный рекордНовости Крыма на Sevpoisk.ru


Game News

Состоялся релиз The Case of the Golden Idol на iOS и AndroidЧастные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России